Lokalizacji SIXT na całym świecie

 

Polska: Miejsca, gdzie możesz rozpocząć podróż

Polska - odkrywaj

Wynajem samochodów premium w Polsce i na całym świecie

Wynajem samochodów premium w Polsce i na całym świecie

Z SIXT rent a car’s premium, a jednocześnie przystępnymi ofertami wynajmu, możesz podróżować z większą elastycznością w cenie, która odpowiada Tobie i Twojej podróży. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, przybywasz do centrum miasta lub na lotnisko, w pobliżu znajdziesz wygodny oddział wypożyczalni samochodów SIXT, który pomoże Ci kontynuować podróż. Zarezerwuj swój idealny wynajem auta już dziś, korzystając z naszego szybkiego i łatwego procesu rezerwacji powyżej, aby porównać wszystkie dostępne kategorie samochodów i ceny lub dowiedzieć się więcej o wszystkich krajach i najlepszych lokalizacjach poniżej.
Podróżujesz za granicę? Polegaj na wynajmie SIXT

Podróżujesz za granicę? Polegaj na wynajmie SIXT

SIXT posiada ponad 2200 międzynarodowych lokalizacji wynajmu samochodów w 105 krajach i stale poszerzamy ten zasięg na całym świecie. Podróżowanie poza Polską może być czasami trudne, dlatego przyjazny, anglojęzyczny personel firmy SIXT na całym świecie chętnie odpowie na wszelkie pytania.
Jeśli potrzebujesz wynająć samochód w Europie, chętnie zabierzemy Cię w drogę z naszymi usługami we wszystkich głównych krajach i miastach, w tym w Warszawa, Gdańśk, Poznań, Katowice, Rzeczów, Kraków, Łódź.
Nasze międzynarodowe biura wynajmu samochodów są dogodnie zlokalizowane w głównych portach lotniczych i stolicach, takich jak Warszawa, Gdańśk, Poznań, Katowice, Rzeczów, Kraków, Łódź.
Jeśli podróżujesz dalej, nadal możesz skorzystać z naszych usług premium w centrach turystycznych, takich Warszawa, Gdańśk, Poznań, Katowice, Rzeczów, Kraków, Łódź.
Nasza flota wypożyczalni samochodów premium

Nasza flota wypożyczalni samochodów premium

Niezależnie od tego, czy planujesz podróż niedrogą, czy pierwszą klasą, SIXT ma dla Ciebie idealny samochód do wynajęcia. Do wyboru masz dużą flotę wiodących marek, takich jak Audi, BMW, Mercedes-Benz, Range Rover i Ford, które są dostępne w różnych typach nadwozi i różnych rozmiarach pasażerskich.
Jedź stylowo, rezerwując wynajem kabrioletu lub luksusowego samochodu, jeśli podróżujesz z grupą lub dużą ilością bagażu; wynajmnij SUV-a, van-a pasażerskiego lub minivan-a, króry z łatwością wszystko pomieści.
Wynajem w Polsce? SIXT ma Cię w swojej opiece

Wynajem w Polsce? SIXT ma Cię w swojej opiece

Dzięki dużemu zasięgowi krajowemu firmy SIXT rent a car oraz atrakcyjnym, jednokierunkowym szlakom wynajmu możesz poruszać się po Stanach Zjednoczonych z większą swobodą. Posiadamy wiele popularnych lokalizacji lotnisk, a także oddziały w największych miastach w całym kraju.
Show more

Opinie i oceny klientów

4,7
W oparciu o 3392 opinii
W oddziale Sixt
(4,8)
Droga do Sixt
(4,8)
Pojazd
(4,8)

Warto wiedzieć przy wynajmie z SIXT

Jakie są wymagania SIXT dotyczące wynajmu samochodu?
Gdzie mogę wynająć samochód z SIXT?
Ile kosztuje wynajem samochodu w SIXT?
Jaki jest koszt wynajmu luksusowego samochodu?
Czy do wypożyczenia samochodu w SIXT wymagana jest kaucja?
Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wynająć samochód w SIXT?
Jakie formy płatności są akceptowane?
Jakie dodatkowe opcje oferuje SIXT przy wynajmie samochodu?
Czy mogę dodać dodatkowego kierowcę do mojego wynajmu w SIXT?
Czy SIXT oferuje zniżki dla studentów/seniorów?
Czy wynajem samochodów w jedną stronę jest dozwolony?