Rzeszów-Jasionka Lotnisko: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Rzeszów-Jasionka Lotnisko

* Ceny obliczono na dzień 07.06.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Rzeszów-Jasionka Lotnisko od dnia 14.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Wskazówki dojazdu do punktu Rzeszów-Jasionka Lotnisko

Adres

Jasionka 942, 36-002 Jasionka, Polska
Więcej informacji

Godziny pracy

Pon. - Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:45
Czw. - Pt.
08:00 - 17:00
Niedz.
12:00 - 17:00

Out of hours

Out of hours pick-up
Wynajem poza godzinami otwarcia punktu mozliwy za specjalna oplata. Ta usluga jest mozliwa na zamówienie. Prosimy o podanie numeru lotu i danych kontaktowyc h.
Out of hours return
Poza godzinami otwarcia prosimy o pozostawienie kluczykow i dokumentow pojazdu w skrzynce mieszczacej sie w punkcie wynajmu. W celu zwrotu systemu nawigacji prosimy o schowanie jej bezpiecznie w bagazniku samochodu.

Nasze usługi w oddziale Rzeszów-Jasionka Lotnisko

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Wyjedź z lotniska Rzeszów – Jasionka komfortowo i z klasą samochodem wynajętym w wypożyczalni Sixt. Atrakcyjne modele samochodów z naszej nowej floty na pewno spotkają się z Twoim uznaniem. Przestronne limuzyny, kombi i minivany, zwinne auta 4x4 i samochody luksusowe są w zasięgu Twojej dłoni. Również w markach premium, takich jak Jaguar, BMW, Mercedes-Benz, czy Volvo. Wszystkie perfekcyjnie przygotowane do wynajmu aby zapewnić Ci jak największą radość z jazdy! Wybrałeś już samochód i potrzebujesz dodatkowego wyposażenia lub usług? Dodaj GPS, foteliki dziecięce, WiFi, ubezpieczenia lub nielimitowany przebieg kilometrów. To wszystko jest możliwe już na etapie zakładania rezerwacji aby zaoszczędzić Twój czas przy odbiorze zamówionego samochodu w punkcie wynajmu.
Jak zaleźć wypożyczalnię Sixt na lotnisku w Jasionce Punkt wynajmu samochodów wypożyczalni Sixt na Lotnisku Rzeszów – Jasionka mieści się w dogodnym miejscu, w holu głównym terminala, w strefie „Rent-a-car”. Samochody zaś stoją zaparkowane i gotowe do wynajmu na parkingu odkrytym, tuż przed terminalem, na miejscach oznaczonych tabliczkami z logo „Sixt”.
O Lotnisku Rzeszów - Jasionka Lotnisko Rzeszów – Jasionka jest położone we wsi Jasionka, w odległości 12 km od Rzeszowa, w pobliżu autostrady A4, drogi ekspresowej S19 i dwóch dróg krajowych: 19 i 9. Jasionka jest najlepiej usytuowanym lotniskiem na terenie Polski. Brak tu przeszkód na drodze podejścia i panują najlepsze warunki pogodowe pozwalające na największą liczbę dni lotów. Jednocześnie jest to jedyny port cywilny na południowym wschodzie. Port Lotniczy Rzeszów, podobnie jak Katowice – Pyrzowice, ma jeden z najdłuższych (3200 metrów) pasów startowych w Polsce, co oznacza, że mogą tu lądować największe samoloty! Powierzchnia lotniska zajmuje ponad 650 ha. System oświetlenia urządzenia nawigacyjnego (podejście precyzyjne kategorii III - ALPA-ATA i wizualny wskaźnik ścieżki schodzenia PAPI IV oraz precyzyjny system podejścia ILS) pozwalają na przyjęcie odpowiednio wyposażonych samolotów nawet w trudnych warunkach.
Co warto zobaczyć w Rzeszowie i Jasionce Jasionka jest niewielką wsią w pobliżu Rzeszowa dzięki czemu może być doskonałą, niedrogą bazą wypadową do zwiedzania Rzeszowa i okolic. W samym Rzeszowie warto obejrzeć Ratusz – piękną XV wieczną budowlę będącą główną ozdobą rynku, XIV Kościół Farny, Zamek Lubomirskich i Pałac Letni, oraz synagogi – Staromiejską i Nowomiejską. Bardzo ciekawą atrakcją jest również Podziemna Trasa Turystyczna – prawie 400 – metrowa sieć korytarzy pod rzeszowskim rynkiem, rozpoczynająca się przy Ratuszu, tuż obok informacji turystycznej. Zmęczeni spacerowaniem po miejskich uliczkach mogą udać się w zielone obszary miasta. Liczne parki kuszą swoją piękną i bujną roślinnością, a biegnąca wzdłuż Wisłoka ścieżka przyrodnicza im. Profesora Szafera, z rzadkimi okazami flory i fauny, wprowadzi niejednego miłośnika przyrody w uzasadniony zachwyt. Będąc w Rzeszowie i mając do dyspozycji wypożyczony samochód warto puścić wodze fantazji i pojechać nieco dalej. Piękne budowle, które można tam zobaczyć to Pałacyk Myśliwski Potockich w Julinie, oraz Pałac w Łańcucie, jednak najbardziej warte odwiedzenia są odległe o zaledwie kilkadziesiąt kilometrów góry – Bieszczady. Ich nieskażona przyroda i niesamowite krajobrazy pozwalają wypocząć od zgiełku miasta i codziennych spraw. W samych Bieszczadach zbudowano też największy w Polsce sztuczny zbiornik wodny – Zalew Soliński, będący doskonałą atrakcją dla miłośników sportów wodnych.
Show more

Rzeszów-Jasionka Lotnisko: Przydatne informacje dla wynajmujących

Rzeszów-Jasionka Lotnisko: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Rzeszów-Jasionka Lotnisko musisz mieć ukończone 19 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Rzeszów-Jasionka Lotnisko: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Rzeszów-Jasionka Lotnisko: Jakie dokumenty są mi potrzebne do wynajęcia samochodu?
Musisz posiadać ważne prawo jazdy przynajmniej od roku, w zależności od kategorii samochodu. Możemy także wymagać międzynarodowego prawa jazdy lub urzędowego tłumaczenia prawa jazdy.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

5,0
W oparciu o 82 opinii
Obsługa w trakcie i po wynajmie
(5,0)
W oddziale Sixt
(5,0)
Po powrocie
(5,0)

Rzeszów-Jasionka Lotnisko: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Rzeszów-Jasionka Lotnisko: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Rzeszów-Jasionka Lotnisko: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?

Check out our nearby locations to Rzeszów-Jasionka Lotnisko

Pokaż więcej