Kraków: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Kraków

* Ceny obliczono na dzień 02.06.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Kraków Lotnisko od dnia 09.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Nasze usługi w oddziale Kraków

Chcesz szybko i sprawnie poruszac się po Krakowie? Skorzystaj z usług jednego z trzech mieszczących się w tym mieście oddziałów wypożyczalni samochodów Sixt i podróżuj niedrogo, z klasą i komfortowo. Umożliwiamy wynajem na lotnisku Kraków – Balice, przy kolejowym Dworcu Głównym i w centrum miasta - przy ulicy Kopernika 1. Zarezerwuj wynajem auta w jednym z tych miejsc, a będzie ono czekac specjalnie dla Ciebie.   Wynajem samochodu w wypożyczalni Sixt w Krakowie

Chcesz szybko i sprawnie poruszac się po Krakowie? Skorzystaj z usług jednego z trzech mieszczących się w tym mieście oddziałów wypożyczalni samochodów Sixt i podróżuj niedrogo, z klasą i komfortowo. Umożliwiamy wynajem na lotnisku Kraków – Balice, przy kolejowym Dworcu Głównym i w centrum miasta - przy ulicy Kopernika 1. Zarezerwuj wynajem auta w jednym z tych miejsc, a będzie ono czekac specjalnie dla Ciebie. Wynajem samochodu w wypożyczalni Sixt w Krakowie

Dzięki naszej szerokiej ofercie z pewnością znajdziesz u nas pojazd dopasowany do Twoich potrzeb. Oferujemy szeroki wybór samochodów, od luksusowych po ekonomiczne. W nadwoziach typu sedan, kombi, mini van, SUV, jak również auta terenowe i sportowe. Wszystkie nowe, w atrakcyjnych cenach i w doskonałym stanie technicznym. Wybierz coś dla siebie i daj się powieźc po Krakowie i okolicach!
Usługi wypożyczalni samochodów Sixt w Krakowie Chcesz aby wynajem samochodu w Krakowie był jeszcze bardziej bezpieczny i komfortowy? Zamów wybrane dodatki takie jak fotelik dla dziecka, nawigacja GPS, mobilny Internet, zniesienie udziałów własnych na wypadek kolizji i kradzieży, czy rozszerzony assistance drogowy, aby beztrosko cieszyc się podróżą. Wszystkie z tych opcji możesz dodac już na etapie zakładania rezerwacji, dokonując jej przez nasze telefoniczne centrum rezerwacji, stronę internetową, lub aplikację mobilną dla systemów iOS i Android. Czekamy aby pomóc Ci kontynuowac Twoją podróży po Krakowie!
Wynajem samochodów w Krakowie - gdzie jechac? Kraków jest jednym z najstarszych miast w Polsce, z bogatą historią i kulturą. Odkryj jego piękno jadąc Drogą Królewską, szlakiem, którym przez wieki podróżowali królowie podczas koronacji. Droga rozpoczyna się poza miastem i prowadzi przez jego bramy i rynek aż do Pałacu Królewskiego na Wawelu. Warto tam zrobic sobie przerwę, zwiedzic pałac, popodziwiac okolicę z Wieży Zygmuntowskiej, a następnie zejśc z dziedzińca w dół, w stronę rzeki Wisły, do pieczary, której strzeże legendarny, ziejący ogniem smok wawelski. Stamtąd można pojechac na Starówkę, gdzie koniecznie trzeba zobaczyc Sukiennice i Kościół Mariacki. Warto tam byc tuż przed 12.00, gdyż o tej godzinie z jego wieży rozlega się transmitowany na całą Polskę słynny hejnał mariacki. Jeśli masz więcej czasu, wybierz zwiedzanie z przewodnikiem, który dokładnie opowie o Starówce, której prawie każdy budynek był świadkiem ciekawych historii. Po udanym spacerze warto jest udac się na wypoczynek na krakowskie Błonie. Jeśli jednak tam będzie dla Ciebie zbyt tłoczno, zawsze możesz wsiąśc w wypożyczony w Sixt samochód i odjechac w nieco bardziej oddalone od centrum i spokojniejsze miejsce, jak na przykład Lasek Wolski. Dysponując samochodem warto się skusic i pojechac jeszcze dalej. Niesamowitym przeżyciem będzie wizyta w kopalni soli w Wieliczce, której początki sięgają średniowiecza, kiedy sól była tak cenna jak złoto. Natomiast wizyta w Oświęcimiu, z pozostałościami obozu koncentracyjnego, jest miejscem zadumy i niezapomnianą lekcją historii II Wojny Światowej ukazującą okrucieństwa Holocaustu. Wielbiciele spacerów i aktywnego wypoczynku, a szczególnie wspinaczek, powinni koniecznie udac się do Jury Krakowsko – Częstochowskiej i zdobyc jedną z wielu dostępnych tam skałek. Początkujący mogą skorzystac z usług instruktora.
Show more

Kraków: Przydatne informacje dla wynajmujących

Kraków: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Kraków musisz mieć ukończone 19 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Kraków: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Kraków: Czy mogę wybrać inne miejsce zwrotu?
Kraków: Możesz wypożyczyć samochód z odbiorem i zwrotem w różnych stacjach. Może obowiązywać dopłata.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

4,9
W oparciu o 807 opinii
Pojazd
(5,0)
Przekazanie pojazdu
(5,0)
W oddziale Sixt
(5,0)

Kraków: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Kraków: Co jest mi potrzebne do wynajęcia samochodu ?
Kraków: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Kraków: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?

Check out our stations in Kraków

Pokaż więcej