Warszawa Chopin Lotnisko: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Warszawa Chopin Lotnisko

* Ceny obliczono na dzień 06.06.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Warszawa Chopin Lotnisko od dnia 13.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Wskazówki dojazdu do punktu Warszawa Chopin Lotnisko

Adres

Zwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa, Polska
Więcej informacji

Godziny pracy

Pon. - Pt.
07:00 - 23:45
Sob.
07:00 - 22:00
Niedz.
08:00 - 23:45
Dni wolne od pracy
08:00 - 23:45

Out of hours

Out of hours pick-up
Odbior pojazdu poza godzinami otwarcia punktu jest mozliwy za dodatkowa oplata. Usluga ta jest dostepna za potwierdzeniem. Prosimy o podanie numeru lotu ora z danych kontaktowych klienta. Punkt SIXT jest usytuowany na srodku Terminala A (hala przylotow). Klienci przylaujacy na inne terminale powinni opuscic budy nek i kierowac sie w prawa strone do Terminala A.
Out of hours return
Poza godzinami otwarcia prosimy o pozostawienie kluczykow i dokumentow pojazdu w skrzynce mieszczacej sie w punkcie wynajmu. W celu zwrotu systemu nawigacji prosimy o schowanie jej bezpiecznie w bagazniku samochodu.

Nasze usługi w oddziale Warszawa Chopin Lotnisko

Jak znaleźć Sixt na lotnisku Chopina

Jak znaleźć Sixt na lotnisku Chopina

Oddział wypożyczalni Sixt na Międzynarodowym Lotnisku im. F. Chopina znajduje się w dogodnym miejscu w Terminalu A hali przylotów, na parterze budynku. Samochody Sixt zaparkowane są na najniższym poziomie parkingu P1 mieszczącego się tuż obok terminala. Dojazd do parkingu oznaczony jest strzałkami "Rent a car parking".
Wynajem samochodu na Lotnisku Chopina w Warszawie Wypożyczalnia samochodów Sixt w Warszawie na Lotnisku im. F. Chopina oferuje wiele samochodów dostępnych w przystępnych cenach, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać swoje podróże. Jeśli masz zamiłowanie do jazdy, znajdziesz to czego pragniesz w wypożyczalni Sixt na Lotnisku Chopina w Warszawie. Sixt ma wiele nowych samochodów w kilku różnych modelach. Możesz wypożyczyć samochody sportowe, samochody 4x4, kabriolety i samochody ekonomiczne. Korzystając z naszej wypożyczalni samochodów wynajmiesz auto na czas pobytu w Warszawie w rozsądnej cenie. Rezerwację wynajmu samochodu w Sixt na Lotnisku Chopina w Warszawie można łatwo założyć telefonicznie lub przez Internet, wybierając w miarę potrzeb pośród wielu dodatków takich jak nawigacja satelitarna, pakiety ubezpieczeń samochodu i pasażerów, dodatkowych kierowców i nieograniczonego przebiegu kilometrów. Lecąc na lotnisko Chopina w Warszawie sprawdź najnowsze oferty wynajmu samochodów w Sixt, aby uzyskać najlepsze zniżki na wypożyczenie samochodu.
O Lotnisku im. F. Chopina w Warszawie Lotnisko Chopina w Warszawie to międzynarodowy port lotniczy położony w warszawskiej dzielnicy Włochy. Lotnisko było formalnie znane jako Lotnisko Warszawa-Okęcie lub Międzynarodowe Lotnisko Okęcie. Zostało ono oficjalnie otwarte przez Prezydenta Ignacego Mościckiego 29 kwietnia 1934 roku. W 2001 roku nadano mu imię Fryderyka Chopina, a w 2010 zarejestrowano jako Lotnisko Chopina. Przez lata lotnisku w Warszawie udało się utrzymać pozycję jednego z czołowych europejskich i światowych portów lotniczych, a także największego lotniska w Polsce.
Co warto zobaczyć w Warszawie Jak tylko przylecisz do Warszawy i wygodnie wynajmiesz samochód, będziesz mógł swobodnie podróżować po mieście i zobaczyć, co ono ma do zaoferowania. Warszawa znana jest z tego, że jest stolicą Polsk, a płynąca przez nią Wisła, będącą największą rzeką w Polsce dzieli ją na strony wschodnią i zachodnią. Odwiedź mieszczące się w Królewskim Parku Łazienkowskim słynne zabytki – piękny klasycystyczny Pałac Na Wodzie oraz zbudowany w stylu wczesnoklasycystycznym Pałac Myślewicki. Zobacz znajdujący się na Placu Krasińskich i upamiętniający powstanie w 1944 r. Pomnik Powstania Warszawskiego. Mamy nadzieję, że dzięki wypożyczalni Sixt spędzisz czas w Warszawie miło i komfortowo.
Show more

Warszawa Chopin Lotnisko: Przydatne informacje dla wynajmujących

Warszawa Chopin Lotnisko: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Warszawa Chopin Lotnisko musisz mieć ukończone 19 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Warszawa Chopin Lotnisko: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Warszawa Chopin Lotnisko: Jakie dokumenty są mi potrzebne do wynajęcia samochodu?
Musisz posiadać ważne prawo jazdy przynajmniej od roku, w zależności od kategorii samochodu. Możemy także wymagać międzynarodowego prawa jazdy lub urzędowego tłumaczenia prawa jazdy.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

4,5
W oparciu o 1139 opinii
Pojazd
(4,7)
W oddziale Sixt
(4,6)
Droga do Sixt
(4,6)

Warszawa Chopin Lotnisko: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Warszawa Chopin Lotnisko: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Warszawa Chopin Lotnisko: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?

Check out our nearby locations to Warszawa Chopin Lotnisko

Pokaż więcej