Kraków Lotnisko: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Kraków Lotnisko

* Ceny obliczono na dzień 02.06.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Kraków Lotnisko od dnia 09.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Wskazówki dojazdu do punktu Kraków Lotnisko

Adres

Kpt. M. Medweckiego 1, 32-083 Balice, Polska
Więcej informacji

Godziny pracy

Pon. - Pt.
08:00 - 23:45
Sob.
09:00 - 21:00
Niedz.
09:00 - 23:45
Dni wolne od pracy
09:00 - 23:45

Out of hours

Out of hours pick-up
Wynajem poza godzinami otwarcia punktu mozliwy za specjalna oplata. Ta usluga jest mozliwa na zamówienie. Prosimy o podanie numeru lotu i danych kontaktowyc h.
Out of hours return
Poza godzinami otwarcia prosimy o pozostawienie kluczykow i dokumentow pojazdu w skrzynce mieszczacej sie w punkcie wynajmu. W celu zwrotu systemu nawigacji prosimy o schowanie jej bezpiecznie w bagazniku samochodu.

Nasze usługi w oddziale Kraków Lotnisko

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Kraków – Balice

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Kraków – Balice

Z radością powitamy Was w wypożyczalni samochodów Sixt na Lotnisku w Krakowie. W naszej ofercie mamy szeroki przekrój aut, od luksusowych do ekonomicznych, w różnych typach nadwozia: sedan, kombi, minivan, SUV i o różnym charakterze: od aut miejskich, poprzez terenowe, aż po te o zacięciu sportowym. Jesteśmy pewni, że każdy miłośnik motoryzacji znajdzie tutaj samochód odpowiedni do wynajmu dla siebie.
Usługi wypożyczalni samochodów na lotnisku Kraków - Balice Wynajmując samochód warto rozważyc wybór dodatkowych opcji zwiększających komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży. Są to dodatkowe pakiety ochrony wynajmowanego samochodu i jego elementów, ubezpieczenia personalne, systemy nawigacji satelitarnej, mobilny Internet, foteliki dla dzieci, czy przydatne w trakcie dłuższej podróży opcje dodatkowego kierowcy i nielimitowanego przebiegu kilometrów. Decyzję o wyborze wszystkich wymienionych dodatków można podjąc już na etapie zakładania rezerwacji. Serdecznie zapraszamy do zwiedzania Krakowa, dla wielu rodaków najpiękniejszego miasta w Polsce, samochodem wynajętym w Sixt. Nasi doświadczeni i doskonale wyszkoleni pracownicy punktu wynajmu na lotnisku Kraków – Balice, zadbają o to aby proces wynajmu przebiegł szybko i bezproblemowo.
Lotnisko w Krakowie Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice, o kodzie IATA KRK jest położony 11 km od centrum Krakowa, w miejscowości Balice. Loty cywilne z tego lotniska odbywają się od 1964 roku, kiedy to częśc istniejącego tu lotniska wojskowego udostępniono dla lotów cywilnych. Lotnisko Kraków – Balice, po wielu latach rozwoju, obejmuje obecnie drugie miejsce pod względem ilości odprawianych pasażerów w Polsce. Kraków ma nam bardzo dużo do zaoferowania i dlatego warto jest skrócic czas spędzony na lotnisku do niezbędnego minimum. Wówczas lepiej nie liczyc na komunikację miejską, lecz za niewielką opłatą, dokonac rezerwacji i wynając samochód z wypożyczalni Sixt na lotnisku w Balicach i niezależnie, we własnym tempie zwiedzac dawną siedzibę polskich królów i inne liczne pobliskie atrakcje.
Jak znaleźc Sixt na lotnisku w Krakowie Siedziba wypożyczalni Sixt na Lotnisku Jana Pawła II znajduje się na pierwszym piętrze w Terminalu Międzynarodowym, w strefie wypożyczalni samochodów. Po podpisaniu umowy wynajęty na Balicach samochód można odebrac z sektora A, 5-go poziomu parkingu mieszczącego się naprzeciwko terminala T1.
Co warto zobaczyc w Krakowie Z lotniska możemy udac się do serce Krakowa - Starego Miasta , zwiedzic zamek na Wawelu lub przespacerowac się popularną zabytkową dzielnicą Kazimierz ,. Wczucie się w klimat miasta nie zajmie nam wiele czasu, a jeśli mielibyśmy z tym problem, warto jest wypic kawę w słynnej Piwnicy pod Baranami i przespacerowac się szlakiem krakowskich sukiennic . Samochód może się szczególnie przydac, gdy chcemy odwiedzic znajdujące się w pobliżu ważne miejsca historyczne, takie jak mieszczący się w Oświęcimiu obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau lub bardzo ciekawą i doskonale przygotowaną dla zwiedzających kopalnię soli w Wieliczce . W niedalekiej odległości od Krakowa roztacza się widok na malowniczą krainę Małopolski , wraz z rajem dla miłośników wspinaczek, Jurą Krakowsko – Częstochowską , do których dotarcie bez wynajętego samochodu jest bardzo trudne.
Show more

Kraków Lotnisko: Przydatne informacje dla wynajmujących

Kraków Lotnisko: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Kraków Lotnisko musisz mieć ukończone 19 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Kraków Lotnisko: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Kraków Lotnisko: Jakie dokumenty są mi potrzebne do wynajęcia samochodu?
Musisz posiadać ważne prawo jazdy przynajmniej od roku, w zależności od kategorii samochodu. Możemy także wymagać międzynarodowego prawa jazdy lub urzędowego tłumaczenia prawa jazdy.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

4,8
W oparciu o 794 opinii
Droga do Sixt
(4,9)
Pojazd
(4,9)
Przekazanie pojazdu
(4,9)

Kraków Lotnisko: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Kraków Lotnisko: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Kraków Lotnisko: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?

Check out our nearby locations to Kraków Lotnisko

Pokaż więcej