Lodz: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Lodz

* Ceny obliczono na dzień 07.06.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Lodz Lotnisko od dnia 14.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Nasze usługi w oddziale Lodz

Wynajem samochodu w Łodzi – Oferty wypożyczalni samochodów Sixt

Wynajem samochodu w Łodzi – Oferty wypożyczalni samochodów Sixt

Firma Sixt świadczy usługi wynajmu luksusowych samochodów w Łodzi. Wypożyczalnia oddaje do dyspozycji klienta różne modele komfortowych i nowoczesnych aut, dopasowane do jego oczekiwań. Możesz wybierać spośród samochodów osobowych, typu kombi, szybkich i zwrotnych aut sportowych, modnych SUV-ów oraz większych i nowoczesnych pojazdów terenowych. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do Łodzi w sprawach zawodowych, czy też planujesz urlop z rodziną lub znajomymi, podróżowanie samochodem jest dużo bardziej wygodne, a przede wszystkim szybsze.Nasza wypożyczalnia samochodów dostosowując się do zróżnicowanych potrzeb klienta, świadczy także dodatkowe usługi związane z wynajmem. Łódź to bardzo duże miasto, w którym część dróg jest wciąż remontowana i nietrudno je pomylić. U nas możesz zaopatrzyć zamówione auto w nawigację z aktualnymi mapami, która pomoże Ci bez problemu trafić do wyznaczonego celu podróży. Umożliwiamy także wypożyczenie fotelików dla dzieci oraz wynajęcie dodatkowego kierowcy. Współpraca z wypożyczalnią Sixt opiera się na zrozumiałych umowach wynajmu pojazdów. Nasza firma oferuje także rabaty i zniżki dla stałych klientów.
Gdzie pojechać samochodem wynajętym w Łodzi z wypożyczalni Sixt Łódź jest czwartym miastem w Polsce pod względem terytorialnym oraz trzecim co do zamieszkującej ją liczby ludności. W związku z rozległością miasta przemieszczanie się z jednego krańca na drugi jest dużo łatwiejsze jeśli wynajmiemy samochód. Wyposażając zarezerwowany samochód w nawigację GPS nie będziesz miał żadnych problemów z dotarciem do określonego celu. Chcąc poznać bliżej miasto z pewnością warto wybrać się do łódzkiej Manufaktury. Łódź była niegdyś miastem prężnie rozwijającym się przemysłowo. Kwitł tam głównie przemysł włókienniczy. W murach dawnego kompleksu fabrycznego, powstało jedno z największych centrów handlowych w Europie, nazywane właśnie Manufakturą. Jest to nietuzinkowa i bardzo ciekawa galeria handlowa, którą z pewnością warto zobaczyć. Miejsca na parkingu należącym do centrum umożliwiają pozostawienie tam wypożyczonego samochodu.Architektura przemysłowa jest wciąż obecna w wielu łódzkich zabudowach. Na terenie dawnej Białej Faktury przy ulicy Piotrkowskiej obecnie mieści się Centralne Muzeum Włókiennictwa. Sama ulica jest zresztą najbardziej znaną w Łodzi i jej wizytówką. Warto więc zaparkować wynajęty samochód i udać się na dłuższy spacer. Mieszczą się tutaj sklepy oraz liczne zabytki architektury sakralnej, m.in. neogotycka archikatedra oraz wspaniałe budynki świeckie, takie jak neorenesansowy Pałac Edwarda Kerna. Dzięki wypożyczonemu samochodowi, możesz pozwolić sobie na oddalenie się od centrum i zobaczenie przepięknego ogrodu botanicznego, który zachwyca zebraną tam roślinnością z różnych zakątków świata. Łódź może się pochwalić przepięknymi miejscami, które z pewnością warto odwiedzić.Wynajmując samochód możesz bez żadnych ograniczeń i stresu planować swoją podróż. To od Ciebie zależy co i kiedy zobaczysz. Wynajmij auto i nie martw się czasem oraz rozkładem jazdy komunikacji miejskiej. W trosce o maksymalnie łatwy dostęp do naszych usług, możliwe jest zarezerwowanie wynajmu samochodu 24 godziny na dobę online, przy pomocy internetowego systemu rezerwacji. Tym sposobem, wybrane auto będzie czekało na Ciebie od razu po przyjeździe do Łodzi, w wybranym punkcie wypożyczalni Sixt. Ciesz się komfortem zwiedzania korzystając z samochodu Sixt. Zapraszamy do naszych punktów wynajmu samochodów w Łodzi!
Show more

Lodz: Przydatne informacje dla wynajmujących

Lodz: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Lodz musisz mieć ukończone 19 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Lodz: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Lodz: Czy mogę wybrać inne miejsce zwrotu?
Lodz: Możesz wypożyczyć samochód z odbiorem i zwrotem w różnych stacjach. Może obowiązywać dopłata.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

5,0
W oparciu o 94 opinii
Zwrot pojazdu
(5,0)
Przekazanie pojazdu
(5,0)
Droga do Sixt
(5,0)

Lodz: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Lodz: Co jest mi potrzebne do wynajęcia samochodu ?
Lodz: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Lodz: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?

Check out our stations in Lodz

Pokaż więcej