Warszawa: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Warszawa

* Ceny obliczono na dzień 06.06.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Warszawa Chopin Lotnisko od dnia 13.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Nasze usługi w oddziale Warszawa

Wynajem samochodu w Warszawie z wypożyczalnią samochodów Sixt

Wynajem samochodu w Warszawie z wypożyczalnią samochodów Sixt

Wypożyczalnia samochodów Sixt w Warszawie oferuje wysokiej jakości usługi wynajmu samochodów. Dzięki dogodnym lokalizacjom punktów wynajmu, przystępnym cenom i dostępności pojazdów marek premium możemy z łatwością zaspokoić Twoje potrzeby przemieszczania się. Wybierz rodzaj aut, który najbardziej Ci odpowiada spośród wynajmowanych przez nas samochodów miejskich, kombi, sportowych i kabrioletów, oraz aut z napędem 4x4, dostępnych zarówno w modelach luksusowych, jak i ekonomicznych.Niezależnie od powodu, dla którego zdecydowałeś się wynająć samochód w Warszawie pamiętaj, że w Sixt zawsze możesz dostosować wynajem do swoich potrzeb wybierając dodatkowe wyposażenie i usługi już na etapie zakładania rezerwacji! Zamawiając wynajem samochodu przez Internet lub telefon dodaj wybrane elementy i oszczędź czas przy odbiorze samochodu w punkcie wynajmu. Fotelik dziecięcy, nawigacja satelitarna, dodatkowy kierowca lub zniesienie udziału własnego mogą podnieść komfort i bezpieczeństwo podróżowania wynajmowanym samochodem. Pamiętaj jednak, że Sixt podobnie jak większość wypożyczalni gwarantuje kategorię samochodu, a nie konkretny model.
Gdzie pojechać samochodem wynajętym w Warszawie z wypożyczalnią Sixt? W Warszawie, historycznej i kulturalnej stolicy Polski jest mnóstwo atrakcji. Wynajmij samochód i obejrzyj je wszystkie. Mieszczą się one w różnych dzielnicach Warszawy. Istnieją tam fantastyczne muzea, mnóstwo sklepów i ciekawych miejsc do zwiedzania. Najłatwiej będzie odwiedzić je wszystkie korzystając z usług wypożyczalni samochodów. Najchętniej odwiedzane miejsca to Muzeum Narodowe, Muzeum Powstania Warszawskiego, Stare Miasto i Łazienki Królewskie. Ciekawa jest również warszawska nowość - praskie Muzeum Wódki, gdzie warto się wybrać z dodatkowym kierowcą.Wynajęte auto będzie szczególnie przydatne przy odwiedzaniu miejsc znajdujących się na obrzeżach tego miasta takich jak Pałac w Wilanowie. Warto tam spędzić dzień podziwiając jego architekturę, ciekawe wnętrza i piękne ogrody, oraz przepłynąć się łódką wiosłową lub gondolą po jeziorku mieszczącym się na terenie w parku. Miejsce to jest ciekawe również zimą, kiedy wieczorem park ozdabia przepiękna gra świateł w ramach instalacji Królewski Ogród Świateł, a na budynku Pałacu wyświetlane są ciekawe animacje związane z jego historią.Podróżując wynajętym samochodem warto także wybrać się na jednodniowe wycieczki w celu poznania okolic Warszawy. Uzdrowisko Konstancin z pięknym parkiem z tężnią solankową, Sulejówek z dworkiem Józefa Piłsudskiego, oraz Żelazowa Wola - miejsce urodzenia Fryderyka Chopina i słynnych koncertów na jego cześć czekają na Twoje przybycie. Miłośnicy żeglarstwa i sportów motorowodnych powinni zaś pojechać wypożyczonym autem nad Zalew Zegrzyński.Niezależnie od rodzaju planowanej podróży, skorzystaj z komfortu i wygody podróżując samochodem z wypożyczalni Sixt. Czekamy z niecierpliwością aż będziemy mogli przekazać Ci kluczyki i w ten sposób pomóc poznać Warszawę i całą Polskę!
Show more

Warszawa: Przydatne informacje dla wynajmujących

Warszawa: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Warszawa musisz mieć ukończone 19 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Warszawa: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Warszawa: Czy mogę wybrać inne miejsce zwrotu?
Warszawa: Możesz wypożyczyć samochód z odbiorem i zwrotem w różnych stacjach. Może obowiązywać dopłata.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

4,7
W oparciu o 1289 opinii
Pojazd
(4,9)
W oddziale Sixt
(4,9)
Przekazanie pojazdu
(4,7)

Warszawa: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Warszawa: Co jest mi potrzebne do wynajęcia samochodu ?
Warszawa: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Warszawa: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?