Warszawa-Modlin Lotnisko: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Warszawa-Modlin Lotnisko

* Ceny obliczono na dzień 30.05.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Warszawa-Modlin Lotnisko od dnia 06.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Wskazówki dojazdu do punktu Warszawa-Modlin Lotnisko

Adres

Generala Wiktora Thommee 1a, 05-102 Nowy Dwor Mazowiecki, Polska
Więcej informacji

Godziny pracy

Pon.
10:00 - 21:00
Wt.
09:00 - 20:00
Śr.
08:00 - 20:00
Czw.
10:00 - 22:00
Pt.
09:00 - 21:00
Niedz.
11:00 - 23:00

Nasze usługi w oddziale Warszawa-Modlin Lotnisko

Jak znaleźć Sixt na lotnisku Warszawa - Modlin

Jak znaleźć Sixt na lotnisku Warszawa - Modlin

Wynajem samochodów przez wypożyczalnię Sixt na Lotnisku Warszawa – Modlin świadczony jest nie tylko dla założonych wcześniej rezerwacji. Nasz pracownik będzie na Ciebie czekał z przygotowaną umową najmu w punkcie wynajmu Sixt, który znajduje się w hali przylotów. Samochody Sixt zaparkowane są na parkingu przed budynkiem terminala a dokładnie na parkingu przy pierwszym zjeździe z ronda/vis a vis budynku Straży Granicznej. Pracownik wynajmujący samochód wskaże do niego drogę. Wynajem samochodu w Sixt na lotnisku Warszawa – Modlin warto zarezerwować wcześniej, aby umożliwić nam przygotowanie samochodu i umowy najmu.
Wynajem samochodu na Lotnisku Warszawa – Modlin

Wynajem samochodu na Lotnisku Warszawa – Modlin

Punkt wynajmu Sixt na Lotnisku w Modlinie mieści się w dogodnym miejscu – w hali głównej lotniska, w strefie ogólnodostępnej. Przygotowane do wynajmu samochody czekają na ciebie na parkingu przed budynkiem terminala. Wypożyczalnia samochodów Sixt umożliwia skorzystanie z wielu atrakcyjnych ofert wynajmu samochodów. Sixt posiada szeroki wybór nowych samochodów różnych marek, klas i wersji nadwozia. Możesz tu wynająć samochody sportowe, 4x4, limuzyny, SUVy, kombi i ekonomiczne. Wszystkie w rozsądnych cenach, dzięki czemu możesz wydać i zobaczyć więcej zwiedzając okolicę, województwo, czy też cały kraj. Rezerwując samochód pamiętaj o dodatkach, które podniosą komfort podróży, zwiększą jej bezpieczeństwo i zapewnią beztroskie korzystanie z wynajętego auta. Nawigacja GPS, WiFi, dodatkowy kierowca, foteliki dla dzieci i różne opcje ubezpieczeń są dostępne już na etapie składania zamówienia. Lecąc na lotnisko Warszawa – Modlin sprawdź aktualne oferty wynajmu samochodów w Sixt, aby wypożyczyć samochód w najlepszej cenie.
O Lotnisku Warszawa – Modlin Lotnisko Warszawa

O Lotnisku Warszawa – Modlin Lotnisko Warszawa

Modlin to drugi port lotniczy obsługujący aglomerację warszawską, położony 35 km od centrum Warszawy. Jego kod IATA to WMI. Ruch pasażerski na tym lotnisku rozpoczął się w połowie 2012 roku. Aktualnie obsługuje ono głównie loty czarterowe i połączenia taniej linii lotniczej Ryanair do wielu lotnisk w Europie. Od powstania lotniska planowane jest doprowadzenie bezpośrednio do niego podmiejskiej linii kolejowej, co pozwoliłoby skomunikować je z Warszawą i Lotniskiem im. F. Chopina. Plan ten dotychczas nie został zrealizowany i wciąż najlepszą formą transportu do stolicy jest podróż wynajętym samochodem. Zarezerwuj wynajem samochodu w Sixt na Lotnisku Warszawa – Modlin, a nasz pracownik będzie czekał na Twój lot z przygotowanym samochodem i umową najmu.
Co warto zobaczyć w pobliżu Lotniska Warszawa - Modlin

Co warto zobaczyć w pobliżu Lotniska Warszawa - Modlin

Najciekawszą pobliską atrakcją jest Twierdza Modlin. Ta ponad 200 letnia, najdłuższa w Europie budowla o militarnym charakterze zachwyca zwiedzających swoją wielkością i kunsztem budowlanym. Na jej terenie znajduje się nowoczesne muzeum zapewniające dużo emocji. Piękne położenie twierdzy zachęca również do kontaktów z naturą i wizyty na jednej z pobliskich piaszczystych rzecznych plaż. Warto również sprawdzić, czy na terenie Twierdzy nie odbywa się akurat jeden z licznych festiwali muzycznych, rekonstrukcji bitew, inscenizacji czy też zlotów pojazdów militarnych, które mogą uczynić Twój pobyt w tym miejscu jeszcze bardziej ekscytującym.
Głównym celem podróży pasażerów lotniska Warszawa – Modlin jest stolica Polski

Głównym celem podróży pasażerów lotniska Warszawa – Modlin jest stolica Polski

Warto pojechać do Warszawy wynajętym samochodem i zwiedzić Stare Miasto. Nazwa tego miejsca jest nieco myląca, gdyż tak naprawdę nie jest ono „stare”, lecz zostało odbudowane cegła po cegle ze zgliszczy po II Wojnie Światowej. Wrażenie robią Pałac Królewski z Kolumną Zygmunta, rynek Starego Miasta i okalający je Barbakan. Ze Starego Miasta warto zjechać w dół na Trasę W-Z najstarszymi schodami ruchomymi w Warszawie i udać się w kierunku Wisły. Stąd Pałac Królewski i pobliskie budynki wydają się jeszcze bardziej imponujące i niemalże niemożliwe do zdobycia. Wynajmując samochód w Sixt możesz bez problemu pojechać w to miejsce oraz zwiedzić wiele innych, równie interesujących mieszczących się w różnych dzielnicach i na obrzeżach miasta.
Show more

Warszawa-Modlin Lotnisko: Przydatne informacje dla wynajmujących

Warszawa-Modlin Lotnisko: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Warszawa-Modlin Lotnisko musisz mieć ukończone 19 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Warszawa-Modlin Lotnisko: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Warszawa-Modlin Lotnisko: Jakie dokumenty są mi potrzebne do wynajęcia samochodu?
Musisz posiadać ważne prawo jazdy przynajmniej od roku, w zależności od kategorii samochodu. Możemy także wymagać międzynarodowego prawa jazdy lub urzędowego tłumaczenia prawa jazdy.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

4,9
W oparciu o 90 opinii
Obsługa w trakcie i po wynajmie
(5,0)
W oddziale Sixt
(5,0)
Pojazd
(5,0)

Warszawa-Modlin Lotnisko: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Warszawa-Modlin Lotnisko: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Warszawa-Modlin Lotnisko: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?

Check out our nearby locations to Warszawa-Modlin Lotnisko

Pokaż więcej