Gdansk: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Gdansk

* Ceny obliczono na dzień 02.06.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Gdansk Lotnisko od dnia 09.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Nasze usługi w oddziale Gdansk

Wynajem samochodu Gdańsk - Oferty wypożyczalni samochodów Sixt     Wynajem samochodu w wypożyczalni Sixt w Gdańsku

Wynajem samochodu Gdańsk - Oferty wypożyczalni samochodów Sixt Wynajem samochodu w wypożyczalni Sixt w Gdańsku

Wynajem samochodu jest najlepszym sposobem na przemieszczanie się po Gdańsku, całym Trójmieście i okolicach. Dwie dogodne lokalizacje wypożyczalni samochodów Sixt: Lotnisko Gdańsk Rębiechowo i Dworzec Kolejowy Gdańsk Główny pozwolą Ci swobodnie przemieszczac się dalej, niezależnie od tego jakim środkiem transportu przybędziesz do Gdańska. Szeroki wybór aut w przystępnych cenach pozwoli każdemu znaleźc auto dopasowane do charakteru podróży. Wybierz coś dla siebie spośród naszych nowych aut miejskich, sedanów, kombi, minivanów, 4x4, aut sportowych i ciesz się przyjemnością z jazdy. Samochód warto zamówic wcześniej, jeszcze przed dotarciem do naszego biura, wówczas będzie on czekał, sprawdzony i gotowy do jazdy. Możesz to zrobic dzwoniąc do naszego centrum rezerwacji, przez stronę internetową lub przez naszą intuicyjną aplikację mobilną, dostępną dla systemów iOS i Android. Niezależnie od tego w jaki sposób to uczynisz, jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z wyboru wypożyczalni samochodów Sixt w Gdańsku. Skorzystaj z prostego w obsłudze formularza rezerwacji online zamieszczonego powyżej aby przejrzec wszystkie oferty wypożyczalni samochodów Sixt i znaleźc auto idealnie dopasowane do Twoich potrzeb związanych z podróżą do Gdańska.
Usługi wypożyczalni samochodów Sixt w Gdańsku Zarezerwuj dodatkowe opcje ubezpieczenia i wyposażenia samochodu już na etapie zakładania rezerwacji aby jeszcze szybciej cieszyc się beztroską podróżą. Ograniczenia lub zniesienie udziałów własnych w kolizji i kradzieży, ubezpieczenia personalne, nielimitowany przebieg kilometrów, fotelik samochodowy, nawigacja GPS i mobilny router WiFi to tylko nieliczne z dostępnych opcji. Zamów wcześniej wybrane z nich, a zaoszczędzisz czas przy odbiorze auta i zapewnisz sobie ich dostępnośc.
Gdzie pojechac samochodem wynajętym w Gdańsku z wypożyczalni Sixt Dysponując samochodem z wypożyczalni możesz bez ograniczeń poruszac się po Trójmieście. Gdańsk, Gdynia i Sopot wraz z niezliczoną liczbą atrakcji stoją przed Tobą otworem i tylko od Ciebie zależy które z nich odwiedzisz. Początki Gdańska datuje się na około 980 rok, jednak na kartach historii miasto to zapisało się głównie jako kolebka Solidarności. Warto więc odwiedzając je zaplanowac wizytę w Stoczni Gdańskiej , oraz w innych miejscach upamiętniających wydarzenia związane z walką z komunizmem, takich jak np.: Pomnik Poległych Stoczniowców 1970. Planując urlop w Gdańsku nie można także pominąc Starego Miasta. Położne jest ono niedaleko Stacji Kolejowej Gdańsk Główny, będącej również lokalizacją naszej wypożyczalni samochodów. Spacer po Starówce to ważny element zwiedzania. Trakt Królewski tworzony przez ulicę Długą i Długi Targ to z pewnością najpiękniejsza ulica Gdańska, przy której stoją bogato zdobione kamienice, wśród których można podziwiac także te pamiętające czasy średniowiecza. Te perełki architektoniczne z pewnością zachwycą niejednego turystę. Długi Targ to także zabytkowe bramy miasta , m.in. Złota, Zielona, Wyżynna oraz Dwór Artusa. Długa to wspaniałe nagromadzenie stylów architektonicznych i wartościowych zabytków. Warto także zatrzymac się przy słynnej Bazylice Mariackiej i zrobic zdjęcie z Fontanną Neptuna , będącą najlepiej rozpoznawalnym symbolem Gdańska. Długi Targ wiedzie do rzeki Motławy , której urokliwe i klimatyczne nabrzeże sprzyja odpoczynkowi i relaksowi. To tutaj możesz również zobaczyc słynnego starego żurawia , będącego zabytkowym dźwigiem portowym. Po spacerze po Starym Mieście warto przenieśc się w nieco oddalone lecz równie piękne miejsce, jakim jest Park Oliwski . Łatwo tam dostac się wynajętym samochodem. Wrażenia ze spaceru z pewnością będą niezapomniane gdyż różne gatunki roślinności z całego świata czynią to miejsce romantycznym i klimatycznym. Wynajmując samochód w Gdańsku nie jesteś ograniczony miejską komunikacją i możesz podróżowac gdzie chcesz i kiedy chcesz. Gdańsk, razem z Sopotem i Gdynią tworzą Trójmiasto. Dzięki „Obwodnicy” - trójmiejskiej drodze ekspresowej - szybko możesz przemieścic się do innego miasta, unikając korków. Jeśli masz ochotę, możesz również odwiedzic inne turystyczne miejscowości nad Bałtykiem lub spędzic czas wolny na jednej z licznych plaż. Wypożyczenie samochodu daje nieskończone możliwości podróżowania po nadmorskim wybrzeżu i odwiedzenia pięknych nadbałtyckich kurortów. Wszystkie wymienione powyżej i wiele innych ciekawych atrakcji wartych jest wynajęcia samochodu i odbycia krótkiej podróży. Nie możemy się doczekac aż odwiedzisz wypożyczalnię samochodów Sixt w Gdańsku i będziemy mogli Ci przekazac kluczyki od przygotowanego do drogi auta!
Show more

Gdansk: Przydatne informacje dla wynajmujących

Gdansk: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Gdansk musisz mieć ukończone 19 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Gdansk: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Gdansk: Czy mogę wybrać inne miejsce zwrotu?
Gdansk: Możesz wypożyczyć samochód z odbiorem i zwrotem w różnych stacjach. Może obowiązywać dopłata.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

4,9
W oparciu o 329 opinii
Droga do Sixt
(5,0)
Obsługa w trakcie i po wynajmie
(4,9)
Przekazanie pojazdu
(4,9)

Gdansk: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Gdansk: Co jest mi potrzebne do wynajęcia samochodu ?
Gdansk: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Gdansk: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?

Check out our stations in Gdansk

Pokaż więcej