Katowice Pyrzowice Lotnisko: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Katowice Pyrzowice Lotnisko

* Ceny obliczono na dzień 02.06.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Katowice Pyrzowice Lotnisko od dnia 09.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Wskazówki dojazdu do punktu Katowice Pyrzowice Lotnisko

Adres

Wolnosci 90, 42-625 Ozarowice, Polska
Więcej informacji

Godziny pracy

Pon. - Śr.
09:00 - 00:00
Czw. - Pt.
09:00 - 20:00
Niedz.
12:00 - 00:00
Dni wolne od pracy
12:00 - 21:00

Out of hours

Out of hours pick-up
Odbior pojazdu poza godzinami otwarcia punktu jest mozliwy za dodatkowa oplata Usluga ta jest dostepna za potwierdzeniem. Prosimy o podanie numeru lotu Bitte geben Sie die Flugnummer und die Kontaktdaten an. Die Sixt Station oraz danych kontaktowych klienta. Punkt Sixt miesci si? na Terminalu A miedzynarodowego portu lotniczego Katowice-Pyrzowice.
Out of hours return
godzinami otwarcia prosimy o pozostawienie kluczykow i dokumentow pojazdu w skrzynce mieszczacej sie w punkcie wynajmu. W celu zwrotu systemu nawigacji prosimy o schowanie jej bezpiecznie w bagazniku samochodu.

Nasze usługi w oddziale Katowice Pyrzowice Lotnisko

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Wypożyczalnia samochodów Sixt na Lotnisku Katowice – Pyrzowice oferuje wynajem samochodów w atrakcyjnych cenach dzięki czemu może sprawić, że Twoja podróż będzie jeszcze przyjemniejsza. Jeśli kochasz samochody, wypożyczalnia Sixt na Lotnisku Katowice - Pyrzowice ma wiele do zaoferowania. Sixt ma wiele nowych aut różnych modeli. Możesz wypożyczyć samochody luksusowe, auta 4x4, busy, minivany, a także ekonomiczne auta miejskie. Skorzystaj z naszej taniej usługi wynajmu samochodu i czerp jak najwięcej ze swojej podróży. Rezerwacja wynajmu samochodu na lotnisku Katowice Pyrzowice jest naprawdę prosta. Możesz założyć ją on-line przez naszą stronę internetową lub dzwoniąc do centrum rezerwacji. Niezależnie, którego sposobu nie wybierzesz, już na etapie rezerwacji możesz dołączyć do oferty wynajmu samochodu dodatki i wyposażenie, których potrzebujesz. W ofercie mamy wyposażenie poprawiające komfort podróży i bezpieczeństwo takie jak nawigacja GPS, mobilne WiFi, foteliki dla dzieci, opony zimowe i łańcuchy śnieżne. Możesz także zapewnić sobie większy spokój i radość z jazdy wykupując zniesienie udziałów własnych, ubezpieczenie szyb, opon, czy też kierowcy i pasażerów. Jadąc dalej warto pomyśleć o dodatkowym kierowcy lub nielimitowanym przebiegu kilometrów. Lecąc na Lotnisko Katowice – Pyrzowice pamiętaj, że dzięki wypożyczeniu samochodu w Sixt Twoja podróż może być prostsza i bardziej komfortowa. Nie zapomnij także wcześniej sprawdzić naszych aktualnych ofert aby zamówić wynajem samochodu w najlepszej cenie.
Jak znaleźć wypożyczalnię Sixt na Lotnisku Katowice – Pyrzowice Biuro wypożyczalni samochodów Sixt znajduje się w terminalu C, w hali przylotów, zaś przygotowane do wynajmu samochody czekają na naszych klientów zaledwie 20 metrów od biura, na oznaczonych logo Sixt miejscach parkingu P1.
O lotnisku Katowice - Pyrzowice Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach o kodzie IATA „KTW”, znany również jako Katowice Airport jest położony ok. 30 kilometrów od Katowic, w miejscowości Pyrzowice. Obsługuje on całe województwo śląskie zapewniając dogodne połączenia z wieloma miastami Europy. Lotnisko posiada jeden z najdłuższych pasów startowych w Polsce, liczący 3200 metrów długości i jest czwartym pod względem liczby odprawianych pasażerów lotniskiem w Polsce.
Co warto zobaczyć w Katowicach Zaraz po dotarciu na Lotnisko Katowice – Pyrzowice można skorzystać z wypożyczalni samochodów i pojechać do Katowic aby zwiedzać zabytki i poznawać jego architekturę. Jednym z miejsc wartych odwiedzenia jest założony w 1907 roku i zaprojektowany przez Carla Moritza w modernistycznym stylu Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, będący największą sceną dramatyczną Górnego Śląska. Wynajętym autem Warto również pojechać do kościoła św. Michała Archanioła, najstarszej budowli sakralnej na terenie Katowic, przetransportowanej w latach trzydziestych do Katowic ze wsi Syrynia. Jest to mały drewniany kościółek z 1510 roku, obok którego znajduje się wybudowana w 1679 roku wolnostojąca dzwonnica. Można także zobaczyć usytuowany w Śródmieściu Plac Wolności, ze stojącym na środku pomnikiem żołnierzy Armii Czerwonej i fontanną zwaną „Akwarium”. Gdziekolwiek chcesz dotrzeć w Katowicach wypożyczalnia samochodów Sixt pomoże Ci bezpiecznie podróżować i maksymalnie wykorzystać czas pobytu w tym mieście.
Show more

Katowice Pyrzowice Lotnisko: Przydatne informacje dla wynajmujących

Katowice Pyrzowice Lotnisko: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Katowice Pyrzowice Lotnisko musisz mieć ukończone 19 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Katowice Pyrzowice Lotnisko: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Katowice Pyrzowice Lotnisko: Jakie dokumenty są mi potrzebne do wynajęcia samochodu?
Musisz posiadać ważne prawo jazdy przynajmniej od roku, w zależności od kategorii samochodu. Możemy także wymagać międzynarodowego prawa jazdy lub urzędowego tłumaczenia prawa jazdy.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

4,9
W oparciu o 215 opinii
Przekazanie pojazdu
(4,9)
Zwrot pojazdu
(4,9)
W oddziale Sixt
(4,9)

Katowice Pyrzowice Lotnisko: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Katowice Pyrzowice Lotnisko: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Katowice Pyrzowice Lotnisko: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?

Check out our nearby locations to Katowice Pyrzowice Lotnisko

Pokaż więcej