Wynajem samochodów
Warsaw Chopin Airport
Collapse
Polska // Warszawa // Warszawa Chopin Lotnisko
Change personal details

Samochody Warszawa Chopin Lotnisko: Sixt Wypożyczalnia samochodów

Dane punktu wynajmu
Adres: Zwirki i Wigury 1
  00-906 Warszawa PL +48-661-999155
 
Typ punktu: Lotnisko
kod GDS: WAW
Punkt usługowy SIXT: 5084
Godziny otwarcia
Po. - Pi.07:00 - 23:30
So.07:00 - 22:00
Ni.08:00 - 23:00
 
 Zwrot 24h/dobę

Przydatne informacje na temat Warszawa Chopin Lotnisko biura Sixt

Wypożyczalnia samochodów Sixt na Lotnisku Chopina proponuje atrakcyjne warunki najmu aut osobowych, terenowych oraz pojazdów ciężarowych. "Serdecznie zapraszam Państwa do Warszawy - wraz ze swoim kompetentnym i uprzejmym zespołem sprawię, że wynajem samochodu z Lotniska Chopina będzie dla Państwa czystą przyjemnością. Zrobimy wszystko, by Państwa podróż była wspaniałą, niezapomnianą (proszę zapoznać się z treścią komentarzy pod spodem) przygodą. Do zobaczenia w Warszawie!"
( Kierownictwo punktu wynajmu )
 • wynajem samochodu w punkcie wynajmu Warszawa Chopin Lotnisko
 • wynajem samochodu w punkcie wynajmu Warszawa Chopin Lotnisko
 • wynajem samochodu w punkcie wynajmu Warszawa Chopin Lotnisko
 • wynajem samochodu w punkcie wynajmu Warszawa Chopin Lotnisko
 • wynajem samochodu w punkcie wynajmu Warszawa Chopin Lotnisko
 • wynajem samochodu w punkcie wynajmu Warszawa Chopin Lotnisko
 • wynajem samochodu w punkcie wynajmu Warszawa Chopin Lotnisko

Wypożyczalnia samochodów Sixt oferuje swoim klientom komfortowe auta w przystępnej cenie. Nasza siedziba mieści sięna Lotnisku Chopina w Warszawie, dlatego już po wyjściu z samolotu możecie cieszyćsięmobilności ą i wygod ą. W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje samochodów: osobowe, sportowe, terenowe, sportowe czy ciężarowe. Dzięki tej różnorodności każdy klient znajdzie pojazd odpowiedni dla swoich potrzeb. Oprócz wynajmu samochodów proponujemy szereg dodatkowych usług, takich jak wypożyczenie nawigacji satelitarnej, ubezpieczenie, nielimitowany przebieg. Wybierz odpowiednie auto i wykorzystaj do maksimum czas Twojej wycieczki. Zapraszamy do skontaktowania sięz pracownikiem wypożyczalni samochodów Sixt na Lotnisku w Warszawie już dziś! Wynajem samochodu na Lotnisku Chopina jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Pomimo, że Lotnisko Chopina skupia aż 50% krajowego ruchu powietrznego, nie jest szczególnie duże i bez trudu nas Państwo znajd ą. Siedziba wypożyczalni samochodów na Lotnisku Chopina znajduje sięw hali przylotów Terminalu A. Z lotniska najłatwiej wydostaćsięz niego samochodem wjeżdżaj ąc na Ulicężwirki i Wigury, a potem w Aleje Jerozolimskie, które prowadz ą do Centrum.

Niedaleko od Lotniska Chopina znajduje sięrozległy Park (Pola Mokotowskie), w którym mieszkańcy stolicy latem organizuj ą pikniki. Zbliżaj ąc siędalej w kierunku centrum zobacz ą Państwo zarysy drapaczy chmur, udaj ąc siędalej wzdłuż Alei Jerozolimskich będziecie Państwo mogli zaobserwowaćzupełnie inn ą architekturę. Obdrapane kamienice wygl ądaj ą niezwykle opłakanie, zwłaszcza w porównaniu z kolorowymi i zadbanymi budynkami Starego Miasta i ulicy Nowy świat. Ponieważ ruch na tej ostatniej jest często zamykany proponujemy zaparkowaćsamochód tuż przed ni ą i przejśćsięspacerem w kierunku Kolumny Zygmunta i symbolu stolicy Polski- syrenki Warszawskiej.

 

Szczegóły oddziału

Godziny otwarcia

Po. - Pi.07:00 - 23:30
So.07:00 - 22:00
Ni.08:00 - 23:00

Kontakt & Rzeczy znalezione

Punkt usługowy SIXT Warszawa Chopin Lotnisko WAW Zwirki i Wigury 1 00-906 Warszawa 52.169210, 20.972460 +48-661-999155 +48-22-6502032

Punkt usługowy SIXT Warszawa Chopin Lotnisko WAW

Zwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa
 
tel. stacjonarny +48-661-999155
Faks +48-22-6502032

Dojazd - jak nas znajdziesz

Oddzial Sixt:

Punkt Sixt jest usytuowany na Terminalu A. Najszybciej dotrzec do niego mozna korzystajac z wyjscia nr 1 hali odbioru bagazu. Po wyjsciu nalezy kierowac sie w lewa strone ok 30m. Punkt znajduje sie po lewej stronie. Korzystajac z wyjscia numer 2 nalezy kierowac sie na prawo i przejsc w linii prostej okolo 100m do strefy rent a car. Punkt Sixt znajduje sie na koncu po prawej stronie.


Parking:

Parking Sixt znajduje sie na przeciwko Terminala A. Aby tam dotrzec prosimy kierowac si%u0119 schodami badz winda jeden poziom w dol na poziom 0. Miejsca parkingowe sa oznakowane i mieszcza sie na poziome 0 - sektorze przeznaczonym dla wypozyczalni.


Pobierz mapę okolicy

Odbiór / zwrot poza godzinami otwarcia

Odbiór możliwy poza godzinami otwarcia.

Odbior pojazdu poza godzinami otwarcia punktu jest mozliwy za dodatkowa oplata . Usluga ta jest dostepna za potwierdzeniem. Prosimy o podanie numeru lotu ora z danych kontaktowych klienta. Punkt Sixt jest usytuowany na srodku Terminala A (hala przylotow). Klienci przylaujacy na inne terminale powinni opuscic budy nek i kierowac sie w prawa strone do Terminala A.

Możliwy zwrot poza godzinami otwarcia.

Poza godzinami otwarcia prosimy o pozostawienie kluczykow i dokumentow pojazdu w skrzynce mieszczacej sie w punkcie wynajmu. W celu zwrotu systemu nawigacji prosimy o schowanie jej bezpiecznie w bagazniku samochodu.

Kategorie i usługi w tym oddziale

 • Samochody osobowe & kombi
 • Coupé & Cabrio
 • Samochód terenowy / 4x4
 • Samochody ciężarowe
 • Wybierz samochód z iPhone, gdy odbierasz
 • Zwrot 24h/dobę

Your benefits with Sixt

 • Sixt Best Price Guarantee
 • New cars - on average 3 months old
 • Cancel and rebook free of charge
 • Miles & More - Earn miles
 • No hidden costs
 • Germany's largest and best car rental company
 • No credit card fees
 • Excellent 24/7 customer service