Wynajem samochodów
Warszawa Chopin Lotnisko
Błąd
Polska // Warszawa // Warszawa Chopin Lotnisko
Zmiana danych osobowych

Wynajem samochodów Warszawa Chopin Lotnisko: Sixt Rent a Car

Dane punktu wynajmu
Adres: Zwirki i Wigury 1
  00-906 Warszawa PL +48-661-999155
 
Typ punktu: Lotnisko
kod GDS: WAW
Godziny otwarcia
Po. - Pi.07:00 - 23:30
So.07:00 - 22:00
Ni.08:00 - 23:00
Święto08:00 - 23:00
 
 Zwrot 24h/dobę

Jak znaleźć Sixt na lotnisku Chopina

Oddział wypożyczalni Sixt na Międzynarodowym Lotnisku im. F. Chopina znajduje się w dogodnym miejscu w Terminalu A hali przylotów, na parterze budynku. Samochody Sixt zaparkowane są na najniższym poziomie parkingu P1 mieszczącego się tuż obok terminala. Dojazd do parkingu oznaczony jest strzałkami "Rent a car parking".

Wynajem samochodu na Lotnisku Chopina w Warszawie

Wypożyczalnia samochodów Sixt w Warszawie na Lotnisku im. F. Chopina oferuje wiele samochodów dostępnych w przystępnych cenach, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać swoje podróże. Jeśli masz zamiłowanie do jazdy, znajdziesz to czego pragniesz w wypożyczalni Sixt na Lotnisku Chopina w Warszawie. Sixt ma wiele nowych samochodów w kilku różnych modelach. Możesz wypożyczyć samochody sportowe, samochody 4x4, kabriolety i samochody ekonomiczne. Korzystając z naszej wypożyczalni samochodów wynajmiesz auto na czas pobytu w Warszawie w rozsądnej cenie. Rezerwację wynajmu samochodu w Sixt na Lotnisku Chopina w Warszawie można łatwo założyć telefonicznie lub przez Internet, wybierając w miarę potrzeb pośród wielu dodatków takich jak nawigacja satelitarna, pakiety ubezpieczeń samochodu i pasażerów, dodatkowych kierowców i nieograniczonego przebiegu kilometrów. Lecąc na lotnisko Chopina w Warszawie sprawdź najnowsze oferty wynajmu samochodów w Sixt, aby uzyskać najlepsze zniżki na wypożyczenie samochodu.

O Lotnisku im. F. Chopina w Warszawie

Lotnisko Chopina w Warszawie to międzynarodowy port lotniczy położony w warszawskiej dzielnicy Włochy. Lotnisko było formalnie znane jako Lotnisko Warszawa-Okęcie lub Międzynarodowe Lotnisko Okęcie. Zostało ono oficjalnie otwarte przez Prezydenta Ignacego Mościckiego 29 kwietnia 1934 roku. W 2001 roku nadano mu imię Fryderyka Chopina, a w 2010 zarejestrowano jako Lotnisko Chopina. Przez lata lotnisku w Warszawie udało się utrzymać pozycję jednego z czołowych europejskich i światowych portów lotniczych, a także największego lotniska w Polsce.

Co warto zobaczyć w Warszawie

Jak tylko przylecisz do Warszawy i wygodnie wynajmiesz samochód, będziesz mógł swobodnie podróżować po mieście i zobaczyć, co ono ma do zaoferowania. Warszawa znana jest z tego, że jest stolicą Polsk, a płynąca przez nią Wisła, będącą największą rzeką w Polsce dzieli ją na strony wschodnią i zachodnią. Odwiedź mieszczące się w Królewskim Parku Łazienkowskim słynne zabytki – piękny klasycystyczny Pałac Na Wodzie oraz zbudowany w stylu wczesnoklasycystycznym Pałac Myślewicki. Zobacz znajdujący się na Placu Krasińskich i upamiętniający powstanie w 1944 r. Pomnik Powstania Warszawskiego. Mamy nadzieję, że dzięki wypożyczalni Sixt spędzisz czas w Warszawie miło i komfortowo.

 

Szczegóły oddziału

Godziny otwarcia

Po. - Pi.07:00 - 23:30
So.07:00 - 22:00
Ni.08:00 - 23:00
Święto08:00 - 23:00

Kontakt & Rzeczy znalezione

Punkt usługowy SIXT Warszawa Chopin Lotnisko WAW Zwirki i Wigury 1 00-906 Warszawa 52.169210, 20.972460 +48-661-999155

Punkt usługowy SIXT Warszawa Chopin Lotnisko WAW

Zwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa
 
tel. stacjonarny +48-661-999155

Dojazd - jak nas znajdziesz

Twoja droga do SIXT:

Punkt SIXT jest usytuowany na Terminalu A. Najszybciej dotrzec do niego mozna korzystajac z wyjscia nr 1 hali odbioru bagazu. Po wyjsciu nalezy kierowac sie w lewa strone ok 30m. Punkt znajduje sie po lewej stronie. Korzystajac z wyjscia numer 2 nalezy kierowac sie na prawo i przejsc w linii prostej okolo 100m do strefy rent a car. Punkt SIXT znajduje sie na koncu po prawej stronie.


Samochodem:

Lotnisko Chopina polozone jest przy ulicy Zwirki i Wigury 1, 10 km od centrum miasta.


Transport publiczny:

Mozna skorzystac z linii autobusowych: 175, 188, 148, 331.


Parking SIXT:

Parking SIXT znajduje sie na przeciwko Terminala A. Aby tam dotrzec prosimy kierowac si schodami badz winda jeden poziom w dol na poziom 0. Miejsca parkingowe sa oznakowane i mieszcza sie na poziome 0 - sektorze przeznaczonym dla wypozyczalni.


Pobierz mapę okolicy

Odbiór / zwrot poza godzinami otwarcia

Odbiór możliwy poza godzinami otwarcia.

Odbior pojazdu poza godzinami otwarcia punktu jest mozliwy za dodatkowa oplata. Usluga ta jest dostepna za potwierdzeniem. Prosimy o podanie numeru lotu ora z danych kontaktowych klienta. Punkt SIXT jest usytuowany na srodku Terminala A (hala przylotow). Klienci przylaujacy na inne terminale powinni opuscic budy nek i kierowac sie w prawa strone do Terminala A.

Możliwy zwrot poza godzinami otwarcia.

Poza godzinami otwarcia prosimy o pozostawienie kluczykow i dokumentow pojazdu w skrzynce mieszczacej sie w punkcie wynajmu. W celu zwrotu systemu nawigacji prosimy o schowanie jej bezpiecznie w bagazniku samochodu.

Kategorie i usługi w tym oddziale

 • Samochody osobowe & kombi
 • Coupé & Cabrio
 • Samochód terenowy / 4x4
 • Samochody ciężarowe
 • Zwrot 24h/dobę

Twoje korzyści z Sixt

 • Gwarancja najlepszej ceny Sixt
 • Nowe pojazdy — średnio 3-miesięczne
 • Darmowe anulowanie i zmiany w rezerwacji w przypadku płatności w dniu przejazdu
 • Miles & More — zyskaj dodatkowe mile
 • Brak ukrytych kosztów
 • Największa i najlepsza sieć wypożyczalni pojazdów w Niemczech
 • Brak opłat za używanie karty kredytowej
 • Wysoka jakość obsługi klienta