Nowy Dwor Mazowiecki: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Nowy Dwor Mazowiecki

* Ceny obliczono na dzień 07.06.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Warszawa-Modlin Lotnisko od dnia 14.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Nasze usługi w oddziale Nowy Dwor Mazowiecki

Wynajem samochodu w Nowym Dworze Mazowieckim

Wynajem samochodu w Nowym Dworze Mazowieckim

Rezerwując wynajem samochodu w wypożyczalni Sixt w Nowym Dworze Mazowieckim możesz być pewien, że wynajem auta przebiegnie szybko i komfortowo. Oferujemy szeroką gamę samochodów marek premium w atrakcyjnych cenach. Wybierz coś dla siebie spośród aut luksusowych i ekonomicznych dostępnych w różnych wersjach – od miejskich, kombi, 4x4 poprzez siedmio- i dziewięcioosobowe minivany, aż po limuzyny i samochody o zacięciu sportowym. Wszystkie perfekcyjnie przygotowane do wynajmu przez naszych doświadczonych i doskonale wyszkolonych pracowników. Rezerwując wynajem samochodu w wypożyczalni Sixt w Nowym Dworze Mazowieckim możesz wybierać spośród szeregu dodatkowych ubezpieczeń lub dodatków. Nieważne czy robisz to na naszej stronie online czy też przez telefon. Zawsze możesz zamówić do wynajmowanego samochodu niezbędne dodatkowe wyposażenie takie jak fotelik dla dziecka, podnieść komfort podróży rezerwując router WiFi i nawigację GPS, a także zredukować lub znieść odpowiedzialność za wynajmowane auto i jego elementy wybierając odpowiedni pakiet ubezpieczeniowy. Zakładając rezerwację pamiętaj, że wypożyczalnia samochodów Sixt w Nowym Dworze Mazowieckim, podobnie jak większość innych wypożyczalni, gwarantuje klasę wynajmowanego samochodu, a nie konkretny model.
Gdzie pojechać samochodem wynajętym w Nowym Dworze Mazowieckim z wypożyczalnią Sixt? Nowy Dwór Mazowiecki jest malowniczym miastem położonym w województwie mazowieckim, w dolinie 3 rzek: Wisły, Narwi i Wkry, które łączą się w jego pobliżu. To położone zaledwie 34 km od centrum Warszawy miasto zwiększyło swoje znaczenie, kiedy to w 1807 r., z rozkazu Napoleona Bonaparte rozpoczęto budowę Twierdzy Modlin.Do dziś dnia, Twierdza Modlin jest najciekawszą pobliską atrakcją. Ten wybitny i unikatowy zabytek fortyfikacyjny leży w pobliżu malowniczych piaszczystych plaż otoczonych lasami i interesujących ruin zabytkowego spichlerza. Cytadela Twierdzy Modlin jest najdłuższym budynkiem w Europie i drugim na całym świecie. Obiekt jest udostępniony do zwiedzania, a od niedawna otwarto na jego terenie Muzeum Kampanii Wrześniowej 1939 r. i Twierdzy Modlin z repliką prochowni, gdzie można na własnej skórze odczuć grozę nalotu niemieckich bombowców. Muzeum poza powyższą atrakcją oferuje także wystawę mundurów wojskowych z Kampanii Wrześniowej i okresu napoleońskiego, a także inscenizację bombardowania Junkersów JU-87. Na terenie Twierdzy Modlin mieści się również pole paintballowe i odbywają się liczne imprezy, festiwale, rekonstrukcje bitew i zloty pojazdów militarnych. Rozpoczynając swoją podróż wynajętym w wypożyczalni Sixt w Nowym Dworze Mazowieckim samochodem warto przeznaczyć dzień na zwiedzenie tej atrakcji.Nowy Dwór Mazowiecki oferuje również kilka atrakcji dla miłośników przyrody. Liczący 544 ha, utworzony w 1998 r. w gminach Nowy Dwór Mazowiecki, Czosnów i Jabłonna rezerwat przyrody Kępy Kazuńskie tworzą wiślane wyspy i łachy oraz przybrzeżna roślinność. Występuje tam wiele gatunków ryb, płazów, ptaków oraz ssaków. Florę brzegów Wisły tworzą różnorakie gatunki drzew, w tym wierzb oraz roślinność charakterystyczna dla bagien i mokradeł. Dzięki objęciu ochroną ostoi lęgowych rzadkich gatunków ptaków możliwe jest prowadzenie ich obserwacji. Kolejną atrakcją dla wielbicieli natury jest park miejski im. Józefa Wybickiego znajdujący się w mieście w obrębie ulic Wybickiego, Kościuszki, Sukiennej i Warszawskiej. Ten zabytkowy, liczący 2 ha park miejski podzielony jest na dwie części: historyczną i nowoczesną. Ulica Lotników przebiegająca przez park jest zamknięta dla ruchu. Wynajęty samochód można jednak bez problemu zaparkować w pobliżu i przesiąść się na rower lub rolki albo zwiedzać pieszo. Podróżując z Nowego Dworu Mazowieckiego w celach turystycznych lub biznesowych pamiętaj, że w pobliżu mieści się wypożyczalnia samochodów Sixt. Korzystając z naszych usług możesz przemieszczać się bezpiecznie i komfortowo. Nie możemy się już doczekać aż będziemy mogli przekazać Ci kluczyki do perfekcyjnie przygotowanego do wynajmu samochodu. Naszym autem przemierzysz Nowy Dwór Mazowiecki, województwo mazowieckie, a być może i całą Polskę!
Show more

Nowy Dwor Mazowiecki: Przydatne informacje dla wynajmujących

Nowy Dwor Mazowiecki: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Nowy Dwor Mazowiecki musisz mieć ukończone 19 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Nowy Dwor Mazowiecki: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Nowy Dwor Mazowiecki: Czy mogę wybrać inne miejsce zwrotu?
Nowy Dwor Mazowiecki: Możesz wypożyczyć samochód z odbiorem i zwrotem w różnych stacjach. Może obowiązywać dopłata.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

4,9
W oparciu o 88 opinii
Obsługa w trakcie i po wynajmie
(5,0)
W oddziale Sixt
(5,0)
Pojazd
(5,0)

Nowy Dwor Mazowiecki: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Nowy Dwor Mazowiecki: Co jest mi potrzebne do wynajęcia samochodu ?
Nowy Dwor Mazowiecki: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Nowy Dwor Mazowiecki: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?

Check out our stations in Nowy Dwor Mazowiecki

Pokaż więcej