Wynajem samochodów
Warszawa-Modlin Lotnisko
Błąd
Polska // Nowy Dwor Mazowiecki // Warszawa-Modlin Lotnisko
Zmiana danych osobowych

Wynajem samochodów Warszawa-Modlin Lotnisko: Sixt Rent a Car

Dane punktu wynajmu
Adres: Generala Wiktora Thommee 1a
  05-102 Nowy Dwor Mazowiecki PL +48-691507073
 
Typ punktu: Lotnisko
kod GDS: WMI
Godziny otwarcia
Po.10:00 - 21:00
Wt.09:00 - 20:00
&#.08:00 - 20:00
Cz.10:00 - 22:00
Pi.09:00 - 21:00
Ni.11:00 - 23:00
 
 Zwrot 24h/dobę

Jak znaleźć Sixt na lotnisku Warszawa - Modlin

Wynajem samochodów przez wypożyczalnię Sixt na Lotnisku Warszawa – Modlin świadczony jest tylko dla założonych wcześniej rezerwacji. Nasz pracownik będzie na Ciebie czekał z przygotowaną umową najmu w punkcie wynajmu Sixt, który znajduje się w hali przylotów. Samochody Sixt zaparkowane są na parkingu przed budynkiem terminala. Pracownik wynajmujący samochód wskaże do niego drogę. Wynajem samochodu w Sixt na lotnisku Warszawa – Modlin warto zarezerwować wcześniej, aby umożliwić nam przygotowanie samochodu i umowy najmu.

Wynajem samochodu na Lotnisku Warszawa – Modlin

Wypożyczalnia samochodów Sixt na Lotnisku Warszawa – Modlin umożliwia skorzystanie z wielu atrakcyjnych ofert wynajmu samochodów. Sixt posiada szeroki wybór nowych samochodów różnych marek, klas i wersji nadwozia. Możesz tu wynająć samochody sportowe, 4x4, limuzyny, SUVy, kombi i ekonomiczne. Wszystkie w rozsądnych cenach, dzięki czemu możesz wydać i zobaczyć więcej zwiedzając okolicę, województwo, czy też cały kraj. Rezerwując samochód pamiętaj o dodatkach, które podniosą komfort podróży, zwiększą jej bezpieczeństwo i zapewnią beztroskie korzystanie z wynajętego auta. Nawigacja GPS, WiFi, dodatkowy kierowca, foteliki dla dzieci i różne opcje ubezpieczeń są dostępne już na etapie składania zamówienia. Lecąc na lotnisko Warszawa – Modlin sprawdź aktualne oferty wynajmu samochodów w Sixt, aby wypożyczyć samochód w najlepszej cenie.

O Lotnisku Warszawa – Modlin

Lotnisko Warszawa – Modlin to drugi port lotniczy obsługujący aglomerację warszawską, położony 35 km od centrum Warszawy. Jego kod IATA to WMI. Ruch pasażerski na tym lotnisku rozpoczął się w połowie 2012 roku. Aktualnie obsługuje ono głównie loty czarterowe i połączenia taniej linii lotniczej Ryanair do wielu lotnisk w Europie. Od powstania lotniska planowane jest doprowadzenie bezpośrednio do niego podmiejskiej linii kolejowej, co pozwoliłoby skomunikować je z Warszawą i Lotniskiem im. F. Chopina. Plan ten dotychczas nie został zrealizowany i wciąż najlepszą formą transportu do stolicy jest podróż wynajętym samochodem. Zarezerwuj wynajem samochodu w Sixt na Lotnisku Warszawa – Modlin, a nasz pracownik będzie czekał na Twój lot z przygotowanym samochodem i umową najmu.

Co warto zobaczyć w pobliżu Lotniska Warszawa - Modlin

Najciekawszą pobliską atrakcją jest Twierdza Modlin. Ta ponad 200 letnia, najdłuższa w Europie budowla o militarnym charakterze zachwyca zwiedzających swoją wielkością i kunsztem budowlanym. Na jej terenie znajduje się nowoczesne muzeum zapewniające dużo emocji. Piękne położenie twierdzy zachęca również do kontaktów z naturą i wizyty na jednej z pobliskich piaszczystych rzecznych plaż. Warto również sprawdzić, czy na terenie Twierdzy nie odbywa się akurat jeden z licznych festiwali muzycznych, rekonstrukcji bitew, inscenizacji czy też zlotów pojazdów militarnych, które mogą uczynić Twój pobyt w tym miejscu jeszcze bardziej ekscytującym.

Głównym celem podróży pasażerów lotniska Warszawa – Modlin jest stolica Polski. Warto pojechać do Warszawy

wynajętym samochodem i zwiedzić Stare Miasto. Nazwa tego miejsca jest nieco myląca, gdyż tak naprawdę nie jest ono „stare”, lecz zostało odbudowane cegła po cegle ze zgliszczy po II Wojnie Światowej. Wrażenie robią Pałac Królewski z Kolumną Zygmunta, rynek Starego Miasta i okalający je Barbakan. Ze Starego Miasta warto zjechać w dół na Trasę W-Z najstarszymi schodami ruchomymi w Warszawie i udać się w kierunku Wisły. Stąd Pałac Królewski i pobliskie budynki wydają się jeszcze bardziej imponujące i niemalże niemożliwe do zdobycia. Wynajmując samochód w Sixt możesz bez problemu pojechać w to miejsce oraz zwiedzić wiele innych, równie interesujących mieszczących się w różnych dzielnicach i na obrzeżach miasta.

 

Szczegóły oddziału

Godziny otwarcia

Po.10:00 - 21:00
Wt.09:00 - 20:00
&#.08:00 - 20:00
Cz.10:00 - 22:00
Pi.09:00 - 21:00
Ni.11:00 - 23:00

Kontakt & Rzeczy znalezione

Punkt usługowy SIXT Warszawa-Modlin Lotnisko WMI Generala Wiktora Thommee 1a 05-102 Nowy Dwor Mazowiecki 52.486125, 20.635071 +48-691507073

Punkt usługowy SIXT Warszawa-Modlin Lotnisko WMI

Generala Wiktora Thommee 1a
05-102 Nowy Dwor Mazowiecki
 
tel. stacjonarny +48-691507073

Odbiór / zwrot poza godzinami otwarcia

Odbiór możliwy poza godzinami otwarcia. Możliwy zwrot poza godzinami otwarcia.

Kategorie i usługi w tym oddziale

 • Samochody osobowe & kombi
 • Coupé & Cabrio
 • Samochód terenowy / 4x4
 • Samochody ciężarowe
 • Zwrot 24h/dobę

Twoje korzyści z Sixt

 • Gwarancja najlepszej ceny Sixt
 • Nowe pojazdy — średnio 3-miesięczne
 • Darmowe anulowanie i zmiany w rezerwacji w przypadku płatności w dniu przejazdu
 • Miles & More — zyskaj dodatkowe mile
 • Brak ukrytych kosztów
 • Największa i najlepsza sieć wypożyczalni pojazdów w Niemczech
 • Brak opłat za używanie karty kredytowej
 • Wysoka jakość obsługi klienta