Ozarowice: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Ozarowice

* Ceny obliczono na dzień 02.06.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Katowice Pyrzowice Lotnisko od dnia 09.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Nasze usługi w oddziale Ozarowice

Usługi wynajmu samochodów Sixt w Ożarowicach

Usługi wynajmu samochodów Sixt w Ożarowicach

Wypożyczając samochód w Sixt w Ożarowicach możesz mieć pewność, że wynajem przebiegnie szybko i sprawnie. Nasza przejrzysta umowa i warunki najmu jasno określają zakres odpowiedzialności dzięki czemu nic Cię nie zaskoczy. Punkt wynajmu samochodów Sixt w Ożarowicach mieszczący się w budynku terminala Portu Lotniczego Katowice – Pyrzowice oferuje pełną gamę samochodów najlepszych marek w atrakcyjnych cenach. Znajdziesz tu małe auta miejskie, modne SUVy, pojemne kombi, busy i minivany, reprezentacyjne sedany, a nawet luksusowe limuzyny czy samochody sportowe. Wszystkie oferowane samochody są sprawdzone i doskonale przygotowane do wynajmu. Wybierz odpowiednie dla siebie usługi i wyposażenie dodatkowe już na etapie zakładania rezerwacji. Dzięki temu zapewnisz sobie ich dostępność i oszczędzisz czas przy odbiorze samochodu. Warto rozważyć dołączenie do zamówienia nawigacji GPS z aktualnymi mapami, mobilnego Internetu, wymaganego przy przewozie dzieci fotelika lub podkładki, redukcji lub zniesienia odpowiedzialności w przypadku kolizji lub kradzieży wynajmowanego samochodu. Jadąc dalej pomyśl o dodaniu dodatkowego kierowcy i nielimitowanego przebiegu kilometrów, jeśli nie jest on już zawarty w podstawowej ofercie. Rezerwując samochód miej na uwadze, że Sixt w Ożarowicach, podobnie jak inne wypożyczalnie aut, gwarantuje klasę samochodu, a nie konkretny model.
Gdzie pojechać samochodem wynajętym w Ożarowicach z wypożyczalni Sixt? Ożarowice są gminą wiejską położoną w powiecie tarnogórskim, w województwie śląskim. Sąsiaduje z gminami Koziegłowy, Woźniki, Siewierz, Mierzęcice, Bobrowniki i Świerklaniec oraz miastem Miasteczko Śląskie. Ożarowice obejmują obszar ok. 44 km2 i zamieszkuje je nieco ponad 5 tys. osób. Na terenie gminy mieści się Port Lotniczy Katowice – Pyrzowice z wypożyczalnią samochodów Sixt. Wynajem samochodu to bardzo wygodny sposób kontynuowania podróży dla osób, które dotarły tu samolotem. Warto skorzystać z tej usługi aby poruszać się po Ożarowicach, pobliskich miastach i gminach oraz całym województwie bez żadnych ograniczeń. Dysponując już odebranym z wypożyczalni samochodem warto odpocząć po locie i zwiedzić pobliskie atrakcje. Ożarowickie zabytki to XVIII – wieczny Kościół św. Barbary i stanowisko archeologiczne – osada kultury łużyckiej z okresu wczesnego średniowiecza. W pobliskim Świerklańcu możemy obejrzeć piękny Pałac Kawalera – pozostałość po włościach magnatów przemysłowych Donnersmarcków i pospacerować po otaczającym go 185-hektarowym parku w stylu francuskim. Dawniej pałac ten był jedynie drugorzędną budowlą, funkcjonującą w cieniu wspaniałej rezydencji zwanej „Małym Wersalem” i XVI-wiecznego zamku. Obie te budowle zostały jednak splądrowane i podpalone w 1945 r., a w 1962 r. wysadzono resztki ruin zamku. W ocalałym Pałacu Kawalera mieści się obecnie mały hotel wraz z restauracją i kawiarnią tworząc z tej rezydencji atrakcyjne miejsce wypoczynku.Jadąc 5 km dalej na północ dotrzesz do Jeziora Chechło – Nakło. Zalew ten powstał pod koniec lat 60-tych dwudziestego wieku, kiedy zakończono tu wydobycie piasku podsadzkowego i zalała go woda pochodząca z podziemnych źródeł. Zajmujący ponad 90 ha terenu zbiornik Chechło - Nakło szczyci się I klasą czystości wody i pełni obecnie rolę rekreacyjną. Pełno tu piaszczystych i trawiastych plaż, kempingów, czy wypożyczalni sprzętu wodnego. Brzegi porastają piękne lasy sosnowe, Latem dociera tu także kolej wąskotorowa kursująca na trasie Bytom – Miasteczko Śląskie. Jezioro to także raj dla wędkarzy. Można złowić tu ryby takie jak karp, karaś lin, płoć, węgorz, okoń, leszcz czy nawet szczupak. Lecąc na Lotnisko Katowice – Pyrzowice pamiętaj, że warto wynająć tam samochód w wypożyczalni Sixt aby łatwo i wygodnie dotrzeć do opisanych wyżej miejsc jak również bardziej odległych celów Twojej podróży.
Show more

Ozarowice: Przydatne informacje dla wynajmujących

Ozarowice: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Ozarowice musisz mieć ukończone 19 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Ozarowice: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Ozarowice: Czy mogę wybrać inne miejsce zwrotu?
Ozarowice: Możesz wypożyczyć samochód z odbiorem i zwrotem w różnych stacjach. Może obowiązywać dopłata.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

4,9
W oparciu o 215 opinii
Przekazanie pojazdu
(4,9)
Zwrot pojazdu
(4,9)
W oddziale Sixt
(4,9)

Ozarowice: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Ozarowice: Co jest mi potrzebne do wynajęcia samochodu ?
Ozarowice: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Ozarowice: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?

Check out our stations in Ozarowice

Pokaż więcej