Wynajem samochodów
Ozarowice
Błąd
Polska // Ozarowice
Zmiana danych osobowych

Wypożyczalnia samochodów Ozarowice: Wynajem przez internet

Wypożyczając samochód w Sixt w Ożarowicach możesz mieć pewność, że wynajem przebiegnie szybko i sprawnie. Nasza przejrzysta umowa i warunki najmu jasno określają zakres odpowiedzialności dzięki czemu nic Cię nie zaskoczy. Punkt wynajmu samochodów Sixt w Ożarowicach mieszczący się w budynku terminala Portu Lotniczego Katowice – Pyrzowice oferuje pełną gamę samochodów najlepszych marek w atrakcyjnych cenach. Znajdziesz tu małe auta miejskie, modne SUVy, pojemne kombi, busy i minivany, reprezentacyjne sedany, a nawet luksusowe limuzyny czy samochody sportowe. Wszystkie oferowane samochody są sprawdzone i doskonale przygotowane do wynajmu.

 
 • Katowice Pyrzowice Lotnisko
  Wolnosci 90
  42-625 Ozarowice

  Po. - &#.09:00 - 24:00
  Cz. - Pi.09:00 - 20:00
  Ni.12:00 - 24:00
  Święto12:00 - 21:00
  Wynajmij w tym punkcie

 • Katowice Pyrzowice Lotnisko

  Sixt Wynajem samochodów
  Wolnosci 90
  42-625 Ozarowice

  Po. - &#.09:00 - 24:00
  Cz. - Pi.09:00 - 20:00
  Ni.12:00 - 24:00
  Święto12:00 - 21:00

  Zwrot 24h/dobę

  Dostępne kategorie samochodów: Samochody osobowe & kombi, Coupé & Cabrio, Samochód terenowy / 4x4, Samochody ciężarowe

Usługi wynajmu samochodów Sixt w Ożarowicach

Wybierz odpowiednie dla siebie usługi i wyposażenie dodatkowe już na etapie zakładania rezerwacji. Dzięki temu zapewnisz sobie ich dostępność i oszczędzisz czas przy odbiorze samochodu. Warto rozważyć dołączenie do zamówienia nawigacji GPS z aktualnymi mapami, mobilnego Internetu, wymaganego przy przewozie dzieci fotelika lub podkładki, redukcji lub zniesienia odpowiedzialności w przypadku kolizji lub kradzieży wynajmowanego samochodu. Jadąc dalej pomyśl o dodaniu dodatkowego kierowcy i nielimitowanego przebiegu kilometrów, jeśli nie jest on już zawarty w podstawowej ofercie. Rezerwując samochód miej na uwadze, że Sixt w Ożarowicach, podobnie jak inne wypożyczalnie aut, gwarantuje klasę samochodu, a nie konkretny model.

Gdzie pojechać samochodem wynajętym w Ożarowicach z wypożyczalni Sixt?

Ożarowice są gminą wiejską położoną w powiecie tarnogórskim, w województwie śląskim. Sąsiaduje z gminami Koziegłowy, Woźniki, Siewierz, Mierzęcice, Bobrowniki i Świerklaniec oraz miastem Miasteczko Śląskie. Ożarowice obejmują obszar ok. 44 km2 i zamieszkuje je nieco ponad 5 tys. osób. Na terenie gminy mieści się Port Lotniczy Katowice – Pyrzowice z wypożyczalnią samochodów Sixt. Wynajem samochodu to bardzo wygodny sposób kontynuowania podróży dla osób, które dotarły tu samolotem. Warto skorzystać z tej usługi aby poruszać się po Ożarowicach, pobliskich miastach i gminach oraz całym województwie bez żadnych ograniczeń. Dysponując już odebranym z wypożyczalni samochodem warto odpocząć po locie i zwiedzić pobliskie atrakcje. Ożarowickie zabytki to XVIII – wieczny Kościół św. Barbary i stanowisko archeologiczne – osada kultury łużyckiej z okresu wczesnego średniowiecza. W pobliskim Świerklańcu możemy obejrzeć piękny Pałac Kawalera – pozostałość po włościach magnatów przemysłowych Donnersmarcków i pospacerować po otaczającym go 185-hektarowym parku w stylu francuskim. Dawniej pałac ten był jedynie drugorzędną budowlą, funkcjonującą w cieniu wspaniałej rezydencji zwanej „Małym Wersalem” i XVI-wiecznego zamku. Obie te budowle zostały jednak splądrowane i podpalone w 1945 r., a w 1962 r. wysadzono resztki ruin zamku. W ocalałym Pałacu Kawalera mieści się obecnie mały hotel wraz z restauracją i kawiarnią tworząc z tej rezydencji atrakcyjne miejsce wypoczynku.

Jadąc 5 km dalej na północ dotrzesz do Jeziora Chechło – Nakło. Zalew ten powstał pod koniec lat 60-tych dwudziestego wieku, kiedy zakończono tu wydobycie piasku podsadzkowego i zalała go woda pochodząca z podziemnych źródeł. Zajmujący ponad 90 ha terenu zbiornik Chechło - Nakło szczyci się I klasą czystości wody i pełni obecnie rolę rekreacyjną. Pełno tu piaszczystych i trawiastych plaż, kempingów, czy wypożyczalni sprzętu wodnego. Brzegi porastają piękne lasy sosnowe, Latem dociera tu także kolej wąskotorowa kursująca na trasie Bytom – Miasteczko Śląskie. Jezioro to także raj dla wędkarzy. Można złowić tu ryby takie jak karp, karaś lin, płoć, węgorz, okoń, leszcz czy nawet szczupak. Lecąc na Lotnisko Katowice – Pyrzowice pamiętaj, że warto wynająć tam samochód w wypożyczalni Sixt aby łatwo i wygodnie dotrzeć do opisanych wyżej miejsc jak również bardziej odległych celów Twojej podróży.

 
 

Twoje korzyści z Sixt

 • Gwarancja najlepszej ceny Sixt
 • Nowe pojazdy — średnio 3-miesięczne
 • Darmowe anulowanie i zmiany w rezerwacji w przypadku płatności w dniu przejazdu
 • Miles & More — zyskaj dodatkowe mile
 • Brak ukrytych kosztów
 • Największa i najlepsza sieć wypożyczalni pojazdów w Niemczech
 • Brak opłat za używanie karty kredytowej
 • Wysoka jakość obsługi klienta