Łód&#378: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Łód&#378

* Ceny obliczono na dzień 30.05.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Łód&#378 od dnia 06.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Wskazówki dojazdu do punktu Łód&#378

Adres

aleja Unii Lubelskiej 1, 90-001 Lodz, Polska
Więcej informacji

Godziny pracy

Pon. - Pt.
10:00 - 18:00

Nasze usługi w oddziale Łód&#378

Jak znaleźć Sixt przy Dworcu Kolejowym Łódź Kaliska

Jak znaleźć Sixt przy Dworcu Kolejowym Łódź Kaliska

Przyjeżdżając do Łodzi nie musisz martwić się o środek transportu, którym będziesz poruszać się po tym mieście i jego okolicach. Wypożyczalnia samochodów Sixt przy dworcu w centrum Łodzi wynajmie samochód w wybranym przez Ciebie czasie. Nasz pracownik będzie na Ciebie czekał na parkingu przed dworcem wraz z przygotowanym do wynajmu samochodem. Proszę mieć jednak na uwadze, że jest to punkt Meet & Great i będziemy czekać na Twoje przybycie do 30 minut po ustalonym czasie. Dlatego warto skontaktować się z nami jeśli Twoje plany ulegną zmianie.
Wynajem samochodu na Dworcu Kolejowym Łódź Kaliska Jeśli chcesz poruszać się sprawnie i komfortowo rozważ wynajem samochodu w wypożyczalni Sixt. Podróż wynajętym autem to znakomity sposób na ułatwienie sobie podróży, niezależnie od tego czy odwiedzasz Łódź w celach turystycznych czy biznesowych. W Sixt możesz wybrać samochód dostosowany do swoich potrzeb. Mamy auta osobowe, sportowe, luksusowe i ekonomiczne, typu SUV, minivan, kombi czy też z napędem 4x4. Zakładając rezerwację pamiętaj aby zamówić niezbędne wyposażenie (nawigacja GPS, mobilne WiFi, fotelik dla dziecka) lub preferowane przez Ciebie pakiety ubezpieczeń. Dzięki temu wynajem samochodu odbędzie się szybko i sprawnie.
O Dworcu Kolejowym Łódź Kaliska Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska jest drugim co do wielkości dworcem Łodzi. Został otwarty w 1902 roku. Prowadzą przez niego linie kolejowe: 14 Łódź Kaliska – Forst-Baršć, 15 Bednary – Łódź Kaliska, 25 Łódź Kaliska – Dębica. Po wschodniej jego stronie mieści się Dworzec PKS Łódź-Kaliska. Dzięki temu niezależnie czy dotrzesz do miasta koleją czy też autobusem dalekobieżnym, zawsze masz możliwość kontynuowania jej samochodem wynajętym w wypożyczalni Sixt.
Co warto zobaczyć w pobliżu Dworca Kolejowego Łódź Kaliska Łódź znana jest ze swojej przemysłowej przeszłości. To byłe centrum przemysłu włókienniczego oferuje do obejrzenia wiele perełek budowlanych. Najlepiej na początek odwiedzić ulicę Piotrkowską pełną przepięknych zabytkowych budowli. Warto odwiedzić także tamtejsze budynki sakralne oraz świeckie pałace i budowle. W Łodzi znajdziesz również liczne galerie sztuki i muzea, a jeśli będziesz miał trochę szczęścia możesz trafić na jedną z akurat odbywających się imprez kulturalnych. Przeszłość przemysłową miasta doskonale można rozpoznać również robiąc zakupy. Powstałe w jednej z dawnych fabryk centrum handlowe Manufaktura, jedna z największych i najpiękniejszych galerii w Europie. Decydując się na wynajem samochodu możesz odwiedzić również ciekawe miejsca nieco oddalone od Łodzi. Szczególnie wart uwagi jest niemiecki obóz koncentracyjny Treblinka z czasów II Wojny światowej, który obecnie pełni funkcję Muzeum Walki i Męczeństwa. Łódź jest jednym z polskich miast, które koniecznie trzeba odwiedzić. Aby podróż była komfortowa warto poruszać się samochodem wynajętym w sprawdzonej wypożyczalni Sixt.
Show more

Łód&#378: Przydatne informacje dla wynajmujących

Łód&#378: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Łód&#378 musisz mieć ukończone 19 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Łód&#378: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Łód&#378: Jakie dokumenty są mi potrzebne do wynajęcia samochodu?
Musisz posiadać ważne prawo jazdy przynajmniej od roku, w zależności od kategorii samochodu. Możemy także wymagać międzynarodowego prawa jazdy lub urzędowego tłumaczenia prawa jazdy.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

5,0
W oparciu o 11 opinii
Zwrot pojazdu
(5,0)
Przekazanie pojazdu
(5,0)
Pojazd
(5,0)

Łód&#378: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Łód&#378: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Łód&#378: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?

Check out our nearby locations to Łód&#378

Pokaż więcej