Wynajem samochodów
Lodz
Błąd
Polska // Lodz // Lodz
Zmiana danych osobowych

Wynajem samochodów Lodz: Sixt Rent a Car

Dane punktu wynajmu
Adres: aleja Unii Lubelskiej 1
  90-001 Lodz PL +48-225111551
 
Typ punktu: Miasto
kod GDS: LCJC01
Godziny otwarcia
Po. - Pi.10:00 - 18:00
 
 

Jak znaleźć Sixt przy Dworcu Kolejowym Łódź Kaliska

Przyjeżdżając do Łodzi nie musisz martwić się o środek transportu, którym będziesz poruszać się po tym mieście i jego okolicach. Wypożyczalnia samochodów Sixt przy dworcu w centrum Łodzi wynajmie samochód w wybranym przez Ciebie czasie. Nasz pracownik będzie na Ciebie czekał na parkingu przed dworcem wraz z przygotowanym do wynajmu samochodem. Proszę mieć jednak na uwadze, że jest to punkt Meet & Great i będziemy czekać na Twoje przybycie do 30 minut po ustalonym czasie. Dlatego warto skontaktować się z nami jeśli Twoje plany ulegną zmianie.

Wynajem samochodu na Dworcu Kolejowym Łódź Kaliska

Jeśli chcesz poruszać się sprawnie i komfortowo rozważ wynajem samochodu w wypożyczalni Sixt. Podróż wynajętym autem to znakomity sposób na ułatwienie sobie podróży, niezależnie od tego czy odwiedzasz Łódź w celach turystycznych czy biznesowych. W Sixt możesz wybrać samochód dostosowany do swoich potrzeb. Mamy auta osobowe, sportowe, luksusowe i ekonomiczne, typu SUV, minivan, kombi czy też z napędem 4x4. Zakładając rezerwację pamiętaj aby zamówić niezbędne wyposażenie (nawigacja GPS, mobilne WiFi, fotelik dla dziecka) lub preferowane przez Ciebie pakiety ubezpieczeń. Dzięki temu wynajem samochodu odbędzie się szybko i sprawnie.

O Dworcu Kolejowym Łódź Kaliska

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska jest drugim co do wielkości dworcem Łodzi. Został otwarty w 1902 roku. Prowadzą przez niego linie kolejowe: 14 Łódź Kaliska – Forst-Baršć, 15 Bednary – Łódź Kaliska, 25 Łódź Kaliska – Dębica. Po wschodniej jego stronie mieści się Dworzec PKS Łódź-Kaliska. Dzięki temu niezależnie czy dotrzesz do miasta koleją czy też autobusem dalekobieżnym, zawsze masz możliwość kontynuowania jej samochodem wynajętym w wypożyczalni Sixt.

Co warto zobaczyć w pobliżu Dworca Kolejowego Łódź Kaliska

Łódź znana jest ze swojej przemysłowej przeszłości. To byłe centrum przemysłu włókienniczego oferuje do obejrzenia wiele perełek budowlanych. Najlepiej na początek odwiedzić ulicę Piotrkowską pełną przepięknych zabytkowych budowli. Warto odwiedzić także tamtejsze budynki sakralne oraz świeckie pałace i budowle. W Łodzi znajdziesz również liczne galerie sztuki i muzea, a jeśli będziesz miał trochę szczęścia możesz trafić na jedną z akurat odbywających się imprez kulturalnych. Przeszłość przemysłową miasta doskonale można rozpoznać również robiąc zakupy. Powstałe w jednej z dawnych fabryk centrum handlowe Manufaktura, jedna z największych i najpiękniejszych galerii w Europie. Decydując się na wynajem samochodu możesz odwiedzić również ciekawe miejsca nieco oddalone od Łodzi. Szczególnie wart uwagi jest niemiecki obóz koncentracyjny Treblinka z czasów II Wojny światowej, który obecnie pełni funkcję Muzeum Walki i Męczeństwa. Łódź jest jednym z polskich miast, które koniecznie trzeba odwiedzić. Aby podróż była komfortowa warto poruszać się samochodem wynajętym w sprawdzonej wypożyczalni Sixt.

 

Szczegóły oddziału

Godziny otwarcia

Po. - Pi.10:00 - 18:00

Kontakt & Rzeczy znalezione

Punkt usługowy SIXT Lodz LCJC01 aleja Unii Lubelskiej 1 90-001 Lodz 51.757725, 19.429202 +48-225111551

Punkt usługowy SIXT Lodz LCJC01

aleja Unii Lubelskiej 1
90-001 Lodz
 
tel. stacjonarny +48-225111551

Dojazd - jak nas znajdziesz

Meet & Greet Service:

Jesli z jakichkolwiek przyczyn nastapi po Pana/Pani stronie opoznienie w odbiorze pojazdu prosimy o wczesniejsza informacje, kierowca w punktach Meet & Greet bedzie czekal na Panstwa do 30 minut.


Odbiór / zwrot poza godzinami otwarcia

Odbiór możliwy poza godzinami otwarcia. Możliwy zwrot poza godzinami otwarcia.

Kategorie i usługi w tym oddziale

 • Samochody osobowe & kombi
 • Coupé & Cabrio
 • Samochód terenowy / 4x4
 • Samochody ciężarowe

Twoje korzyści z Sixt

 • Gwarancja najlepszej ceny Sixt
 • Nowe pojazdy — średnio 3-miesięczne
 • Darmowe anulowanie i zmiany w rezerwacji w przypadku płatności w dniu przejazdu
 • Miles & More — zyskaj dodatkowe mile
 • Brak ukrytych kosztów
 • Największa i najlepsza sieć wypożyczalni pojazdów w Niemczech
 • Brak opłat za używanie karty kredytowej
 • Wysoka jakość obsługi klienta