Wynajem samochodów
Lodz
Błąd
Polska // Lodz
Zmiana danych osobowych

Wypożyczalnia samochodów Lodz: Wynajem przez internet

Wypożyczalnia samochodów Sixt w łodzi umożliwia wynajem aut w trzech dogodnych lokalizacjach:

 
 • Lodz Lublinek Lotnisko

  Sixt Wynajem samochodów
  Gen. S. Maczka 35
  94-328 Lodz

  Po. - Pi.09:00 - 17:00

  Zwrot 24h/dobę

  Dostępne kategorie samochodów: Samochody osobowe & kombi, Coupé & Cabrio, Samochód terenowy / 4x4, Samochody ciężarowe

 • Lodz Widzew Stacja kolejowa

  Sixt Wynajem samochodów
  ul. Sluzbowa 8
  92-305 Lodz

  Po. - Pi.09:30 - 15:30

  Dostępne kategorie samochodów: Samochody osobowe & kombi, Coupé & Cabrio, Samochód terenowy / 4x4, Samochody ciężarowe

 • Lodz

  Sixt Wynajem samochodów
  Unii Lubelskiej 3/5
  94-020 Lodz

  Po. - Pi.10:00 - 18:00

  Dostępne kategorie samochodów: Samochody osobowe & kombi, Coupé & Cabrio, Samochód terenowy / 4x4, Samochody ciężarowe

Wypożyczalnia samochodów Sixt w łodzi

Firma Sixt świadczy usługi wynajmu luksusowych samochodów. Wypożyczalnia oddaje do dyspozycji klienta różne modele komfortowych i nowoczesnych aut, w zależności od jego oczekiwań. Można wybierać spośród samochodów osobowych, typu kombi, szybkich i zwrotnych aut sportowych oraz większych i nowoczesnych pojazdów terenowych. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do łodzi w sprawach zawodowych czy planujesz urlop z rodziną lub znajomymi, podróżowanie samochodem jest dużo bardziej wygodne, a przede wszystkim szybsze.

Nasza wypożyczalnia dostosowując się do zróżnicowanych potrzeb klienta, świadczy także dodatkowe usługi związane z wynajmowaniem samochodów. łódź to bardzo duże miasto, w którym nietrudno pomylić drogi. Z nami możesz zaopatrzyć zamówione auto w nawigację, która pomoże Ci bez problemu trafić do wyznaczonego celu podróży. Umożliwiamy także wypożyczenie fotelików dla dzieci oraz wynajęcie dodatkowego kierowcy. Współpraca z wypożyczalnią Sixt opiera się na zrozumiałych umowach wynajmu pojazdów. Nasza firma oferuje także rabaty i zniżki dla stałych klientów.

Wynajmij samochód i odkryj nieznaną dotąd łódź

łódź jest jednym z większych miast w Polsce oraz trzecim do co zamieszkałej liczby ludności. W związku z rozległością miasta, przemieszczanie się z jednego krańca na drugi, jest dużo łatwiejsze autem. Wypożyczając samochód z nawigacją GPS, nie będziesz miał problemu z dotarciem do celu podróży.

Chcąc poznać bliżej miasto, z pewnością warto wybrać się do łódzkiej Manufaktury. łódź była niegdyś miastem prężnie rozwijającym się przemysłowo. W murach dawnego kompleksu fabrycznego, powstało jedno z największych centrów handlowych w Europie, nazywane właśnie Manufakturą. Jest to nietuzinkowa i bardzo ciekawa galeria handlowa, którą z pewnością warto zobaczyć. Miejsca na parkingu należącym do centrum umożliwiają pozostawienie tam wypożyczonego samochodu.

W wielu łódzkich zabudowach obecna jest wciąż architektura przemysłowa. Na terenie dawnej Białej Faktury, obecnie mieści się Centralne Muzeum Włókiennictwa przy ulicy Piotrkowskiej. Będąc w tym rejonie warto znaleźć chwilę na spacer. Ulica Piotrkowska jest najbardziej znaną ulicą łodzi, a zarazem jej wizytówką. Mieszczą się tutaj sklepy oraz liczne zabytki architektury sakralnej, m.in. neogotycka archikatedra oraz wspaniałe budynki świeckie, takie jak neorenesansowy Pałac Edwarda Kerna. Dzięki samochodowi, możesz pozwolić sobie na oddalenie się od centrum i zobaczenie np. przepięknego ogrodu botanicznego, który zachwyca zebraną tam roślinnością z różnych zakątków świata. łódź może się pochwalić przepięknymi miejscami, które z pewnością warto odwiedzić.

Wynajmując samochód możesz bez żadnych ograniczeń i stresu planować swoją podróż. To od Ciebie zależy co i kiedy zobaczysz. Wynajmij auto i nie martw się czasem oraz rozkładem jazdy komunikacji miejskiej. W trosce o maksymalnie łatwy dostęp do naszych usług, możliwe jest wynajęcie samochodu online, przy pomocy internetowego systemu rezerwacji. Tym sposobem, wybrane auto będzie czekało na Ciebie od razu po przyjeździe do łodzi, w wybranym punkcie wypożyczalni. Ciesz się komfortem zwiedzania samochodami Sixt - zapraszamy do naszego oddziału w łodzi!

 
 

Twoje korzyści z Sixt

 • Gwarancja najlepszej ceny Sixt
 • Nowe pojazdy — średnio 3-miesięczne
 • Darmowe anulowanie i zmiany w rezerwacji w przypadku płatności w dniu przejazdu
 • Miles & More — zyskaj dodatkowe mile
 • Brak ukrytych kosztów
 • Największa i najlepsza sieć wypożyczalni pojazdów w Niemczech
 • Brak opłat za używanie karty kredytowej
 • Doskonała obsługa klienta 24/7