Wynajem samochodów
Kraków
Błąd
Polska // Kraków
Zmiana danych osobowych

Wypożyczalnia samochodów Kraków: Wynajem przez internet

Wypożyczalnia samochodów Sixt (Kraków) proponuje Państwu atrakcyjne warunki wynajmu samochodów z trzech dogodnych lokalizacji w Krakowie.

 
 • Krakow Lotnisko

  Sixt Wynajem samochodów
  Kpt. M. Medweckiego 1
  32-083 Balice

  Po. - Ni.08:00 - 22:00

  Zwrot 24h/dobę

  Dostępne kategorie samochodów: Samochody osobowe & kombi, Coupé & Cabrio, Samochód terenowy / 4x4, Samochody ciężarowe

 • Krakow Glowna stacja kolejowa

  Sixt Wynajem samochodów
  Pawia 5a
  31154 Krakow

  Po. - Ni.08:00 - 22:00
  Święto08:00 - 22:00

  Dostępne kategorie samochodów: Samochody osobowe & kombi, Coupé & Cabrio, Samochód terenowy / 4x4, Samochody ciężarowe

 • Kraków

  Sixt Wynajem samochodów
  Kopernika 1
  31-033 Krakow

  Po. - Pi.10:00 - 18:00

  Dostępne kategorie samochodów: Samochody osobowe & kombi, Coupé & Cabrio, Samochód terenowy / 4x4, Samochody ciężarowe

Wypożyczalnia samochodów, Sixt ( Kraków), wynajem samochodów w Krakowie

Kraków Drugie co do wielkości miasto Polski nie posiada szczególnie rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, jednakże nie powinno to nikogo zniechęcić do odwiedzenia go, ponieważ w Krakowie znajdują się bowiem, aż trzy oddziały międzynarodowej wypożyczalni samochodów Sixt. Kraków Jeśli cenią sobie Państwo komfort w postaci znajdującego się w idealnym stanie auta, przejrzystej i uczciwej umowy wynajmu samochodu, która sprawi, że czas spędzony na załatwianiu formalności w wypożyczalni samochodów w Krakowie zostanie skrócony do minimum, powinni Państwo zdecydować się na firmę Sixt! Oferty kierowane do klientów posiadającej 4000 oddziałów na całym świecie wypożyczalni samochodów Sixt (w tym 3 w Krakowie) są bardzo elastyczne, dostosowywane do potrzeb i możliwości finansowych każdej, chcącej dokonać wynajmu samochodu, osoby. Wypożyczalnia samochodów Sixt w Krakowie oferuje atrakcyjne warunki najmu samochodów zarówno luksusowych, jak i ekonomicznych. Warunki najmu dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klientów wypożyczalni i dlatego wynajem samochodu w Krakowie może zostać rozszerzony o ubezpieczenie LDW, system nawigacji GPS, opcję dodatkowego kierowcy, czy foteliki dla dziecka. Wypożyczalnia samochodów nie stosuje limitowania kilometrów dlatego dokonując w niej wynajmu samochodu, spokojnie mogą się Państwo pokusić o wyjazd poza Kraków i wizytę w znajdującej się niedaleko kopalni soli w Wieliczce.

Wynajem samochodów we Krakowie - gdzie jechać?

Kraków Kraków - to miasto legenda. Będąc tam z wizytą warto jest zwiedzić Kościół Mariacki, z którego codziennie o 12:00 na całą Polskę rozlega się hejnał. Piękna Starówkę warto jest zwiedzać z przewodnikiem, gdyż tak naprawdę każdy znajdujący się tam budynek był świadkiem ciekawych historii. Spacer po Krakowie musi zahaczyć o Wawel, gdzie pieczary strzeże odlew legendarnego smoka. Po udanym spacerze warto jest udać się na wypoczynek na krakowskie Błonie. Gdyby jednak było tam dla Państwa za tłoczno, warto jest dokonać wynajmu samochodu w którejś z wypożyczalni Sixt w Krakowie i oddalić się w mniej zaludnione miejsca np. do Lasku Wolskiego.

 
 

Twoje korzyści z Sixt

 • Gwarancja najlepszej ceny Sixt
 • Nowe pojazdy — średnio 3-miesięczne
 • Darmowe anulowanie i zmiany w rezerwacji w przypadku płatności w dniu przejazdu
 • Miles & More — zyskaj dodatkowe mile
 • Brak ukrytych kosztów
 • Największa i najlepsza sieć wypożyczalni pojazdów w Niemczech
 • Brak opłat za używanie karty kredytowej
 • Doskonała obsługa klienta 24/7