Jasionka: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Jasionka

* Ceny obliczono na dzień 07.06.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Rzeszów-Jasionka Lotnisko od dnia 14.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Nasze usługi w oddziale Jasionka

Usługi wynajmu samochodów Sixt w Jasionce

Usługi wynajmu samochodów Sixt w Jasionce

Wypożyczanie samochodu z Sixt w Jasionce jest proste i przyjemne. Wynajmując u nas samochód możesz skorzystać z naszych atrakcyjnych cen, luksusowych samochodów i najwyższej jakości obsługi klienta. W szerokiej ofercie floty naszej wypożyczalni mamy najnowsze samochody marek premium, ja również auta ekonomiczne. Wybieraj spośród samochodów miejskich, kombi, SUVów, 4x4, w opcjach luksusowych i ekonomicznych, aby podróżować po Jasionce i okolicach łatwo i wygodnie. Wynajmując samochód z Sixt w Jasionce możesz w łatwy sposób spersonalizować swoją rezerwację wybierając spośród szeregu dodatków. Oferujemy zaktualizowaną nawigację satelitarną, foteliki dla dzieci, dodatkowego kierowcę, zniesienie udziałów własnych i więcej. Aby zapewnić sobie dostępność zamawianego samochodu polecamy założyć rezerwację wcześniej, przed przyjazdem. Można to zrobić przez Internet lub dzwoniąc do naszego telefonicznego centrum rezerwacji. Zamawiając auto proszę mieć na uwadze, iż możemy jedynie zagwarantować grupę wynajmowanego samochodu, a nie jego markę.
Gdzie pojechać samochodem wynajętym w Jasionce z wypożyczalni Sixt Jasionka to niewielka wieś w pobliżu Rzeszowa położona w południowowschodniej części Polski. Może ona być doskonałą bazą wypadową do zwiedzania Bieszczad i Beskidu Sądeckiego. Wypożyczonym samochodem dotrzesz w wygodny sposób do tych pięknych zakątków przyrody. Interesujący jest także sam Rzeszów. Uzyskał on prawa miejskie w 1354 roku i oferuje zwiedzającym wiele ciekawych atrakcji takich jak muzea, galerie, teatry. Jest tu także wiele wartościowych zabytków. Na szczególną uwagę zasługują Zamek w Rzeszowie i pobliski Letni Pałac Lubomirskich. Niecodzienną atrakcją centrum miasta są "Rzeszowskie Piwnice", połączony w długą na 396 metrów trasę turystyczną zespół dawnych miejskich piwnic ciągnących się pod rzeszowskim staromiejskim rynkiem. Innym ciekawym doznaniem może być podróż do Leżajska, gdzie dołączając do rzeszy pielgrzymów można odwiedzić grobowiec Elimelecha z Leżajska, jednego z twórców ruchu chasydzkiego. Wynajem jednego z naszych samochodów pozwoli Ci wykorzystać w pełni czas pobytu w Jasionce i poznać lepiej piękną okolicę, panujące tu zwyczaje i wyśmienitą lokalną kuchnię. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z podróży naszym autem!
Show more

Jasionka: Przydatne informacje dla wynajmujących

Jasionka: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Jasionka musisz mieć ukończone 19 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Jasionka: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Jasionka: Czy mogę wybrać inne miejsce zwrotu?
Jasionka: Możesz wypożyczyć samochód z odbiorem i zwrotem w różnych stacjach. Może obowiązywać dopłata.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

5,0
W oparciu o 82 opinii
Obsługa w trakcie i po wynajmie
(5,0)
W oddziale Sixt
(5,0)
Po powrocie
(5,0)

Jasionka: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Jasionka: Co jest mi potrzebne do wynajęcia samochodu ?
Jasionka: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Jasionka: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?

Check out our stations in Jasionka

Pokaż więcej