Wynajem samochodów
Rzeszów-Jasionka Lotnisko
Błąd
Polska // Jasionka // Rzeszów-Jasionka Lotnisko
Zmiana danych osobowych

Wynajem samochodów Rzeszów-Jasionka Lotnisko: Sixt Rent a Car

Dane punktu wynajmu
Adres: Jasionka 942
  36-002 Jasionka PL +48-691600253
 
Typ punktu: Lotnisko
kod GDS: RZE
Godziny otwarcia
Po. - Wt.08:30 - 18:15
&#. - Pi.10:30 - 18:15
 
 Zwrot 24h/dobę

Wyjedź z lotniska Rzeszów – Jasionka komfortowo i z klasą samochodem wynajętym w wypożyczalni Sixt. Atrakcyjne modele samochodów z naszej nowej floty na pewno spotkają się z Twoim uznaniem. Przestronne limuzyny, kombi i minivany, zwinne auta 4x4 i samochody luksusowe są w zasięgu Twojej dłoni. Również w markach premium, takich jak Jaguar, BMW, Mercedes-Benz, czy Volvo. Wszystkie perfekcyjnie przygotowane do wynajmu aby zapewnić Ci jak największą radość z jazdy! Wybrałeś już samochód i potrzebujesz dodatkowego wyposażenia lub usług? Dodaj GPS, foteliki dziecięce, WiFi, ubezpieczenia lub nielimitowany przebieg kilometrów. To wszystko jest możliwe już na etapie zakładania rezerwacji aby zaoszczędzić Twój czas przy odbiorze zamówionego samochodu w punkcie wynajmu.

Jak zaleźć wypożyczalnię Sixt na lotnisku w Jasionce

Punkt wynajmu samochodów wypożyczalni Sixt na Lotnisku Rzeszów – Jasionka mieści się w dogodnym miejscu, w holu głównym terminala, w strefie „Rent-a-car”. Samochody zaś stoją zaparkowane i gotowe do wynajmu na parkingu odkrytym, tuż przed terminalem, na miejscach oznaczonych tabliczkami z logo „Sixt”.

O Lotnisku Rzeszów - Jasionka

Lotnisko Rzeszów – Jasionka jest położone we wsi Jasionka, w odległości 12 km od Rzeszowa, w pobliżu autostrady A4, drogi ekspresowej S19 i dwóch dróg krajowych: 19 i 9. Jasionka jest najlepiej usytuowanym lotniskiem na terenie Polski. Brak tu przeszkód na drodze podejścia i panują najlepsze warunki pogodowe pozwalające na największą liczbę dni lotów. Jednocześnie jest to jedyny port cywilny na południowym wschodzie. Port Lotniczy Rzeszów, podobnie jak Katowice – Pyrzowice, ma jeden z najdłuższych (3200 metrów) pasów startowych w Polsce, co oznacza, że mogą tu lądować największe samoloty! Powierzchnia lotniska zajmuje ponad 650 ha. System oświetlenia urządzenia nawigacyjnego (podejście precyzyjne kategorii III - ALPA-ATA i wizualny wskaźnik ścieżki schodzenia PAPI IV oraz precyzyjny system podejścia ILS) pozwalają na przyjęcie odpowiednio wyposażonych samolotów nawet w trudnych warunkach.

Co warto zobaczyć w Rzeszowie i Jasionce

Jasionka jest niewielką wsią w pobliżu Rzeszowa dzięki czemu może być doskonałą, niedrogą bazą wypadową do zwiedzania Rzeszowa i okolic. W samym Rzeszowie warto obejrzeć Ratusz – piękną XV wieczną budowlę będącą główną ozdobą rynku, XIV Kościół Farny, Zamek Lubomirskich i Pałac Letni, oraz synagogi – Staromiejską i Nowomiejską. Bardzo ciekawą atrakcją jest również Podziemna Trasa Turystyczna – prawie 400 – metrowa sieć korytarzy pod rzeszowskim rynkiem, rozpoczynająca się przy Ratuszu, tuż obok informacji turystycznej. Zmęczeni spacerowaniem po miejskich uliczkach mogą udać się w zielone obszary miasta. Liczne parki kuszą swoją piękną i bujną roślinnością, a biegnąca wzdłuż Wisłoka ścieżka przyrodnicza im. Profesora Szafera, z rzadkimi okazami flory i fauny, wprowadzi niejednego miłośnika przyrody w uzasadniony zachwyt. Będąc w Rzeszowie i mając do dyspozycji wypożyczony samochód warto puścić wodze fantazji i pojechać nieco dalej. Piękne budowle, które można tam zobaczyć to Pałacyk Myśliwski Potockich w Julinie, oraz Pałac w Łańcucie, jednak najbardziej warte odwiedzenia są odległe o zaledwie kilkadziesiąt kilometrów góry – Bieszczady. Ich nieskażona przyroda i niesamowite krajobrazy pozwalają wypocząć od zgiełku miasta i codziennych spraw. W samych Bieszczadach zbudowano też największy w Polsce sztuczny zbiornik wodny – Zalew Soliński, będący doskonałą atrakcją dla miłośników sportów wodnych.

 

Szczegóły oddziału

Godziny otwarcia

Po. - Wt.08:30 - 18:15
&#. - Pi.10:30 - 18:15

Kontakt & Rzeczy znalezione

Punkt usługowy SIXT Rzeszów-Jasionka Lotnisko RZE Jasionka 942 36-002 Jasionka 50.115515, 22.031509 +48-691600253

Punkt usługowy SIXT Rzeszów-Jasionka Lotnisko RZE

Jasionka 942
36-002 Jasionka
 
tel. stacjonarny +48-691600253

Dojazd - jak nas znajdziesz

Oddzial Sixt:

Punkt Sixt miesci sie w holu glownym w strefie "rent-a-car".


Pobierz mapę okolicy

Odbiór / zwrot poza godzinami otwarcia

Odbiór możliwy poza godzinami otwarcia.

Wynajem poza godzinami otwarcia punktu mozliwy za specjalna oplata. Ta usluga jest mozliwa na zamówienie. Prosimy o podanie numeru lotu i danych kontaktowyc h.

Możliwy zwrot poza godzinami otwarcia.

Poza godzinami otwarcia prosimy o pozostawienie kluczykow i dokumentow pojazdu w skrzynce mieszczacej sie w punkcie wynajmu. W celu zwrotu systemu nawigacji prosimy o schowanie jej bezpiecznie w bagazniku samochodu.

Kategorie i usługi w tym oddziale

 • Samochody osobowe & kombi
 • Coupé & Cabrio
 • Samochód terenowy / 4x4
 • Samochody ciężarowe
 • Zwrot 24h/dobę

Twoje korzyści z Sixt

 • Gwarancja najlepszej ceny Sixt
 • Nowe pojazdy — średnio 3-miesięczne
 • Darmowe anulowanie i zmiany w rezerwacji w przypadku płatności w dniu przejazdu
 • Miles & More — zyskaj dodatkowe mile
 • Brak ukrytych kosztów
 • Największa i najlepsza sieć wypożyczalni pojazdów w Niemczech
 • Brak opłat za używanie karty kredytowej
 • Wysoka jakość obsługi klienta