Wynajem samochodów
Jasionka
Błąd
Polska // Jasionka
Zmiana danych osobowych

Wypożyczalnia samochodów Jasionka: Wynajem przez internet

Wypożyczanie samochodu z Sixt w Jasionce jest proste i przyjemne. Wynajmując u nas samochód możesz skorzystać z naszych atrakcyjnych cen, luksusowych samochodów i najwyższej jakości obsługi klienta. W szerokiej ofercie floty naszej wypożyczalni mamy najnowsze samochody marek premium, ja również auta ekonomiczne. Wybieraj spośród samochodów miejskich, kombi, SUVów, 4x4, w opcjach luksusowych i ekonomicznych, aby podróżować po Jasionce i okolicach łatwo i wygodnie.

 
 • Rzeszów-Jasionka Lotnisko
  Jasionka 942
  36-002 Jasionka

  Po. - Wt.08:30 - 18:15
  &#. - Pi.10:30 - 18:15
  Wynajmij w tym punkcie

 • Rzeszów-Jasionka Lotnisko

  Sixt Wynajem samochodów
  Jasionka 942
  36-002 Jasionka

  Po. - Wt.08:30 - 18:15
  &#. - Pi.10:30 - 18:15

  Zwrot 24h/dobę

  Dostępne kategorie samochodów: Samochody osobowe & kombi, Coupé & Cabrio, Samochód terenowy / 4x4, Samochody ciężarowe

Usługi wynajmu samochodów Sixt w Jasionce

Wynajmując samochód z Sixt w Jasionce możesz w łatwy sposób spersonalizować swoją rezerwację wybierając spośród szeregu dodatków. Oferujemy zaktualizowaną nawigację satelitarną, foteliki dla dzieci, dodatkowego kierowcę, zniesienie udziałów własnych i więcej. Aby zapewnić sobie dostępność zamawianego samochodu polecamy założyć rezerwację wcześniej, przed przyjazdem. Można to zrobić przez Internet lub dzwoniąc do naszego telefonicznego centrum rezerwacji. Zamawiając auto proszę mieć na uwadze, iż możemy jedynie zagwarantować grupę wynajmowanego samochodu, a nie jego markę.

Gdzie pojechać samochodem wynajętym w Jasionce z wypożyczalni Sixt

Jasionka to niewielka wieś w pobliżu Rzeszowa położona w południowowschodniej części Polski. Może ona być doskonałą bazą wypadową do zwiedzania Bieszczad i Beskidu Sądeckiego. Wypożyczonym samochodem dotrzesz w wygodny sposób do tych pięknych zakątków przyrody. Interesujący jest także sam Rzeszów. Uzyskał on prawa miejskie w 1354 roku i oferuje zwiedzającym wiele ciekawych atrakcji takich jak muzea, galerie, teatry. Jest tu także wiele wartościowych zabytków. Na szczególną uwagę zasługują Zamek w Rzeszowie i pobliski Letni Pałac Lubomirskich. Niecodzienną atrakcją centrum miasta są "Rzeszowskie Piwnice", połączony w długą na 396 metrów trasę turystyczną zespół dawnych miejskich piwnic ciągnących się pod rzeszowskim staromiejskim rynkiem. Innym ciekawym doznaniem może być podróż do Leżajska, gdzie dołączając do rzeszy pielgrzymów można odwiedzić grobowiec Elimelecha z Leżajska, jednego z twórców ruchu chasydzkiego. Wynajem jednego z naszych samochodów pozwoli Ci wykorzystać w pełni czas pobytu w Jasionce i poznać lepiej piękną okolicę, panujące tu zwyczaje i wyśmienitą lokalną kuchnię. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z podróży naszym autem!

 
 

Twoje korzyści z Sixt

 • Gwarancja najlepszej ceny Sixt
 • Nowe pojazdy — średnio 3-miesięczne
 • Darmowe anulowanie i zmiany w rezerwacji w przypadku płatności w dniu przejazdu
 • Miles & More — zyskaj dodatkowe mile
 • Brak ukrytych kosztów
 • Największa i najlepsza sieć wypożyczalni pojazdów w Niemczech
 • Brak opłat za używanie karty kredytowej
 • Wysoka jakość obsługi klienta