Wynajem samochodów
Gdansk Glowna stacja kolejowa
Błąd
Polska // Gdansk // Gdansk Glowna stacja kolejowa
Zmiana danych osobowych

Wynajem samochodów Gdansk Glowna stacja kolejowa: Sixt Rent a Car

Dane punktu wynajmu
Adres: Podwale Grodzkie
  80895 Gdansk PL +48-58-3481456
 
Typ punktu: Dworzec kolejowy
kod GDS: GDNX02
Godziny otwarcia
Po. - Pi.08:30 - 20:00
So. - Ni.09:00 - 16:00
 
 

Wynajem samochodu w wypożyczalni Sixt na dworcu Gdańsk Główny

Wypożyczalnia samochodów Sixt na dworcu kolejowym Gdańsk Główny oferuje wynajem samochodów w przystępnych cenach i może sprawic, że Twoja dalsza podróż będzie jeszcze prostsza. Sixt ma wiele do zaoferowania dla wszystkich, którzy kochają samochody. Mamy szeroką gamę nowych aut różnych modeli, które pomogą Ci cieszyc się podróżą po Gdańsku i okolicach. W naszej taniej wypożyczalni samochodów możesz wypożyczyc samochody sportowe, terenowe, minivany, jak również miejskie auta ekonomiczne.

Usługi wypożyczalni samochodów na dworcu Gdańsk Główny

Wynajmując samochód z Sixt na Dworcu Głównym w Gdańsku otrzymujesz nowe auto i obsługę najlepszej jakości w korzystnej cenie. Poza niskimi stawkami wynajmu mamy również atrakcyjne oferty na dodatkowe usługi i wyposażenie. Zarezerwuj je przez nasze telefoniczne centrum rezerwacji, stronę internetową lub aplikację mobilną i ciesz się jeszcze większą radością z jazdy. Nawigacja satelitarna pomoże Ci dotrzec do celu, mobilne WiFi zapewni łącznośc ze światem i uprzyjemni podróż współpasażerom, a nielimitowany przebieg kilometrów i możliwośc prowadzenia pojazdu przez drugiego kierowcę pomogą w dalszej podróży. Warto też zadbac o bezpieczeństwo najmłodszych zamawiając wymagane przez prawo foteliki dla dzieci i podkładki, oraz zadbac o beztroskę podróży znosząc udziały własne w przypadku kolizji i kradzieży wynajmowanego samochodu, wykupując rozszerzony assistance drogowy, czy ubezpieczając kierowcę i pasażerów na wypadek zdarzeń drogowych.

Jak znaleźc Sixt na dworcu Gdańsk Główny

Wynajem samochodów przez wypożyczalnię Sixt na dworcu kolejowym Gdańsk Główny jest realizowany na zasadzie Meet & Greet, dla założonych i potwierdzonych wcześniej rezerwacji. Oznacza to, że nie ma tam stale obsługiwanego punktu wynajmu lecz nasz pracownik będzie na Ciebie czekał z przygotowaną umową najmu i samochodem we wcześniej umówionym miejscu, do 30 minut po ustalonym czasie. Dlatego niezwykle ważne jest abyśmy w trakcie zakładania rezerwacji otrzymali numer telefonu, który będzie aktywny również podczas Twojego pobytu w Polsce, a wszelkie możliwe opóźnienia były do nas zgłoszone wcześniej.

Zwrot wynajętego samochodu przy dworcu Gdańsk Główny odbywa się również po wcześniejszym umówieniu. Ustal miejsce i godzinę zwrotu jeszcze w momencie odbioru wynajmowanego samochodu lub skontaktuj się z nami w trakcie najmu. Pamiętaj jednak aby uczynic to z odpowiednim wyprzedzeniem.

Dworzec kolejowy Gdańsk Główny

Dworzec Główny w Gdańsku jest jednym z najpiękniejszych zabytkowych dworców kolejowych w Polsce. Został wybudowany w latach 1894-1900, w stylu tzw. "gdańskiego renesansu" i do dzisiaj jego elewacja zachowała swoją prawie niezmienioną zabytkową formę. Dworzec mieści się w pobliżu gdańskiej Starówki i obsługuje połączenia lokalne, międzymiastowe i międzynarodowe.

Co warto zobaczyc w Gdańsku

Gdy już dotrzesz do Gdańska i będziesz chciał jak najlepiej wykorzystac podróż, skorzystaj z wypożyczalni samochodów Sixt. Dysponując wynajętym samochodem możesz swobodnie i we własnym tempie zwiedzac atrakcje w Gdańsku i jego okolicach.

Gdańsk jest ważnym miastem portowym w północnej Polsce i ma wiele do zaoferowania dla zwiedzających. Koniecznie musisz odwiedzic mieszczącą się w jego historycznym sercu, Starówce, fontannę rzymskiego boga wody i morza Neptuna. Warto również obejrzec średniowieczny dźwig nad Motławą. Z pewnością zainteresują Cię również liczne muzea, w tym zwłaszcza Muzeum Morskie, eksponujące pierwszy powojenny parowiec w Polsce. Bardzo atrakcyjną propozycją jest również przejazd do Malborka, małego miasteczka pod Gdańskiem, w którym mieści się największy na świecie zamek murowany. Rozbudowywana od XIII do XV wieku budowla, dawniej zamieszkiwana przez Zakon Krzyżacki, obecnie jest jedną z najważniejszych atrakcji w regionie.

Bez względu na to, co planujesz na czas pobytu w Gdańsku, skorzystaj z usługi wynajmu samochodu w Sixt. Dzięki temu Twój pobyt w tym pięknym mieście będzie jeszcze przyjemniejszy i zobaczysz więcej atrakcji.

 

Szczegóły oddziału

Godziny otwarcia

Po. - Pi.08:30 - 20:00
So. - Ni.09:00 - 16:00

Kontakt & Rzeczy znalezione

Punkt usługowy SIXT Gdansk Glowna stacja kolejowa GDNX02 Podwale Grodzkie 80895 Gdansk 54.354606, 18.645108 +48-58-3481456

Punkt usługowy SIXT Gdansk Glowna stacja kolejowa GDNX02

Podwale Grodzkie
80895 Gdansk
 
tel. stacjonarny +48-58-3481456

Dojazd - jak nas znajdziesz

Meet & Greet Service:

Jesli z jakichkolwiek przyczyn nastapi po Pana/Pani stronie opoznienie w odbiorze pojazdu prosimy o wczesniejsza informacje, kierowca w punktach Meet & Greet bedzie czekal na Panstwa do 30 minut.


Odbiór / zwrot poza godzinami otwarcia

Odbiór możliwy poza godzinami otwarcia. Możliwy zwrot poza godzinami otwarcia.

Kategorie i usługi w tym oddziale

 • Samochody osobowe & kombi
 • Coupé & Cabrio
 • Samochód terenowy / 4x4
 • Samochody ciężarowe

Twoje korzyści z Sixt

 • Gwarancja najlepszej ceny Sixt
 • Nowe pojazdy — średnio 3-miesięczne
 • Darmowe anulowanie i zmiany w rezerwacji w przypadku płatności w dniu przejazdu
 • Miles & More — zyskaj dodatkowe mile
 • Brak ukrytych kosztów
 • Największa i najlepsza sieć wypożyczalni pojazdów w Niemczech
 • Brak opłat za używanie karty kredytowej
 • Wysoka jakość obsługi klienta