Balice: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Balice

* Ceny obliczono na dzień 02.06.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Kraków Lotnisko od dnia 09.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Nasze usługi w oddziale Balice

Wynajem samochodu w Balicach

Wynajem samochodu w Balicach

Wypożyczając samochód w Sixt w Balicach masz pewność, że nic Cię nie zaskoczy, a sam proces wynajmu przebiegnie niezwykle sprawnie. Dopilnują tego nasi doświadczeni i świetnie wyszkoleni pracownicy. Punkt wynajmu samochodów Sixt mieszczący się na lotnisku w Balicach oferuje pełną gamę samochodów najlepszych marek w przystępnych cenach. Znajdziesz tu małe auta miejskie, modne SUVy, pojemne kombi, busy i minivany, reprezentacyjne sedany, a nawet luksusowe limuzyny czy samochody sportowe. Wszystkie oferowane do wynajmu samochody są sprawdzone i doskonale przygotowane pod każdym względem. Już na etapie zakładania rezerwacji wynajmu samochodu w wypożyczalni Sixt w Balicach możesz wybrać odpowiednie dla Ciebie dodatkowe ubezpieczenia i dodatki. Nieważne czy zamawiasz auto na naszej stronie internetowej czy też telefonicznie w naszym centrum rezerwacji. Zawsze masz możliwość dobrania do wynajmowanego samochodu koniecznego dodatkowego wyposażenia takiego jak fotelik dla dziecka, podniesienia komfortu podróży rezerwując router WiFi i nawigację GPS, a także zredukowania lub zniesienia odpowiedzialności za wynajmowane auto po wybraniu odpowiedniego pakietu ubezpieczeniowego. Dokonując rezerwacji samochodu miej na uwadze, że Sixt na lotnisku Balice, podobnie jak inne wypożyczalnie aut, gwarantuje klasę wynajmowanego samochodu, a nie konkretny model.
Gdzie pojechać samochodem wynajętym w Balicach z wypożyczalni Sixt Balice są wsią położoną na zachód od Krakowa, w województwie małopolskim, w gminie Zabierzów. Miejscowość ta znana jest głównie z położonego na jej terenie Międzynarodowy Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice. To znajdujące się zaledwie 14 km od centrum Krakowa lotnisko jest bardzo wygodnym rozwiązaniem na dotarcie do tego pięknego miasta. Aby podróż przebiegła jeszcze bardziej komfortowo, na lotnisku warto zgłosić się do wypożyczalni samochodów Sixt i kontynuować ją wynajętym autem.Zanim jednak pojedziecie do samego Krakowa lub dalszych okolicznych atrakcji warto przez chwilę rozejrzeć się po samych Balicach. Podróżnicy mogą chwilę odpocząć przechadzając się po leżącym w północnej części miejscowości dużym kompleksie leśnym zwanym Lasem Zabierzowskim, bogatym w ścieżki dydaktyczne, skałki i wąwozy. Miłośnicy architektury mogą natomiast podziwiać XV wieczny Pałac Radziwiłłów.Podróżując do Balic pamiętaj, że na lotnisku mieści się punkt wynajmu samochodów wypożyczalni Sixt. Korzystając z naszych usług możesz przemieszczać się niedrogo, bezpiecznie i komfortowo. Nie możemy się już doczekać aż będziemy mogli przekazać Ci kluczyki do perfekcyjnie przygotowanego do wynajmu samochodu. Naszym autem z łatwością przemierzysz Balice, Małopolskę, a być może i cały kraj!
Show more

Balice: Przydatne informacje dla wynajmujących

Balice: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Balice musisz mieć ukończone 19 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Balice: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Balice: Czy mogę wybrać inne miejsce zwrotu?
Balice: Możesz wypożyczyć samochód z odbiorem i zwrotem w różnych stacjach. Może obowiązywać dopłata.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

4,8
W oparciu o 794 opinii
Droga do Sixt
(4,9)
Pojazd
(4,9)
Przekazanie pojazdu
(4,9)

Balice: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Balice: Co jest mi potrzebne do wynajęcia samochodu ?
Balice: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Balice: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?

Check out our stations in Balice

Pokaż więcej