Wynajem samochodów
Wroclaw Gl. stacja kol.
Błąd
Polska // Wroclaw // Wroclaw Gl. stacja kol.
Zmiana danych osobowych

Wynajem samochodów Wroclaw Gl. stacja kol.: Sixt Rent a Car

Dane punktu wynajmu
Adres: ul. Pilsudskiego 105
  50085 Wroclaw PL +48-71-3537714
 
Typ punktu: Dworzec kolejowy
kod GDS: WROX01
Godziny otwarcia
Po. - Pi.08:00 - 17:00
 
 

Wynajem samochodu w wypożyczalni Sixt na Dworcu Głównym we Wrocławiu

Jeśli przyjeżdżasz do Wrocławia pociągiem i szukasz środka transportu na dalszą podróż, wybierz wynajem samochodu w wypożyczalni Sixt na Dworcu Wrocław Głównym. Dzięki nam dotrzesz do punktu docelowego szybko, tanio i komfortowo.

W Sixt na pewno znajdziesz samochód dopasowany do Twoich potrzeb. W naszej flocie znajdziesz m.in. samochody luksusowe, z napędem 4x4, modne SUVy, sedany, kombi i miejskie auta ekonomiczne. Niezależnie od tego, na który z nich padnie Twój wybór, zawsze możesz być pewien, że auto będzie dokładnie sprawdzone przez nasz doświadczony personel i doskonale przygotowane do jazdy. Aby jeszcze lepiej korzystać z beztroskiej podróży, już na etapie rezerwacji możesz doposażyć pojazd w nawigację GPS z aktualnymi mapami, mobilne WiFi, jak również dobrać którąś z opcji redukujących odpowiedzialność za wynajmowany samochód. Nasz przeszkolony personel z przyjemnością dostarczy zamówione auto na parking dworca i przekaże kluczyki.

Jak znaleźć wypożyczalnię Sixt na dworcu Wrocław Główny

Wynajem samochodu na Głównym Dworcu Kolejowym we Wrocławiu odbywa się na zasadach Meet & Greet. Wystarczy, że wcześniej założysz i uzyskasz potwierdzenie rezerwacji, a nasz pracownik będzie na Ciebie czekał w umówionym miejscu, o ustalonym czasie. Nie będzie dla nas nawet problemem jeśli chwilę się spóźnisz. Zawsze czekamy przez 30 minut. Jeśli istnieje ryzyko, większego opóźnienia najlepiej uprzedź nas o tym dzwoniąc wcześniej.

Jeśli chcesz zwrócić wynajmowany samochód przy dworcu Wrocław Główny, ustal to z nami wcześniej, podczas zakładania rezerwacji lub w trakcie trwania wynajmu.

O dworcu kolejowym Wrocław Główny

Wrocław Główny to największa osobowa stacja kolejowa we Wrocławiu. Dworzec mieści się w podziemiu galerii handlowej Wroclavia, tuż obok głównego dworca autobusowego. Jadąc tam nie zapomnij o możliwości wynajmu samochodu w wypożyczalni Sixt, dzięki czemu możesz samodzielne i beztrosko zwiedzać Wrocław i okolice lub szybko i sprawnie dotrzeć do miejsca spotkania w interesach.

Polecane miejsca, które warto odwiedzić w centrum Wrocławia

We Wrocławiu szczególnie warta odwiedzenia jest jego centrum, wraz ze Starym Miastem. Warto zaparkować wypożyczony samochód, pospacerować po Starówce, pooglądać zabytki, przejść przez Ostrów Tumski, odwiedzić Muzeum Narodowe, lub dać się porwać w szał zakupów w okolicznych centrach handlowych. Będąc tam z pewnością zwrócisz uwagę na wrocławskie krasnale – liczne, stojące na ulicach miasta rzeźby, przedstawiające postacie krasnali, każdy o swojej własnej nazwie i charakterystycznych cechach. Wrocławia słynie również z licznych, pięknych mostów i kładek, dzięki którym miasto to jest zwane „Wenecją Północy. Najciekawszym z nich jest chyba Most Tumski, na którym zakochani wieszają kłódki.

Wynajęty w Sixt samochód najbardziej się przyda aby zobaczyć pozostałe, nieco oddalone od centrum atrakcje, takie jak chociażby Hala Stulecia czy też słynne ZOO. Warto więc rozpocząć zwiedzanie stolicy Dolnego Śląska od wynajmu samochodu z wypożyczalni Sixt!

 

Szczegóły oddziału

Godziny otwarcia

Po. - Pi.08:00 - 17:00

Kontakt & Rzeczy znalezione

Punkt usługowy SIXT Wroclaw Gl. stacja kol. WROX01 ul. Pilsudskiego 105 50085 Wroclaw 51.098968, 17.036705 +48-71-3537714

Punkt usługowy SIXT Wroclaw Gl. stacja kol. WROX01

ul. Pilsudskiego 105
50085 Wroclaw
 
tel. stacjonarny +48-71-3537714

Dojazd - jak nas znajdziesz

Meet & Greet:

Jesli z jakichkolwiek przyczyn nastapi po Pana/Pani stronie opoznienie w odbiorze pojazdu prosimy o wczesniejsza informacje, kierowca w punktach Meet & Greet bedzie czekal na Panstwa do 30 minut.


Odbiór / zwrot poza godzinami otwarcia

Odbiór możliwy poza godzinami otwarcia. Możliwy zwrot poza godzinami otwarcia.

Kategorie i usługi w tym oddziale

 • Samochody osobowe & kombi
 • Coupé & Cabrio
 • Samochód terenowy / 4x4
 • Samochody ciężarowe

Twoje korzyści z Sixt

 • Gwarancja najlepszej ceny Sixt
 • Nowe pojazdy — średnio 3-miesięczne
 • Darmowe anulowanie i zmiany w rezerwacji w przypadku płatności w dniu przejazdu
 • Miles & More — zyskaj dodatkowe mile
 • Brak ukrytych kosztów
 • Największa i najlepsza sieć wypożyczalni pojazdów w Niemczech
 • Brak opłat za używanie karty kredytowej
 • Wysoka jakość obsługi klienta