Wynajem samochodów
Wroclaw
Błąd
Polska // Wroclaw
Zmiana danych osobowych

Wypożyczalnia samochodów Wroclaw: Wynajem przez internet

Wypożyczalnia samochodów Sixt (Wrocław) umożliwia Państwu wynajem samochodów z dwóch dogodnych lokalizacji we Wrocławiu. Jedna z nich znajduje się na lotnisku a druga na stacji kolejowej Wrocław Główny.

 
 • Wroclaw Lotnisko

  Sixt Wynajem samochodów
  Graniczna 190
  54-530 Wroclaw

  Po. - Pi.08:00 - 23:00
  Ni.12:00 - 20:00

  Zwrot 24h/dobę

  Dostępne kategorie samochodów: Samochody osobowe & kombi, Coupé & Cabrio, Samochód terenowy / 4x4, Samochody ciężarowe

 • Wroclaw Gl. stacja kol.

  Sixt Wynajem samochodów
  ul. Pilsudskiego 105
  50085 Wroclaw

  Po. - Pi.08:00 - 22:00

  Dostępne kategorie samochodów: Samochody osobowe & kombi, Coupé & Cabrio, Samochód terenowy / 4x4, Samochody ciężarowe

 • Wroclaw/Hotel Hilton

  Sixt Wynajem samochodów
  Podwale 84
  50-414 Wroclaw

  Po. - Pi.08:00 - 16:00

  Zwrot 24h/dobę

  Dostępne kategorie samochodów: Samochody osobowe & kombi, Coupé & Cabrio, Samochód terenowy / 4x4

Wypożyczalnia samochodów, Sixt ( Wrocław), wynajem samochodów we Wrocławiu

Rozkład jazdy autobusów i tramwajów we Wrocławiu nie jest szczególnie częstotliwy, dlatego jeśli chcą Państwo swobodnie poruszać się po mieście, rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z wypożyczalni samochodów (Wrocław jest dużym, liczącym ponad 630 000 mieszkańców miastem).

Proponujemy Państwu skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów Sixt. We Wrocławiu znajduje się wiele firm zajmujących się wynajmem samochodów, ale to działający na rynku międzynarodowym (4.000 oddziałów ) Sixt da Państwu gwarancję, że wynajmowane auto będzie w idealnym stanie, umowa przejrzysta i zrozumiała, a dzięki temu czas przeznaczony na załatwienie wszelkich formalności zostanie skrócony do minimum.

Z uwagi na bogate doświadczenie w dziedzinie wynajmu samochodów, firma Sixt (również oddział we Wrocławiu) może pochwalić się doskonałą znajomością potrzeb podróżujących klientów. Kierowana do nich oferta obejmuje zróżnicowane modele aut (luksusowe, sportowe, jak i ekonomiczne). Wypożyczalnia samochodów z dogodnych lokalizacji we Wrocławiu oferuje najem nie tylko klasycznych aut osobowych, ale również samochodów terenowych i ciężarowych. Wypożyczalnia samochodów umożliwia swoim klientom skorzystanie z fotelików dla dzieci, opcji dodatkowego kierowcy i ubezpieczeń LDW.

System nawigacji GPS stanowi nieocenioną pomoc w poruszaniu się po nieznanym mieście, dlatego wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu uwzględnia również i tę usługę w swojej ofercie. Wypożyczalnia samochodów nie stosuje żadnych limitów na przejechane kilometry, dlatego wynajem samochodu jest szczególnie opłacalne, gdy chcą Państwo poznać warte zobaczenia, piękne okolice znajdujące się za Wrocławiem.

Wynajem samochodów we Wrocławiu - gdzie jechać?

Wrocław jest nazywany miastem Stu Mostów. Przepływające przez miasto rzeki (Odra i jej dopływy) tworzą uroczy i malowniczy krajobraz. Zaliczając obowiązkowy spacer po Starym Mieście, warto pochylić się nad rzeźbami krasnali strzegącymi od wielu lat wejść niektórych kamienic.

Szczególnie zadowoleni z decyzji o wynajmie samochodu podczas pobytu we Wrocławiu będą Państwo, gdy zdecydują się zwiedzić słynne zoo (dojazd komunikacją miejską do tej lokalizacji jest niezwykle kłopotliwy). Podczas pobytu w tym pięknym mieście niezapomnianych doznań z pewnością dostarczy nam pobyt w Ogrodzie Japońskim i podziwianie Panoramy Racławickiej.

 
 

Twoje korzyści z Sixt

 • Gwarancja najlepszej ceny Sixt
 • Nowe pojazdy — średnio 3-miesięczne
 • Darmowe anulowanie i zmiany w rezerwacji w przypadku płatności w dniu przejazdu
 • Miles & More — zyskaj dodatkowe mile
 • Brak ukrytych kosztów
 • Największa i najlepsza sieć wypożyczalni pojazdów w Niemczech
 • Brak opłat za używanie karty kredytowej
 • Doskonała obsługa klienta 24/7