Poznan: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Poznan

* Ceny obliczono na dzień 07.06.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Poznan Lotnisko od dnia 14.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Nasze usługi w oddziale Poznan

Usługi wypożyczalni samochodów Sixt w Poznaniu

Usługi wypożyczalni samochodów Sixt w Poznaniu

Wypożyczalnia Sixt oferuje szeroki wybór samochodów na wynajem w ponad 105 krajach i w ponad 4500 punktach wynajmu - również w Poznaniu. Jeśli planujesz wycieczkę do stolicy Wielkopolski, zadbaj o komfort swojej podróży! Możesz wybierać spośród różnych modeli samochodów, w zależności od swoich oczekiwań. Proponujemy zarówno sportowe i szybkie auta, przestronne samochody osobowe, a także busy i minvany . W trosce o naszych klientów przygotowaliśmy pojazdy o różnej wielkości i typie nadwozia, aby dostosować ofertę do zróżnicowanych potrzeb. W wypożyczalni Sixt dostępne są pojazdy typu cabrio, luksusowe, zapewniające maksymalną wygodę samochody osobowe oraz większe auta typu kombi i van, często wybierane na rodzinne wyjazdy. W podróży doskonale sprawdzają się także samochody typu SUV, będące idealnym połączeniem luksusowego auta osobowego i komfortowej terenówki. Wszystkie dostępne w naszej wypożyczalni samochody są w doskonałym stanie technicznym zapewniając komfort i bezpieczeństwo jazdy. Przy wynajmie samochodu możesz skorzystać także z naszych dodatkowych usług, takich jak różne warianty ubezpieczeń, rozszerzony pakiet assistance, dodatkowy kierowca oraz zaopatrzyć wypożyczone auto w nawigację GPS, mobilny Internet, foteliki dla dzieci. Sprawdź jak proste i przyjemne może być podróżowanie po Poznaniu samochodem Sixt! Wychodząc naprzeciw naszym klientom, dajemy możliwość szybkiej i wygodnej rezerwacji wynajmu dowolnego samochodu online - wybrany model będzie na Ciebie czekał po przyjeździe do Poznania.
Wynajmij samochód i zwiedzaj! Co możesz zobaczyć w Poznaniu? Poznań to jedno z największych miast w Polsce, będące jednocześnie historyczną stolicą Wielkopolski. Poznań to ewenement pod względem ilości pięknych miejsc, które trzeba zobaczyć! Wynajem samochodu z pewnością zwiększy Twoją mobilność i ułatwi Ci dotarcie do najważniejszych, często od siebie odległych rejonów, do których szybko i sprawnie można dojechać jedynie autem.Na samym początku warto skierować swoje kroki na Stare Miasto, którego centralnym punktem jest Stary Rynek. Przepiękne zabudowy zachwycają wszystkich turystów odwiedzających stolicę Wielkopolski. Liczne zabytkowe kamieniczki oraz wspaniały renesansowy ratusz z legendarnymi już poznańskimi koziołkami, bodącymi się w każde południe, to prawdziwe perełki architektoniczne. Stary Rynek w Poznaniu to także miejsce kultury i rozrywki. Dzięki licznym pubom, restauracjom, klubom, a także muzeom i galeriom, przyciąga on turystów i mieszkańców o każdej porze dnia i nocy. Po wizycie na Starym Mieście, warto przejechać się nad poznańską Maltę. Możemy spokojnie zaparkować tutaj samochód oraz korzystać z atrakcji przygotowanych nad jeziorem. W sezonie jest ono często miejscem imprez sportowych. Termy maltańskie, restauracje oraz liczne atrakcje turystyczne umożliwiają ciekawe i aktywne spędzenie popołudnia.Wypożyczając samochód, możesz bez żadnych ograniczeń poruszać się po mieście i odwiedzać najciekawsze miejsca. Poznań to miasto zabytków i wszechobecnej sztuki. Znajduje się tutaj słynne Centrum Kultury Zamek oraz wiele galerii, muzeów, awangardowych teatrów i historycznych kościołów. Liczne kluby, puby, organizowane festiwale i koncerty, zapewnią Ci doskonałą zabawę do białego rana. Aby w pełni cieszyć się wypoczynkiem i korzystać z atrakcji, warto zadbać o komfort swojej podróży. To z pewnością może zapewnić wypożyczalnia samochodów Sixt ze swoim oddziałem w Poznaniu.
Show more

Poznan: Przydatne informacje dla wynajmujących

Poznan: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Poznan musisz mieć ukończone 19 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Poznan: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Poznan: Czy mogę wybrać inne miejsce zwrotu?
Poznan: Możesz wypożyczyć samochód z odbiorem i zwrotem w różnych stacjach. Może obowiązywać dopłata.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

4,9
W oparciu o 129 opinii
Droga do Sixt
(5,0)
Obsługa w trakcie i po wynajmie
(5,0)
Pojazd
(4,9)

Poznan: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Poznan: Co jest mi potrzebne do wynajęcia samochodu ?
Poznan: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Poznan: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?

Check out our stations in Poznan

Pokaż więcej