Düsseldorf Lotnisko: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Düsseldorf Lotnisko

* Ceny obliczono na dzień 01.06.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Düsseldorf Lotnisko od dnia 08.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Wskazówki dojazdu do punktu Düsseldorf Lotnisko

Adres

Terminal Ring 1, Zentralgeb., 40-474 Düsseldorf, Niemcy
Więcej informacji

Godziny pracy

Pon. - Niedz.
06:00 - 23:30
Dni wolne od pracy
06:00 - 23:30

Nasze usługi w oddziale Düsseldorf Lotnisko

Wynajem samochodu w wypożyczalni Sixt na lotnisku Düsseldorf w Niemczech

Wynajem samochodu w wypożyczalni Sixt na lotnisku Düsseldorf w Niemczech

Skorzystaj z wysokiej jakości usług wypożyczalni samochodów Sixt na lotnisku w Dusseldorfie. Zlokalizowane tam nasze biuro szczyci się szerokim wyborem pojazdów i dodatkowego wyposażenia, jak również doskonałą obsługą klienta. Nasz oddział na lotnisku oferuje samochody kompaktowe i ekonomiczne, sedany, kombi, minivany, samochody sportowe, z napędem 4x4 i kabriolety, głównie znanych marek niemieckich, takich jak Audi, BMW i Mercedes-Benz. Dzięki długim godzinom otwarcia, 24-godzinnym zwrotom i szerokiemu wyborowi użytecznych dodatków, Sixt w Dusseldorfie sprawia, że wynajem samochodów jest łatwy i bezstresowy.
Jak znaleźć Sixt na lotnisku Dusseldorf? Aby odebrać klucze do czekającego na Ciebie samochodu, udaj się do położonego w dogodnym miejscu oddziału wypożyczalni samochodów Sixt, znajdującego się w terminalu B, w hali przylotów, przy wyjściu obok taśm bagażowych numer 7/8/9. Port lotniczy Düsseldorf (DUS) to trzecie co do wielkości lotnisko w Niemczech, z powodzeniem obsługujące ponad 20 milionów pasażerów rocznie. Port lotniczy pełni rolę węzła komunikacyjnego linii lotniczych Lufthansa i Air Berlin, oraz regularnie obsługuje połączenia z innymi miastami Europy i resztą świata. Lotnisko Duesseldorf jest bardzo dobrze skomunikowane z autostradą, dzięki czemu możesz być pewny, że korzystając z taniego wynajmu samochodu w wypożyczalni Sixt będziesz w drodze wymarzonym autem tak szybko jak tylko to możliwe.
Odkrywaj Dusseldorf w wielkim stylu Zwiedzając miasto wynajętym samochodem możesz zobaczyć wiele interesujących atrakcji. Wystarczy, że opuścisz zatłoczone centrum miasta i udasz się do zabytkowej dzielnicy (Stare Miasto / Altstadt). Znajdziesz tam sieć najlepszych restauracji i tawern, będących idealnym miejscem na relaks po spotkaniach biznesowych i targach. Jeśli wolisz rozprostować nogi, najlepszym miejscem dla Ciebie będzie Wildpark znajdujący się w odległości krótkiej jazdy samochodem od miasta. Mając do dyspozycji wynajęty samochód warto również przejechać się urokliwą, krętą drogą wzdłuż rzeki Ren. Podróżując samochodem z Sixt możesz odkryć nie tylko te, lecz wiele innych pięknych miejsc, niedostępnych przy korzystaniu z innych form transportu.
Show more

Düsseldorf Lotnisko: Przydatne informacje dla wynajmujących

Düsseldorf Lotnisko: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Düsseldorf Lotnisko musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Düsseldorf Lotnisko: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Düsseldorf Lotnisko: Jakie dokumenty są mi potrzebne do wynajęcia samochodu?
Musisz posiadać ważne prawo jazdy przynajmniej od roku, w zależności od kategorii samochodu. Możemy także wymagać międzynarodowego prawa jazdy lub urzędowego tłumaczenia prawa jazdy.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

4,5
W oparciu o 9941 opinii
Droga do Sixt
(4,6)
W oddziale Sixt
(4,6)
Zwrot pojazdu
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

Audi A5 Convertible S tronic
Audi A5 Convertible S tronic
Range Rover Sport
Range Rover Sport
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
Audi A7 S tronic
Audi A7 S tronic
Range Rover Velar
Range Rover Velar
Mercedes-AMG GT 63S
Mercedes-AMG GT 63S
Audi A4 Avant S tronic
Audi A4 Avant S tronic
BMW M550 Sedan
BMW M550 Sedan
BMW M440i Cabrio
BMW M440i Cabrio
Audi A5 Convertible
Audi A5 Convertible

Düsseldorf Lotnisko: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Düsseldorf Lotnisko: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Düsseldorf Lotnisko: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?