Düsseldorf Centrum/stacja kol.: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Düsseldorf Centrum/stacja kol.

* Ceny obliczono na dzień 26.05.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Düsseldorf Centrum/stacja kol. od dnia 02.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Wskazówki dojazdu do punktu Düsseldorf Centrum/stacja kol.

Adres

Willi-Becker-Allee 10, 40-227 Düsseldorf, Niemcy
Więcej informacji

Godziny pracy

Pon. - Niedz.
00:00 - 00:00
Dni wolne od pracy
00:00 - 00:00

Nasze usługi w oddziale Düsseldorf Centrum/stacja kol.

Wynajem samochodu z wypożyczalni Dusseldorf Centrum / Stacja Kolejowa

Wynajem samochodu z wypożyczalni Dusseldorf Centrum / Stacja Kolejowa

Ciesz się luksusową przejażdżką po Dusseldorfie odbierając samochód w wypożyczalni Sixt na dworcu kolejowym w Dusseldorfie. Stacja kolejowa znajdująca się w stolicy kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia jest czwartym co do wielkości dworcem w Niemczech, obsługującym około ćwierć miliona pasażerów dziennie. Nasza flota eleganckich, doskonale przygotowanych do wynajmu aut, obejmuje samochody renomowanych producentów, takich jak BMW, Audi i Mercedes-Benz. Dzięki szerokiemu wyborowi kategorii pojazdów, od premium do ekonomicznych, na pewno znajdziesz auto pasujące do przeznaczonego na ten cel budżetu i aktualnych potrzeb. Przeżyj radość z jazdy luksusowym samochodem sportowym lub poczuj wiatr we włosach podróżując kabrioletem. Odkryj tereny wiejskie jadąc 4x4 lub zdecyduj się na przestronne kombi czy komfortowego minivana jadąc z rodziną. Punkt wypożyczalni Sixt na stacji kolejowej w centrum Dusseldorfu jest zlokalizowany w łatwo dostępnym miejscu, przy tylnym wyjściu z dworca, w jego południowo – wschodniej części. Jeśli chcesz przyjechać do nas z innej części miasta, wiele tramwajów, autobusów i pociągów podziemnych dojeżdża w to transportowe centrum miasta.
Usługi wypożyczalni samochodów Sixt na dworcu kolejowym w centrum Dusseldorfu Rezerwacje samochodów w Sixt w Dusseldorfie można zakładać w prosty sposób przez Internet lub telefonicznie i już na tym etapie warto wybrać odpowiednie dla nas pozycje z szerokiej oferty dodatków. Możesz zmniejszyć swoją odpowiedzialność za wynajmowane auto, ubezpieczyć pasażerów i kierowcę, zamówić urządzenia nawigacji satelitarnej, lub foteliki dla najmłodszych. Przy dłuższej podróży warto zadbać o upoważnienie do kierowania pojazdem pasażera i nieograniczony limit przebiegu kilometrów. Warto zwrócić uwagę, że Sixt wynajmuje auta również osobom poniżej 25 roku życia. Pamiętaj, że rezerwując wynajem samochodu na stacji kolejowej Dusseldorf zamawiasz wynajem kategorii samochodu, a nie konkretny model. Mamy nadzieję, że Twoja podróż wynajętym w Sixt samochodem będzie komfortową i niezapomnianą przygodą.
Atrakcje w pobliżu dworca kolejowego Duesseldorf w centrum miasta Sixt, chcąc zaspokoić różne potrzeby przemieszczania się, oferuje wiele opcji wynajmu samochodów. Jeśli planujesz pojechać dalej zwróć uwagę czy masz w pakiecie nielimitowany przebieg kilometrów i dokup go w razie potrzeby. Jak tylko otrzymasz klucze od wynajętego samochodu możesz udać się na Stare Miasto i zwiedzić Plac Burgplatz, podziwiać architekturę w Media Harbor, lub zobaczyć pomnik elektora - Jana Wellema stojący przed imponującym ratuszem. Wypożyczając samochód z Sixt w centrum Dusseldorfu, możesz swobodnie dotrzeć do wszystkich atrakcji w mieście i poza nim, jak również dokładnie zobaczyć wszystkie interesujące miejsca na swojej trasie.
Show more

Düsseldorf Centrum/stacja kol.: Przydatne informacje dla wynajmujących

Düsseldorf Centrum/stacja kol.: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Düsseldorf Centrum/stacja kol. musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Düsseldorf Centrum/stacja kol.: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Düsseldorf Centrum/stacja kol.: Jakie dokumenty są mi potrzebne do wynajęcia samochodu?
Musisz posiadać ważne prawo jazdy przynajmniej od roku, w zależności od kategorii samochodu. Możemy także wymagać międzynarodowego prawa jazdy lub urzędowego tłumaczenia prawa jazdy.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

4,3
W oparciu o 2054 opinii
Droga do Sixt
(4,7)
W oddziale Sixt
(4,5)
Zwrot pojazdu
(4,3)

Latest premium additions to the fleet

BMW 530
BMW 530
BMW M850 Convertible
BMW M850 Convertible
VW Golf Diesel Aut.
VW Golf Diesel Aut.
Mini JCW Cabrio
Mini JCW Cabrio
BMW M3 Touring
BMW M3 Touring
Audi A4 Avant S tronic
Audi A4 Avant S tronic
VW Multivan
VW Multivan
Range Rover Sport
Range Rover Sport
Audi A6 S tronic
Audi A6 S tronic
Audi A8 S tronic
Audi A8 S tronic

Düsseldorf Centrum/stacja kol.: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Düsseldorf Centrum/stacja kol.: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Düsseldorf Centrum/stacja kol.: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?