Wynajem samochodów
Düsseldorf Centrum/stacja kol.
Błąd
Niemcy // Düsseldorf // Düsseldorf Centrum/stacja kol.
Zmiana danych osobowych

Wynajem samochodów Düsseldorf Centrum/stacja kol.: Sixt Rent a Car

Dane punktu wynajmu
Adres: Willi-Becker-Allee 10
  40227 Düsseldorf DE +49-8966060060
 
Typ punktu: Dworzec kolejowy
kod GDS: DUSX02
Godziny otwarcia
Po. - Ni.00:00 - 24:00
Święto00:00 - 24:00
 
 

Wynajem samochodu z wypożyczalni Dusseldorf Centrum / Stacja Kolejowa

Ciesz się luksusową przejażdżką po Dusseldorfie odbierając samochód w wypożyczalni Sixt na dworcu kolejowym w Dusseldorfie. Stacja kolejowa znajdująca się w stolicy kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia jest czwartym co do wielkości dworcem w Niemczech, obsługującym około ćwierć miliona pasażerów dziennie. Nasza flota eleganckich, doskonale przygotowanych do wynajmu aut, obejmuje samochody renomowanych producentów, takich jak BMW, Audi i Mercedes-Benz. Dzięki szerokiemu wyborowi kategorii pojazdów, od premium do ekonomicznych, na pewno znajdziesz auto pasujące do przeznaczonego na ten cel budżetu i aktualnych potrzeb. Przeżyj radość z jazdy luksusowym samochodem sportowym lub poczuj wiatr we włosach podróżując kabrioletem. Odkryj tereny wiejskie jadąc 4x4 lub zdecyduj się na przestronne kombi czy komfortowego minivana jadąc z rodziną. Punkt wypożyczalni Sixt na stacji kolejowej w centrum Dusseldorfu jest zlokalizowany w łatwo dostępnym miejscu, przy tylnym wyjściu z dworca, w jego południowo – wschodniej części. Jeśli chcesz przyjechać do nas z innej części miasta, wiele tramwajów, autobusów i pociągów podziemnych dojeżdża w to transportowe centrum miasta.

Usługi wypożyczalni samochodów Sixt na dworcu kolejowym w centrum Dusseldorfu

Rezerwacje samochodów w Sixt w Dusseldorfie można zakładać w prosty sposób przez Internet lub telefonicznie i już na tym etapie warto wybrać odpowiednie dla nas pozycje z szerokiej oferty dodatków. Możesz zmniejszyć swoją odpowiedzialność za wynajmowane auto, ubezpieczyć pasażerów i kierowcę, zamówić urządzenia nawigacji satelitarnej, lub foteliki dla najmłodszych. Przy dłuższej podróży warto zadbać o upoważnienie do kierowania pojazdem pasażera i nieograniczony limit przebiegu kilometrów. Warto zwrócić uwagę, że Sixt wynajmuje auta również osobom poniżej 25 roku życia. Pamiętaj, że rezerwując wynajem samochodu na stacji kolejowej Dusseldorf zamawiasz wynajem kategorii samochodu, a nie konkretny model. Mamy nadzieję, że Twoja podróż wynajętym w Sixt samochodem będzie komfortową i niezapomnianą przygodą.

Atrakcje w pobliżu dworca kolejowego Duesseldorf w centrum miasta

Sixt, chcąc zaspokoić różne potrzeby przemieszczania się, oferuje wiele opcji wynajmu samochodów. Jeśli planujesz pojechać dalej zwróć uwagę czy masz w pakiecie nielimitowany przebieg kilometrów i dokup go w razie potrzeby. Jak tylko otrzymasz klucze od wynajętego samochodu możesz udać się na Stare Miasto i zwiedzić Plac Burgplatz, podziwiać architekturę w Media Harbor, lub zobaczyć pomnik elektora - Jana Wellema stojący przed imponującym ratuszem. Wypożyczając samochód z Sixt w centrum Dusseldorfu, możesz swobodnie dotrzeć do wszystkich atrakcji w mieście i poza nim, jak również dokładnie zobaczyć wszystkie interesujące miejsca na swojej trasie.

 

Szczegóły oddziału

Godziny otwarcia

Po. - Ni.00:00 - 24:00
Święto00:00 - 24:00

Kontakt & Rzeczy znalezione

Punkt usługowy SIXT Düsseldorf Centrum/stacja kol. DUSX02 Willi-Becker-Allee 10 40227 Düsseldorf 51.217350, 6.792630 +49-8966060060

Punkt usługowy SIXT Düsseldorf Centrum/stacja kol. DUSX02

Willi-Becker-Allee 10
40227 Düsseldorf
 
tel. stacjonarny +49-8966060060

Dojazd - jak nas znajdziesz

Kategorie i usługi w tym oddziale

 • Samochody osobowe & kombi
 • Coupé & Cabrio
 • Samochód terenowy / 4x4
 • Samochody ciężarowe
 • Wybierz samochód z iPhone, gdy odbierasz
 • Ekspresowa lada

Twoje korzyści z Sixt

 • Gwarancja najlepszej ceny Sixt
 • Nowe pojazdy — średnio 3-miesięczne
 • Darmowe anulowanie i zmiany w rezerwacji w przypadku płatności w dniu przejazdu
 • Miles & More — zyskaj dodatkowe mile
 • Brak ukrytych kosztów
 • Największa i najlepsza sieć wypożyczalni pojazdów w Niemczech
 • Brak opłat za używanie karty kredytowej
 • Wysoka jakość obsługi klienta