Sztutgart Lotnisko: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Sztutgart Lotnisko

* Ceny obliczono na dzień 04.06.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Sztutgart Lotnisko od dnia 11.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Wskazówki dojazdu do punktu Sztutgart Lotnisko

Adres

Flughafenstr. 43/MWZ, 70-629 Stuttgart, Niemcy
Więcej informacji

Godziny pracy

Pon. - Pt.
06:30 - 00:00
Sob. - Niedz.
06:30 - 23:00
Dni wolne od pracy
06:30 - 23:00

Nasze usługi w oddziale Sztutgart Lotnisko

Wynajem samochodu w wypożyczalni Sixt na lotnisku w Stuttgarcie

Wynajem samochodu w wypożyczalni Sixt na lotnisku w Stuttgarcie

Sixt zapewnia znakomitą usługę wynajmu samochodów, która na lotnisku w Stuttgarcie (STR), pod względem obsługi klienta i jakości nie ma sobie równych. Jeśli szukasz wypożyczalni, która oferuje szeroki wybór samochodów, nie musisz szukać dalej. W naszej flocie posiadamy samochody od ekonomicznych i kompaktowych, doskonale nadających się do poruszania się po mieście, do większych pojazdów, również z napędem 4x4. Jeśli szukasz odrobiny luksusu, wynajmij do zwiedzania pięknej okolicy w południowo -zachodnich Niemczech kabriolet i podróżuj stylowo z wiatrem we włosach. Korzystając z naszych usług możesz jeszcze lepiej dopasować wynajem do swoich potrzeb poprzez skorzystanie przy dłuższych podróżach z opcji nielimitowanego przebiegu kilometrów i dodatkowego kierowcy, wykupując urządzenie nawigacyjne na nieznane trasy, czy też zamawiając wygodne i bezpieczne foteliki dla dzieci. Wszystkie z wymienionych, a także wiele innych dodatków i ubezpieczeń możesz dołączyć już na etapie zakładania rezerwacji, oszczędzając tym samym czas przy odbiorze samochodu w naszym punkcie wynajmu samochodów na lotnisku w Stuttgarcie.
Jak znaleźć Sixt na lotnisku w Stuttgarcie? Nasz oddział jest dogodnie zlokalizowany w Terminalu 3. Wystarczy, że będziesz podążać za znakami wypożyczalni samochodów, a na pewno nie przeoczysz punktu wynajmu Sixt. Obsługując ponad 10 milionów rocznie, port lotniczy Stuttgart jest na szóstym miejscu pod względem liczby przewiezionych pasażerów w Niemczech. Lotnisko Stuttgart obsługuje w swoich czterech terminalach zarówno loty krajowe jak i międzynarodowe, a najbardziej ruchliwą trasą są loty do Palma de Mallorca (PMI) w Hiszpanii.
Co warto zobaczyć w Stuttgarcie, w Niemczech? Jako stolica kraju związkowego Badenii-Wirtembergii, Stuttgart jest szóstym co do wielkości miastem w Niemczech. Ze względu na swoją wielkość oferuje on bardzo wiele ciekawych rzeczy, które możne tu zobaczyć i robić. Możesz pojechać z lotniska na południe, usiąść na pięknym Placu Pałacowym i zrelaksować się obserwując przechodzących ludzi. Jeśli lubisz oglądać z góry panoramę miasta, najlepsze wrażenia zapewni Ci wycieczka na wieżę telewizyjną. Zawsze możesz również skorzystać z okazji aby wybrać się w niespieszną przejażdżkę wynajętym samochodem i cieszyć się piękną przyrodą napotkaną w drodze do innych dużych miast, takich jak Frankfurt czy Monachium. Czekamy na Ciebie, aż zgłosisz się po odbiór samochodu w naszym punkcie wynajmu na lotnisku w Stuttgarcie.
Show more

Sztutgart Lotnisko: Przydatne informacje dla wynajmujących

Sztutgart Lotnisko: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Sztutgart Lotnisko musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Sztutgart Lotnisko: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Sztutgart Lotnisko: Jakie dokumenty są mi potrzebne do wynajęcia samochodu?
Musisz posiadać ważne prawo jazdy przynajmniej od roku, w zależności od kategorii samochodu. Możemy także wymagać międzynarodowego prawa jazdy lub urzędowego tłumaczenia prawa jazdy.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

4,6
W oparciu o 5226 opinii
Droga do Sixt
(4,7)
W oddziale Sixt
(4,7)
Zwrot pojazdu
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW M3 Touring
BMW M3 Touring
Audi A7 S tronic
Audi A7 S tronic
BMW M440i Cabrio
BMW M440i Cabrio
Range Rover Velar
Range Rover Velar
BMW M850 Convertible
BMW M850 Convertible
Audi A8 S tronic
Audi A8 S tronic
Defender 90
Defender 90
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
BMW M4 Coupé
BMW M4 Coupé
VW Multivan
VW Multivan

Sztutgart Lotnisko: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Sztutgart Lotnisko: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Sztutgart Lotnisko: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?