Norymberga Lotnisko: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Norymberga Lotnisko

* Ceny obliczono na dzień 30.05.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Norymberga Lotnisko od dnia 06.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Wskazówki dojazdu do punktu Norymberga Lotnisko

Adres

Flughafenstr./Mietwagenzentrum, 90-411 Nürnberg, Niemcy
Więcej informacji

Godziny pracy

Pon. - Pt.
06:30 - 23:30
Sob. - Niedz.
08:00 - 23:30
Dni wolne od pracy
08:00 - 23:30

Nasze usługi w oddziale Norymberga Lotnisko

Wynajem samochodu z wypożyczalni Sixt na lotnisku w Norymberdze

Wynajem samochodu z wypożyczalni Sixt na lotnisku w Norymberdze

Wypożyczalnia samochodów Sixt umożliwia pasażerom lądującym na lotnisku w Norymberdze (NUE) wynajem samochodu i wygodne kontynuowanie podróży. Szeroka oferta samochodów Sixt obejmuje zarówno duże, luksusowe pojazdy, jak i niewielkie, ekonomiczne auta miejskie. Skorzystanie z usług Sixt przy wynajmie samochodu oznacza podróż niezawodnym autem w korzystnej cenie. Zaś dzięki dostępnemu bogatemu pakietowi dodatków każdy może dopasować wynajem do swoich potrzeb. Podróżujący z małymi dziećmi mogą zamówić bezpieczne, odpowiednie dla wagi lub wieku foteliki, przezorni i ceniący spokój zadbają o odpowiednie pakiet ubezpieczeń, zaś Ci, którzy chcą pojechać dalej, zwrócą uwagę na nielimitowany przebieg kilometrów i możliwość prowadzenia auta przez dodatkowego kierowcę. To wszystko oznacza, że możesz jeździć wypożyczonym pojazdem bez obawy o nieoczekiwane opłaty lub rachunki. Dostępność tych opcji, oraz fachowa obsługa naszych pracowników sprawią, że podczas i po wynajmie samochodu w Sixt nic Cię nie zaskoczy. Lotnisko w Norymberdze (NUE) znajduje się w Bawarii, w Niemczech. Port lotniczy oferuje pasażerom szeroki zakres usług, dbając o to aby ich doznania związane z pobytem na nim były jak najlepsze. Najważniejszym z nich jest niesamowita platforma widokowa. Z tego wzniosłego punktu obserwacyjnego można obserwować startujące i lądujące samoloty. Lotnisko obsługuje wiele linii lotniczych oferujących loty w całej Europie. Na lotnisku w Norymberdze mieści się również punkt wypożyczalni samochodów Sixt, dzięki któremu możesz niedrogo zaopatrzyć się w niezawodny środek transportu po wspaniałych niemieckich drogach.
Z czego słynie Norymberga? Norymberga była świadkiem jednych z najbardziej haniebnych wydarzeń XX wieku, wieców norymberskich. Miasto uczciło pamięć ofiar tego okresu w swoich licznych muzeach. Wyjaśniają one odwiedzającym podłoże wieców norymberskich i późniejsze ich konsekwencje, w tym procesy norymberskie. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, odwiedź siedzibę pierwszoligowej drużyny FC Nuremberg. Możesz też wrzucić wyższy bieg i wyjechać poza miasto, na przejażdżkę po Bawarii. Na południu znajduje się pasmo górskie Alp, obowiązkowy punkt zwiedzania dla każdego przyjeżdżającego tu turysty. Możliwość przejażdżki po górskich krętych trasach jest tylko jednym z wielu powodów, dla których warto zadbać o wynajem samochodu.
Show more

Norymberga Lotnisko: Przydatne informacje dla wynajmujących

Norymberga Lotnisko: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Norymberga Lotnisko musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Norymberga Lotnisko: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Norymberga Lotnisko: Jakie dokumenty są mi potrzebne do wynajęcia samochodu?
Musisz posiadać ważne prawo jazdy przynajmniej od roku, w zależności od kategorii samochodu. Możemy także wymagać międzynarodowego prawa jazdy lub urzędowego tłumaczenia prawa jazdy.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

4,6
W oparciu o 1578 opinii
Droga do Sixt
(4,9)
W oddziale Sixt
(4,7)
Zwrot pojazdu
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW 530
BMW 530
Mini JCW Cabrio
Mini JCW Cabrio
Audi E-tron GT RS
Audi E-tron GT RS
BMW 7 Series
BMW 7 Series
Audi A7 S tronic
Audi A7 S tronic
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class
Defender 90
Defender 90
Range Rover Velar
Range Rover Velar
Audi A6 S tronic
Audi A6 S tronic
Defender 110
Defender 110

Norymberga Lotnisko: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Norymberga Lotnisko: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Norymberga Lotnisko: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?