Wynajem samochodów
Norymberga Lotnisko
Błąd
Niemcy // Norymberga // Norymberga Lotnisko
Zmiana danych osobowych

Wynajem samochodów Norymberga Lotnisko: Sixt Rent a Car

Dane punktu wynajmu
Adres: Flughafenstr./Mietwagenzentrum
  90411 Nürnberg DE +49-8966060060
 
Typ punktu: Lotnisko
kod GDS: NUE
Godziny otwarcia
Po. - Pi.06:30 - 23:30
So. - Ni.08:00 - 23:30
Święto08:00 - 23:30
 
 Zwrot 24h/dobę

Wynajem samochodu z wypożyczalni Sixt na lotnisku w Norymberdze

Wypożyczalnia samochodów Sixt umożliwia pasażerom lądującym na lotnisku w Norymberdze (NUE) wynajem samochodu i wygodne kontynuowanie podróży. Szeroka oferta samochodów Sixt obejmuje zarówno duże, luksusowe pojazdy, jak i niewielkie, ekonomiczne auta miejskie. Skorzystanie z usług Sixt przy wynajmie samochodu oznacza podróż niezawodnym autem w korzystnej cenie. Zaś dzięki dostępnemu bogatemu pakietowi dodatków każdy może dopasować wynajem do swoich potrzeb. Podróżujący z małymi dziećmi mogą zamówić bezpieczne, odpowiednie dla wagi lub wieku foteliki, przezorni i ceniący spokój zadbają o odpowiednie pakiet ubezpieczeń, zaś Ci, którzy chcą pojechać dalej, zwrócą uwagę na nielimitowany przebieg kilometrów i możliwość prowadzenia auta przez dodatkowego kierowcę. To wszystko oznacza, że możesz jeździć wypożyczonym pojazdem bez obawy o nieoczekiwane opłaty lub rachunki. Dostępność tych opcji, oraz fachowa obsługa naszych pracowników sprawią, że podczas i po wynajmie samochodu w Sixt nic Cię nie zaskoczy.

Lotnisko w Norymberdze (NUE) znajduje się w Bawarii, w Niemczech. Port lotniczy oferuje pasażerom szeroki zakres usług, dbając o to aby ich doznania związane z pobytem na nim były jak najlepsze. Najważniejszym z nich jest niesamowita platforma widokowa. Z tego wzniosłego punktu obserwacyjnego można obserwować startujące i lądujące samoloty. Lotnisko obsługuje wiele linii lotniczych oferujących loty w całej Europie. Na lotnisku w Norymberdze mieści się również punkt wypożyczalni samochodów Sixt, dzięki któremu możesz niedrogo zaopatrzyć się w niezawodny środek transportu po wspaniałych niemieckich drogach.

Z czego słynie Norymberga?

Norymberga była świadkiem jednych z najbardziej haniebnych wydarzeń XX wieku, wieców norymberskich. Miasto uczciło pamięć ofiar tego okresu w swoich licznych muzeach. Wyjaśniają one odwiedzającym podłoże wieców norymberskich i późniejsze ich konsekwencje, w tym procesy norymberskie. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, odwiedź siedzibę pierwszoligowej drużyny FC Nuremberg. Możesz też wrzucić wyższy bieg i wyjechać poza miasto, na przejażdżkę po Bawarii. Na południu znajduje się pasmo górskie Alp, obowiązkowy punkt zwiedzania dla każdego przyjeżdżającego tu turysty. Możliwość przejażdżki po górskich krętych trasach jest tylko jednym z wielu powodów, dla których warto zadbać o wynajem samochodu.

 

Szczegóły oddziału

Godziny otwarcia

Po. - Pi.06:30 - 23:30
So. - Ni.08:00 - 23:30
Święto08:00 - 23:30

Kontakt & Rzeczy znalezione

Punkt usługowy SIXT Norymberga Lotnisko NUE Flughafenstr./Mietwagenzentrum 90411 Nürnberg 49.494365, 11.077079 +49-8966060060

Punkt usługowy SIXT Norymberga Lotnisko NUE

Flughafenstr./Mietwagenzentrum
90411 Nürnberg
 
tel. stacjonarny +49-8966060060

Dojazd - jak nas znajdziesz

Odbiór / zwrot poza godzinami otwarcia

Odbiór możliwy poza godzinami otwarcia. Możliwy zwrot poza godzinami otwarcia.

Kategorie i usługi w tym oddziale

 • Samochody osobowe & kombi
 • Coupé & Cabrio
 • Samochód terenowy / 4x4
 • Wybierz samochód z iPhone, gdy odbierasz
 • Zwrot 24h/dobę
 • Ekspresowa lada

Twoje korzyści z Sixt

 • Gwarancja najlepszej ceny Sixt
 • Nowe pojazdy — średnio 3-miesięczne
 • Darmowe anulowanie i zmiany w rezerwacji w przypadku płatności w dniu przejazdu
 • Miles & More — zyskaj dodatkowe mile
 • Brak ukrytych kosztów
 • Największa i najlepsza sieć wypożyczalni pojazdów w Niemczech
 • Brak opłat za używanie karty kredytowej
 • Wysoka jakość obsługi klienta