Monachium: Wynajem samochodów

 

105+ krajów

Wynajem samochodów na całym świecie od ponad 109 lat

Flota premium

W naszych samochodach poczujesz się jak w każdej podróży jak VIP

Nowe samochody

Posiadamy najnowszą flotę w mieście

W pełni cyfrowa obsługa

Omiń kolejki w punktach wynajmu

Najpopularniejsze w lokalizacji: Monachium

* Ceny obliczono na dzień 07.02.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Monachium Lotnisko od dnia 14.02.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Nasze usługi w oddziale Monachium

Będąc w Monachium zawsze jesteś w pobliżu jednego z kilkunastu oddziałów wypożyczalni samochodów Sixt. Monachium to duże miasto będące stolicą Bawarii, leżące nad rzeką Izarą. Wynajmując samochód możesz łatwiej poznac jego historię, piękną architekturę i atrakcje kulturalne. Możesz także cieszyc się spacerami po lasach i widokiem krajobrazów Bawarii, regionu pełnego baśniowych zamków. Wynajem samochodu daje Ci swobodę w planowaniu podróży, niezależnie od tego, czy jesteś w Monachium w celach biznesowych, czy też wypoczynkowych.     Wypożyczalnia samochodów Sixt w Monachium

Będąc w Monachium zawsze jesteś w pobliżu jednego z kilkunastu oddziałów wypożyczalni samochodów Sixt. Monachium to duże miasto będące stolicą Bawarii, leżące nad rzeką Izarą. Wynajmując samochód możesz łatwiej poznac jego historię, piękną architekturę i atrakcje kulturalne. Możesz także cieszyc się spacerami po lasach i widokiem krajobrazów Bawarii, regionu pełnego baśniowych zamków. Wynajem samochodu daje Ci swobodę w planowaniu podróży, niezależnie od tego, czy jesteś w Monachium w celach biznesowych, czy też wypoczynkowych. Wypożyczalnia samochodów Sixt w Monachium

Na tej stronie znajdziesz listę wszystkich oddziałów naszej wypożyczalni samochodów w Monachium, z rozwijanym menu zawierającym informacje o godzinach otwarcia i oferowanych grupach samochodów. Aby uzyskac dalsze informacje kliknij link oddziału. Klikając szarą zakładkę u góry, po prawej stronie listy, odsłonisz mapę, która ukaże lokalizację naszych punktów wynajmu w mieście. Wyszukiwarka ofert wynajmu samochodów na górze strony umożliwia szybkie porównanie kategorii i cen wynajmu pojazdów. Dzięki niej zobaczysz jak łatwo i niedrogo można wynając u nas samochód. Rezerwacja auta jest bardzo prosta. Możesz jej dokonac przez naszą infolinię, stronę internetową lub aplikację Sixt, którą można pobrac na urządzenia z systemami iOS i Android. Rezerwując samochód weź pod uwagę, że podobnie jak inne wypożyczalnie, nie możemy zagwarantowac konkretnych modeli pojazdów, lecz wybraną kategorię. Zarezerwuj samochód w Monachium, a nasz doświadczony personel będzie czekał, aby Cię powitac.
Nasze usługi W Monachium mamy auta odpowiednie dla wszystkich podróżnych, niezależnie czy przyjechali tu w interesach czy też dla przyjemności, z każdym budżetem, różną ilością współpasażerów i bagaży. Poznawanie miasta zza kierownicy naszych kompaktowych limuzyn i przestronnych samochodów kombi jest łatwe i przyjemne, a wyjazd do bawarskiej wsi, dzięki wytrzymałemu napędowi oferowanemu przez samochody terenowe może byc niezłą zabawą. Dlaczego by nie zdjąc dachu w luksusowym kabriolecie lub aucie sportowym i nie przejechac trasą wzdłuż brzegów rzeki Izary z wiatrem we włosach? W części z naszych oddziałów posiadamy także gamę samochodów dostawczych, przydatnych w przypadku transportu materiałów firmowych, ekspozycyjnych lub przy przeprowadzkach. Nasza wypożyczalnia samochodów w Monachium jest zaopatrzona w samochody marek premium, takich jak BMW, Audi, Porsche i Mercedes-Benz i obejmuje pojazdy z różnym nadwoziem, dostosowane do różnych potrzeb. Zima w Bawarii potrafi byc ciężka. Jadąc tutaj o tej porze roku przejrzyj ofertę opcjonalnych dodatków i dodaj do rezerwacji łańcuchy śnieżne i mocowania na narty. W ofercie mamy również nawigacje satelitarne, foteliki dziecięce, pakiet nielimitowanego przebiegu kilometrów, dodatkowego kierowcę i dodatkowe ubezpieczenia pojazdu, kierowcy i pasażerów. Z radością witamy również kierowców poniżej 25 lat.
Monachium Rozpocznij swój pobyt w Monachium pokonując biegnące przez miasto cztery wielkie królewskie aleje. To da Ci pogląd na miasto i szansę podziwiania jego architektury. Pierwszą atrakcją na liście zwiedzania powinien byc Pałac Nymphenburg, położony w odległości krótkiej jazdy na zachód od miasta. Ten położony na pięknym terenie z widokiem na jezioro pałac mieści kilka muzeów. W Nowym Ratuszu zwróc uwagę na słynny zegar z ruchomymi figurami postaci z historii Monachium, który ożywa trzy razy dziennie. W Monachium znajduje się prawie 50 światowej klasy muzeów i galerii, w tym kolekcje sztuki Starej i Nowej Pinakoteki.
Ciekawostki od Sixt Producent samochodów BMW od samego początku związany jest z Monachium, a jego historię można poznac w fascynującym Muzeum BMW. Srebrna, futurystyczna budowla została zaprojektowana przez Karla Schwanzera i przedstawia historię firmy z modelami, wszelkiego rodzaju pojazdami i zabawnymi interaktywnymi eksponatami zaprojektowanymi by bawic całą rodzinę. Muzeum znajduje się w pobliżu naszego olimpijskiego oddziału Olympiapark/MINI, 6,5 kilometra na północ od centrum miasta.
Cele turystyczne Warto wybrac się na górską wycieczkę do zabytkowego Klasztoru Andechs. Wyprawę tę można uprzyjemnic jeszcze bardziej poprzez wizytę na kąpielisku w Ammersee i skorzystanie z możliwości skosztowania miejscowego bawarskiego piwa.
*Odległości do klasztoru Andechs *
Z lotniska w Monachium: 75 km, około 1 godzina 8 minut. Z głównego dworca kolejowego w Monachium: 43 km, około 50 minut. Jeśli chcesz posmakowac średniowiecznej Bawarii i podziwiac piękną rzekę Dunaj, wybierz się na jednodniową wycieczkę do Ratyzbony, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Show more
Monachium: Przydatne informacje dla wynajmujących
Monachium: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Monachium musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Monachium: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Monachium: Czy mogę wybrać inne miejsce zwrotu?
Monachium: Możesz wypożyczyć samochód z odbiorem i zwrotem w różnych stacjach. Może obowiązywać dopłata.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania
Opinie i oceny klientów
4,0
W oparciu o 24657 opinii
W oddziale Sixt
(4,6)
Droga do Sixt
(4,3)
Pojazd
(4,2)

Latest premium additions to the fleet

VW Golf
VW Golf
Audi A3
Audi A3
VW Beetle
VW Beetle
MINI John Cooper Works
MINI John Cooper Works
Audi A4 S tronic
Audi A4 S tronic
Audi A4 Avant S tronic
Audi A4 Avant S tronic
Audi A6 S tronic
Audi A6 S tronic
BMW 530
BMW 530
Maserati Grecale
Maserati Grecale
Audi A1
Audi A1
Monachium: Najczęściej zadawane pytania o wynajem
Monachium: Co jest mi potrzebne do wynajęcia samochodu ?
Monachium: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Monachium: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?