Kolonia glowna stacja kolejowa: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Kolonia glowna stacja kolejowa

* Ceny obliczono na dzień 26.05.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Kolonia glowna stacja kolejowa od dnia 02.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Wskazówki dojazdu do punktu Kolonia glowna stacja kolejowa

Adres

Trankgasse 11 im Hbf, 50-667 Köln, Niemcy
Więcej informacji

Godziny pracy

Pon. - Niedz.
06:00 - 21:00
Dni wolne od pracy
06:00 - 21:00

Nasze usługi w oddziale Kolonia glowna stacja kolejowa

Wynajem samochodu w wypożyczalni Sixt na dworcu głównym w Kolonii

Wynajem samochodu w wypożyczalni Sixt na dworcu głównym w Kolonii

Podczas wizyty w Kolonii skorzystaj z usługi wynajmu samochodu z wypożyczalni Sixt na głównym dworcu kolejowym. Dzięki temu Twoja dalsza podróż odbędzie się wygodnie i komfortowo. Nasza szeroka oferta obejmuje zarówno samochody luksusowe, jak i ekonomiczne, o różnym typie nadwozia, sprawiając, że każdy powinien znaleźć w naszym garażu coś dla siebie. Podróżujących w pojedynkę i w parach powinny zainteresować nasze eleganckie auta typu sedan. Przyjeżdżający na dłużej, z rodziną lub przyjaciółmi, mogą skorzystać z kombi lub minivanów. Kochającym prędkość polecamy samochody sportowe i kabriolety. Podróżujący zimą lub w trudnym terenie mogą wynająć auta z napędem 4x4.
Usługi wypożyczalni Sixt na dworcu w Kolonii Wynajem samochodu z Sixt zapewnia doskonałe wrażenia podczas podróży po Niemczech. Nie tylko możesz skorzystać z wysokiej klasy pojazdu pochodzącego od renomowanych producentów takich jak Mercedes-Benz, Audi i BMW, lecz masz również możliwość dopasowania wynajmu do własnych potrzeb, zamawiając wybrane z oferowanych przez nas dodatków. Są to: wymagane prawem i chroniące najmłodszych bezpieczne foteliki dla dzieci i niemowląt, pomocna w odnalezieniu najlepszej drogi nawigacja satelitarna, przydatne w dalszych podróżach nielimitowany przebieg kilometrów i możliwość prowadzenia samochodu przez współpasażera. Poruszając się wynajmowanym samochodem warto również zadbać o dodatkowe ubezpieczenia, znoszące lub redukujące nasz udział własny w przypadku kolizji lub kradzieży pojazdu. Decydując się na wygodną podróż samochodem wypożyczonym z głównego dworca kolejowego w Kolonii oszczędzasz czas i możesz zobaczyć więcej.
Biuro wypożyczalni samochodów Sixt na dworcu głównym w Kolonii Biuro Sixt na dworcu głównym w Kolonii jest dogodnie zlokalizowane tuż przy głównej hali stacji kolejowej, w pierwszym przejściu na lewo od głównego wejścia na dworzec. Na stacji głównej zatrzymują się wszystkie pociągi S-bahn i U-bahn. Przesiądź się z jednego z nich do samochodu wynajętego w Sixt na dworcu głównym w Kolonii i rozpocznij zwiedzanie. Zobacz słynną katedrę św. Piotra i Najświętszej Marii Panny, a następnie skosztuj lokalnych potraw w dzielnicy belgijskiej. Następnie pojedź na most Hohenzollernów, z którego można podziwiać widok na dolinę rzeki Ren. Dusseldorf, leży w pobliżu granicy Niemiec z Holandią. Mając do dyspozycji wynajęty samochód masz praktycznie nieograniczone możliwości przemieszczania się. Czemu więc nie wybrać się również na jednodniową wycieczkę do „kraju tulipanów”?
Show more

Kolonia glowna stacja kolejowa: Przydatne informacje dla wynajmujących

Kolonia glowna stacja kolejowa: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Kolonia glowna stacja kolejowa musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Kolonia glowna stacja kolejowa: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Kolonia glowna stacja kolejowa: Jakie dokumenty są mi potrzebne do wynajęcia samochodu?
Musisz posiadać ważne prawo jazdy przynajmniej od roku, w zależności od kategorii samochodu. Możemy także wymagać międzynarodowego prawa jazdy lub urzędowego tłumaczenia prawa jazdy.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

4,0
W oparciu o 485 opinii
Zwrot pojazdu
(4,3)
W oddziale Sixt
(4,2)

Latest premium additions to the fleet

Audi A6 Avant S tronic
Audi A6 Avant S tronic
Mercedes-Benz GLS63 AMG
Mercedes-Benz GLS63 AMG
Range Rover
Range Rover
VW Golf Diesel Aut.
VW Golf Diesel Aut.
MINI John Cooper Works
MINI John Cooper Works
Audi A4 S tronic
Audi A4 S tronic
BMW X5M 50
BMW X5M 50
Audi A8
Audi A8
Audi A6 S tronic
Audi A6 S tronic
Audi A5 Convertible
Audi A5 Convertible

Kolonia glowna stacja kolejowa: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Kolonia glowna stacja kolejowa: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Kolonia glowna stacja kolejowa: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?