Wynajem samochodów
Kolonia glowna stacja kolejowa
Błąd
Niemcy // Kolonia // Kolonia glowna stacja kolejowa
Zmiana danych osobowych

Wynajem samochodów Kolonia glowna stacja kolejowa: Sixt Rent a Car

Dane punktu wynajmu
Adres: Trankgasse 11 im Hbf
  50667 Köln DE +49-8966060060
 
Typ punktu: Dworzec kolejowy
kod GDS: CGNX01
Godziny otwarcia
Po. - Pi.06:00 - 21:00
So. - Ni.08:00 - 16:30
 
 Zwrot 24h/dobę

Wynajem samochodu w wypożyczalni Sixt na dworcu głównym w Kolonii

Podczas wizyty w Kolonii skorzystaj z usługi wynajmu samochodu z wypożyczalni Sixt na głównym dworcu kolejowym. Dzięki temu Twoja dalsza podróż odbędzie się wygodnie i komfortowo. Nasza szeroka oferta obejmuje zarówno samochody luksusowe, jak i ekonomiczne, o różnym typie nadwozia, sprawiając, że każdy powinien znaleźć w naszym garażu coś dla siebie. Podróżujących w pojedynkę i w parach powinny zainteresować nasze eleganckie auta typu sedan. Przyjeżdżający na dłużej, z rodziną lub przyjaciółmi, mogą skorzystać z kombi lub minivanów. Kochającym prędkość polecamy samochody sportowe i kabriolety. Podróżujący zimą lub w trudnym terenie mogą wynająć auta z napędem 4x4.

Usługi wypożyczalni Sixt na dworcu w Kolonii

Wynajem samochodu z Sixt zapewnia doskonałe wrażenia podczas podróży po Niemczech. Nie tylko możesz skorzystać z wysokiej klasy pojazdu pochodzącego od renomowanych producentów takich jak Mercedes-Benz, Audi i BMW, lecz masz również możliwość dopasowania wynajmu do własnych potrzeb, zamawiając wybrane z oferowanych przez nas dodatków. Są to: wymagane prawem i chroniące najmłodszych bezpieczne foteliki dla dzieci i niemowląt, pomocna w odnalezieniu najlepszej drogi nawigacja satelitarna, przydatne w dalszych podróżach nielimitowany przebieg kilometrów i możliwość prowadzenia samochodu przez współpasażera. Poruszając się wynajmowanym samochodem warto również zadbać o dodatkowe ubezpieczenia, znoszące lub redukujące nasz udział własny w przypadku kolizji lub kradzieży pojazdu. Decydując się na wygodną podróż samochodem wypożyczonym z głównego dworca kolejowego w Kolonii oszczędzasz czas i możesz zobaczyć więcej.

Biuro wypożyczalni samochodów Sixt na dworcu głównym w Kolonii

Biuro Sixt na dworcu głównym w Kolonii jest dogodnie zlokalizowane tuż przy głównej hali stacji kolejowej, w pierwszym przejściu na lewo od głównego wejścia na dworzec. Na stacji głównej zatrzymują się wszystkie pociągi S-bahn i U-bahn. Przesiądź się z jednego z nich do samochodu wynajętego w Sixt na dworcu głównym w Kolonii i rozpocznij zwiedzanie. Zobacz słynną katedrę św. Piotra i Najświętszej Marii Panny, a następnie skosztuj lokalnych potraw w dzielnicy belgijskiej. Następnie pojedź na most Hohenzollernów, z którego można podziwiać widok na dolinę rzeki Ren. Dusseldorf, leży w pobliżu granicy Niemiec z Holandią. Mając do dyspozycji wynajęty samochód masz praktycznie nieograniczone możliwości przemieszczania się. Czemu więc nie wybrać się również na jednodniową wycieczkę do „kraju tulipanów”?

 

Szczegóły oddziału

Godziny otwarcia

Po. - Pi.06:00 - 21:00
So. - Ni.08:00 - 16:30

Kontakt & Rzeczy znalezione

Punkt usługowy SIXT Kolonia glowna stacja kolejowa CGNX01 Trankgasse 11 im Hbf 50667 Köln 50.941879, 6.958615 +49-8966060060

Punkt usługowy SIXT Kolonia glowna stacja kolejowa CGNX01

Trankgasse 11 im Hbf
50667 Köln
 
tel. stacjonarny +49-8966060060

Dojazd - jak nas znajdziesz

Odbiór / zwrot poza godzinami otwarcia

Możliwy zwrot poza godzinami otwarcia.

Inny adres dla zwracanych pojazdów

Postprivatstr.
50668 Köln
 

Kategorie i usługi w tym oddziale

 • Samochody osobowe & kombi
 • Coupé & Cabrio
 • Samochód terenowy / 4x4
 • Samochody ciężarowe
 • Wybierz samochód z iPhone, gdy odbierasz
 • Zwrot 24h/dobę

Twoje korzyści z Sixt

 • Gwarancja najlepszej ceny Sixt
 • Nowe pojazdy — średnio 3-miesięczne
 • Darmowe anulowanie i zmiany w rezerwacji w przypadku płatności w dniu przejazdu
 • Miles & More — zyskaj dodatkowe mile
 • Brak ukrytych kosztów
 • Największa i najlepsza sieć wypożyczalni pojazdów w Niemczech
 • Brak opłat za używanie karty kredytowej
 • Wysoka jakość obsługi klienta