Frankfurt/Main Lotnisko: Wynajem samochodów

 

Najpopularniejsze w lokalizacji: Frankfurt/Main Lotnisko

* Ceny obliczono na dzień 26.05.2023 za 4 dni wynajmu z przedpłatą w oddziale Frankfurt/Main Lotnisko od dnia 02.06.2023. Nasze ceny zmieniają się każdego dnia, niniejsza cena nie jest gwarantowana.

Wskazówki dojazdu do punktu Frankfurt/Main Lotnisko

Adres

Hugo-Eckener-Ring/Mietwagenz., 60-549 Frankfurt am Main, Niemcy
Więcej informacji

Godziny pracy

Pon. - Niedz.
00:00 - 00:30 05:00 - 00:00
Dni wolne od pracy
00:00 - 00:30 05:00 - 00:00

Nasze usługi w oddziale Frankfurt/Main Lotnisko

Usługi wypożyczalni samochodów Sixt na lotnisku Franfurt nad Menem (FRA)

Usługi wypożyczalni samochodów Sixt na lotnisku Franfurt nad Menem (FRA)

Podróżuj w dobrym stylu dzięki Sixt i ciesz się komfortem jazdy najlepszymi samochodami w niskich cenach. Oddział naszej wypożyczalni samochodów na lotnisku we Frankfurcie mieście się w Terminalu 1, w sekcji wypożyczalni samochodów, na poziomie 0. Klienci biznesowi mogą również korzystac z ekskluzywnego salonu Diamond Lounge, który znajduje się naprzeciwko biura Sixt. Nasz przyjazny zespół pracowników jest na miejscu przez cały dzień, od samego rana do północy, przez siedem dni w tygodniu, również w święta, gotowy aby Cię powitac i wydac zarezerwowany samochód. Zwrot wynajętego pojazdu jest możliwy przez całą dobę, dzięki czemu możesz dowolnie planowac swoją podróż i wynajem. Oferujemy znakomitą flotę nowoczesnych i niezawodnych pojazdów, od miejskich samochodów ekonomicznych po luksusowe limuzyny. Mamy również kabriolety, SUV-y i samochody sportowe. Wybierz odpowiadającą Ci grupę samochodu i dostosuj wynajem do swoich potrzeb wybierając oferowane przez nas dodatki, takie jak foteliki samochodowe dla dzieci, nieograniczony przebieg kilometrów, czy możliwośc wynajmu ze zwrotem w innym mieście lub państwie. Życzymy miłej podróży i czekamy na Twoje przybycie.
Zwiedzaj Frankfurt łatwo i przyjemnie wynajętym samochodem Frankfurt ze względu na centralne położenie w Niemczech i Europie, jest ważnym węzłem lotniczym, kolejowym i drogowym, a lotnisko we Frankfurcie jest jednym z najbardziej ruchliwych lotnisk na świecie. Lotnisko znajduje się w odległości niespełna 13 kilometrów od miasta i jest także bramą dla reszty Niemiec, a nawet Europy. Wynajem samochodów z lotniska we Frankfurcie jest bardzo popularnym sposobem kontynuowania podróży, niezależnie od tego czy odbywa się ona w interesach, czy dla przyjemności. Frankfurt ma charakterystyczną panoramę z nowoczesnymi drapaczami chmur i okazałymi zabytkowymi budynkami. Wyrafinowane i stylowe miasto Frankfurt oferuje kulturę, historię, kosmopolityczne sklepy, restauracje i kluby nocne. Ciesz się muzyką klasyczną lub współczesną w Alte Oper, dawnej frankfurckiej operze, która obecnie funkcjonuje jako renomowana sala koncertowa, czy nawet w klasycznej operze Oper Frankfurt. Opernplatz, gdzie znajduje się Alte Opera, zachwyca oszałamiającą architekturą, zarówno starą jak i nowoczesną, z ultranowoczesnym biurowcem Die Welle (fala), ukończonym w 2003 roku. Udaj się do Zeil, głównej i najbardziej ruchliwej ulicy handlowej w Frankfurcie, pełnej modnych sklepów detalicznych. Pozwól sobie na zakupowe szaleństwo, kup Pradę, Louis Vuitton i więcej towarów znamienitych marek na Goethestraße, ulicy położonej pomiędzy dzielnicą finansową a centrum miasta, pomiędzy Goetheplatz do Opernplatz. Miłośnicy zieleni mogą korzystac z licznych parków miejskich i przestrzeni chronionych, w tym Frankfurter Grüngürtel (Zielony Pas), zielonej przestrzeni publicznej otaczającej miasto, w skład której wchodzą: las, bagna, rzeki, a nawet winnice!
Show more

Frankfurt/Main Lotnisko: Przydatne informacje dla wynajmujących

Frankfurt/Main Lotnisko: Jaki jest minimalny wiek przy wynajmie samochodu?
Aby wynająć samochód w SIXT w stacji: Frankfurt/Main Lotnisko musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać ważne prawo jazdy. Niektóre kategorie pojazdów posiadają wyższy minimalny wiek, a w przypadku młodych kierowców mogą obowiązywać dopłaty.
Czy mogę zmienić, wydłużyć lub anulować rezerwację?
Frankfurt/Main Lotnisko: W SIXT można płacić online lub przy odbiorze samochodu.
Frankfurt/Main Lotnisko: Jakie dokumenty są mi potrzebne do wynajęcia samochodu?
Musisz posiadać ważne prawo jazdy przynajmniej od roku, w zależności od kategorii samochodu. Możemy także wymagać międzynarodowego prawa jazdy lub urzędowego tłumaczenia prawa jazdy.
Show more
Zobacz wszystkie najczęściej zadawane pytania

Opinie i oceny klientów

4,1
W oparciu o 14058 opinii
Droga do Sixt
(4,4)
Zwrot pojazdu
(4,2)
Pojazd
(4,2)

Latest premium additions to the fleet

Defender 110
Defender 110
BMW 530
BMW 530
Audi A8
Audi A8
BMW M4 Cabrio
BMW M4 Cabrio
BMW M5
BMW M5
Audi A5 Coupé/Sportsback S tronic
Audi A5 Coupé/Sportsback S tronic
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater
Mercedes-Benz V-Class 8 Seater
Mercedes-Benz GLS63 AMG
Mercedes-Benz GLS63 AMG
BMW 4 Series Convertible
BMW 4 Series Convertible
VW Beetle
VW Beetle

Frankfurt/Main Lotnisko: Najczęściej zadawane pytania o wynajem

Frankfurt/Main Lotnisko: Czy mogę zarezerwować samochód na najem długoterminowy?
Frankfurt/Main Lotnisko: Czy muszę wykupić ubezpieczenie lub pakiet ochrony do wynajmu?
Czy mogę dodać kolejnego kierowcę do wynajętego pojazdu?