Wynajem samochodów
Frankfurt/Main Lotnisko
Błąd
Niemcy // Frankfurt // Frankfurt/Main Lotnisko
Zmiana danych osobowych

Wynajem samochodów Frankfurt/Main Lotnisko: Sixt Rent a Car

Dane punktu wynajmu
Adres: Hugo-Eckener-Ring/Mietwagenz.
  60549 Frankfurt am Main DE +49-8966060060
 
Typ punktu: Lotnisko
kod GDS: FRA
Godziny otwarcia
Po. - Ni.06:00 - 24:00
Święto06:00 - 24:00
 
 Zwrot 24h/dobę

Usługi wypożyczalni samochodów Sixt na lotnisku Franfurt nad Menem (FRA)

Podróżuj w dobrym stylu dzięki Sixt i ciesz się komfortem jazdy najlepszymi samochodami w niskich cenach. Oddział naszej wypożyczalni samochodów na lotnisku we Frankfurcie mieście się w Terminalu 1, w sekcji wypożyczalni samochodów, na poziomie 0. Klienci biznesowi mogą również korzystac z ekskluzywnego salonu Diamond Lounge, który znajduje się naprzeciwko biura Sixt. Nasz przyjazny zespół pracowników jest na miejscu przez cały dzień, od samego rana do północy, przez siedem dni w tygodniu, również w święta, gotowy aby Cię powitac i wydac zarezerwowany samochód. Zwrot wynajętego pojazdu jest możliwy przez całą dobę, dzięki czemu możesz dowolnie planowac swoją podróż i wynajem. Oferujemy znakomitą flotę nowoczesnych i niezawodnych pojazdów, od miejskich samochodów ekonomicznych po luksusowe limuzyny. Mamy również kabriolety, SUV-y i samochody sportowe. Wybierz odpowiadającą Ci grupę samochodu i dostosuj wynajem do swoich potrzeb wybierając oferowane przez nas dodatki, takie jak foteliki samochodowe dla dzieci, nieograniczony przebieg kilometrów, czy możliwośc wynajmu ze zwrotem w innym mieście lub państwie. Życzymy miłej podróży i czekamy na Twoje przybycie.

Zwiedzaj Frankfurt łatwo i przyjemnie wynajętym samochodem

Frankfurt ze względu na centralne położenie w Niemczech i Europie, jest ważnym węzłem lotniczym, kolejowym i drogowym, a lotnisko we Frankfurcie jest jednym z najbardziej ruchliwych lotnisk na świecie. Lotnisko znajduje się w odległości niespełna 13 kilometrów od miasta i jest także bramą dla reszty Niemiec, a nawet Europy. Wynajem samochodów z lotniska we Frankfurcie jest bardzo popularnym sposobem kontynuowania podróży, niezależnie od tego czy odbywa się ona w interesach, czy dla przyjemności. Frankfurt ma charakterystyczną panoramę z nowoczesnymi drapaczami chmur i okazałymi zabytkowymi budynkami. Wyrafinowane i stylowe miasto Frankfurt oferuje kulturę, historię, kosmopolityczne sklepy, restauracje i kluby nocne. Ciesz się muzyką klasyczną lub współczesną w Alte Oper, dawnej frankfurckiej operze, która obecnie funkcjonuje jako renomowana sala koncertowa, czy nawet w klasycznej operze Oper Frankfurt. Opernplatz, gdzie znajduje się Alte Opera, zachwyca oszałamiającą architekturą, zarówno starą jak i nowoczesną, z ultranowoczesnym biurowcem Die Welle (fala), ukończonym w 2003 roku. Udaj się do Zeil, głównej i najbardziej ruchliwej ulicy handlowej w Frankfurcie, pełnej modnych sklepów detalicznych. Pozwól sobie na zakupowe szaleństwo, kup Pradę, Louis Vuitton i więcej towarów znamienitych marek na Goethestraße, ulicy położonej pomiędzy dzielnicą finansową a centrum miasta, pomiędzy Goetheplatz do Opernplatz. Miłośnicy zieleni mogą korzystac z licznych parków miejskich i przestrzeni chronionych, w tym Frankfurter Grüngürtel (Zielony Pas), zielonej przestrzeni publicznej otaczającej miasto, w skład której wchodzą: las, bagna, rzeki, a nawet winnice!

 

Szczegóły oddziału

Godziny otwarcia

Po. - Ni.06:00 - 24:00
Święto06:00 - 24:00

Kontakt & Rzeczy znalezione

Punkt usługowy SIXT Frankfurt/Main Lotnisko FRA Hugo-Eckener-Ring/Mietwagenz. 60549 Frankfurt am Main 50.051381, 8.567991 +49-8966060060

Punkt usługowy SIXT Frankfurt/Main Lotnisko FRA

Hugo-Eckener-Ring/Mietwagenz.
60549 Frankfurt am Main
 
tel. stacjonarny +49-8966060060

Dojazd - jak nas znajdziesz

Odbiór / zwrot poza godzinami otwarcia

Możliwy zwrot poza godzinami otwarcia.

Kategorie i usługi w tym oddziale

 • Samochody osobowe & kombi
 • Coupé & Cabrio
 • Samochód terenowy / 4x4
 • Wybierz samochód z iPhone, gdy odbierasz
 • Zwrot 24h/dobę
 • Ekspresowa lada

Twoje korzyści z Sixt

 • Gwarancja najlepszej ceny Sixt
 • Nowe pojazdy — średnio 3-miesięczne
 • Darmowe anulowanie i zmiany w rezerwacji w przypadku płatności w dniu przejazdu
 • Miles & More — zyskaj dodatkowe mile
 • Brak ukrytych kosztów
 • Największa i najlepsza sieć wypożyczalni pojazdów w Niemczech
 • Brak opłat za używanie karty kredytowej
 • Wysoka jakość obsługi klienta