Program Auto Zastępcze

Czy Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innego uczestnika ruchu drogowego?

Czy podczas naprawy swojego samochodu chciałbyś nadal poruszać się autem?


Oferujemy BEZGOTÓWKOWE AUTA ZASTĘPCZE z OC sprawcy

W świetle obowiązujących przepisów prawa osoba, kórej pojazd uległ uszkodzeniu z winy innego uczestnika ruchu drogowego ma prawo do najmu samochodu zastępczego. Kosztami najmu obciążone zostaje Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy kolizji.

Do Programu Auto Zastępcze mogą zgłaszać się zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby fizyczne. Nie jest istotne czy auta używasz jako narzędzia pracy, czy jest Ci też ono potrzebne, by np. zawieźć dzieci do szkoły. W Sixt każdy ma prawo skorzystać z Programu Auto Zastępcze.

NIE DAJ SIĘ WPROWADZIĆ W BŁĄD!

Masz prawo do auta zastępczego bez wskazywania przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe konkretnej wypożyczalni. W Sixt przyjmujemy na siebie pełne ryzyko związane ze zwrotem od Towarzystw Ubezpieczeniowych poniesionych kosztów z tytułu wynajmu Auta Zastępczego.

W SIXT poza doskonale wyposażoną flotą samochodową, czeka na Ciebie profesjonalna obsługa podlegająca międzynarodowym standardom jakości. Nasi kierowcy bez dodatkowych opłat podstawią auto w ustalone z klientem miejsce.

Naszymi działaniami obejmujemy teren niemal całej Polski.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Programu Auto Zastępcze skontaktuj się z najbliższym oddziałem. Wykaz oddziałów wraz z numerami telefonów znajduje się poniżej.

Oddział GDAŃSK: +48 693 212 656

Oddział KRAKÓW: +48 661 973 961

Oddział WARSZAWA: +48 661 999 153

Oddział POZNAŃ: +48 695 257 541

Oddział RADOM: +48 661 993 709

Oddział WROCŁAW: +48 783 440 031